Откъде маратонки с колелца?

  • 1 122
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 251
Знам, че има в Сити Център, но са на космическите цени от 160-190 лева.
Също така чух, че има и не маркови такива за около 30-40 - знае ли някой откъде?
Истината е, че дори не съм гио виждала тези маратонки, а сина ми иска за рождения си ден. За справка ми казаха, че момченцето в рекламата на Мтел с Дисни примата е с такива.
Някой да помогне?

# 1
  • Мнения: 553
Виждала съм някъде из магазините в подлеза на НДК /може и в някой от базарите да беше/. Помня само, че магазинът /продаваха се обувки и маратонки/ беше отдясно и бяха на по-нормални цени  Peace Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 596
Преди около месец имаше в магазин HappyLand, на бул. Черни връх 47, до Завод Витоша, Лозенец.

# 3
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Има ги в Скай сити/Гео Милев/ на 2 етаж срещу пицария Уго Peace

# 4
  • Мнения: 5 050
Тези, фирмените наистина са с космически цени. Скоро гледах такива в магазините на МатСтар. Не съм се интересувала от цените, но предполагам, че са до към 50лв. Магазини на МатСтар, които ги знам де, има срещу НОИ, както и на Стамболийски до пазара Димитър Петков.

Също така имаше и един сайт, където го имаше целия каталог на МатСтар и би трябвало там да пише цени и начини за доставка. Виж в гугъл обаче, защото не го помня.

# 5
  • Мнения: 269
Тези, фирмените наистина са с космически цени. Скоро гледах такива в магазините на МатСтар. Не съм се интересувала от цените, но предполагам, че са до към 50лв. Магазини на МатСтар, които ги знам де, има срещу НОИ, както и на Стамболийски до пазара Димитър Петков.

Също така имаше и един сайт, където го имаше целия каталог на МатСтар и би трябвало там да пише цени и начини за доставка. Виж в гугъл обаче, защото не го помня.

Такива маратонки МатСтар има на пазара Иван Вазов - цена 37лв.

# 6
  • Мнения: 75
виждала съм маратонки с колелца на витрината на надежденски рънърс. предпогам, че ги предлат и другите им фирмени магазини.

Общи условия

Активация на акаунт