Хубава като на паспорт

  • 8 101
  • 114
  •   1
Отговори

Анкета

Харесвате ли се на снимката от паспорта?

Опции:

  • Мнения: 3 423
Днес една служителка се впечатли
от паспортната ми снимка! Сетих се,
че доста хора са ми се оплаквали, че
излизат я като терористи, я като бая
уплашени, я имат врат, я нямат чело...

Вие като как намирате снимките си в
паспорта или в личната карта? Бихте
ли подарили някому снимката си, или
ви иде да си изгорите документите,
като се погледнете какъв сте звяр там.

# 1
  • Мнения: 2 219
Аз мисля че изглеждам нормално на маята лична карта,обаче мъжът ми как е излязъл на снимката...... LaughingТочно тогава беше решил да си пуска дълга коса и се гелосва и гласи сигурно 1 час преди снимката а после като се видя..... #CrazyВсеки път като видим снимката и си умираме от смях........Ама няма да ми даде да я пльосна тука........Всъщност изглежда така сякаш ураган е преминал през косата му,...... Laughing

# 2
  • Мнения: 107
Изглеждам тъжна. И въпреки това мъжът ми я харесва и я носи в портфейла си.

# 3
  • Мнения: 1 072
Не съм зле. Една добра снимка помага.  Grinning

# 4
  • Мнения: X
Иде ми да си изям личната карта  барабар с шофьорската книжка!
Изглеждам като, че се напъвам да свърша голямата работа, но така както е при запек.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз съм от оплакващите се.
На снимката на личната ми карта изглеждам като пациент, водещ се на отчет в Психодиспансера. Да не говорим за цветовете...русите ми кичури са излезнали зелени...

# 6
  • Мнения: 3 423
Разбира се, може и да засилите ефекта от
отговорите си с илюстративен материал.

# 7
  • Мнения: 1 072
Хехе, Лиси, здравей, време за обогатяване на архива ли е?

# 8
  • Мнения: 3 423
Хехе, Лиси, здравей, време за обогатяване на архива ли е?

Но и на естетическото, а и други чувства.
Не ми казвай, че на паспорт си толкова хубава,
колкото на онези снимки от сайта ти, с шапката.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
Гледам като боливийско дете за осиновяване, но иначе е една от приличните ми снимки. На повечето други приличам на Пабло Ескобар.

# 10
  • Мнения: 3 034
четвърта опция, една нормална нямам  Sad и бебето ми го изкараха караконджул на паспорта  Cry

# 11
  • Мнения: 3 715
Ами аз за 7 години смених две лични карти и толкова си харесвах снимката на първата, че извадих от същите негативи снимка за втората. Като ми вземаха документите в паспортното никой не забеляза разликата от 20 килограма между снимката и оригинала и това, че на снимката съм блондинка, пък наяве съм брюнетка. Ще се пробвам за следващата лична карта пак да пробутам същата снимка, дано попадна на същите служителки.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 77
излязла съм много зле

# 13
  • Мнения: 2 401
На мен миналата година в районното  ми поискаха актуална снимка, а не от ученическите ми години, а снимката беше някакви  минути стара. Ама така е, винаги се състарявам и погрознявам, когато си имам работа с чиновници разни.

# 14
  • Мнения: 2 374
Харесвам се на личната карта.

Общи условия

Активация на акаунт