Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

да няма никакви външни белези освен болка при движение? Малката снощи падна и от тогава плаче, че я боли ръчичката и отказва да я движи. Обаче видимо нищо и няма - няма надуто, синьо, нито какъвто и да било признак на нещо нередно. Отгоре на това снощи като я питаш къде я боли сочеше лакътя, а днес категорично показва рамото. Чудя се има ли смисъл от снимка / преглед или да изчакам още известно време? Тя по принцип е много чувствителна на болка, така че въобще не мога да съм убедена, че наистина болката е толкова лоша, колкото изглежда.
Цитирай

По-скоро може да е разместена. При всички случаи идете на лекар, няма смисъл да се мъчи, ако има нещо  Tired

София сочеше първо около лакътя, след това м/у него и китката, държеше я неподвижно, точно в едно положение, на всяко докосване пищеше  Tired външно нямаше нищо, дори зачервено, случи се през нощта, за 10 мин. бяхме в Пирогов, даже не разбрах кога я намести доктора, само я докосна и отиде да си пише нещо, помислих, че ни праща на снимка, а той се обърна да пита какво чакаме още  Crazy след 5 мин. я видях да ми се хили и да си вдига ръката, за да покаже, че болка няма. На следващия ден се появи лека синина, все едно се е ударила, но болката повече не се върна Praynig

Успех и пиши какво става!
Цитирай

Sofia

Много ти благодаря  Hug Убеди ме. Аз и моята любов към българските болници... направо се потрисам като трябва да отида... от вчера си премятам в главата плюсове и минуси... ама явно има смисъл в случая. Дано и при нас да е само разместена, че довечера трябва да пътуваме по план-график  Praynig
Цитирай

Варна

Да не те плаша, но моят мъж преди известно време си счупи кост на китката. Според това, което ми е разказвал (тогава още не се познавахме) като паднал и го заболяла китката, няма синина, нито някакъв друг външен белег, че нещо е станало. Когато се прибрал и опитал да си отключи, не можал - толкова го заболяла китката, че не можал да превърти ключа. Отишъл на лекар, направили снимки и се оказала счупена кост. Така че по-добре отидете на лекар.
Цитирай

Sofia

И при нас се оказа пукнато за съжаление. Гипсираха го.
Цитирай

Варна

Съжалявам, че така се е получило, но заради такива случай е по-добре да се ходи на лекар и да се надяваме, че не е сериозно.
Бързо оздравяване ви пожелавам.
Цитирай

Sofia

Ами да, но заради пък много други е добре да се избягва ходенето на лекар, освен когато не е абсолютно наложително. Ама айде да не подхващаме тази тема, че съм много кисела още. Благодаря ти за пожеланията  Peace
Цитирай

И аз съм предпазлива с лекарите, но специално при травми въобще не се замисля, болката е много голяма, а сама не минава, пък и не се знае какво става вътре, ако си чела за детето на Руска.

Бързо възстановяване Praynig
Цитирай

Sofia

Никол, благодаря, в общи линии след твоя постинг взех решение да тръгвам. Иначе... не знам... много е сложно у нас положението... Не знам дали съм чела за детето на Руска, но съм чела/чувала за случаи, при които уж нищо няма, пък после... Но пък има и много случаи, в които се преживява травма и куп интервенции за едното нищо, та не знам - поне за мене дилемата е огромна всеки път. А и децата ми са много чувствителни на болка, и наистина никога не съм напълно сигурна дали силата на плача показва силата на болката... Сега ще пускам тема да гипса да разпитвам, че почти нищо не знам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.