Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

София

Моля, момичета, помагайте! Препоръчайте ми фирма, която би могла да ни направи блиндирана врата за ултра кратък период - по-малко от 10 дни?
Цитирай

Разград

Нашата е от Тунадор.В договора пишеше,че доставката и монтажа ще се осъществи до 20 работни дни,но всичко се случи за една седмица.Ако имат модела,който си избере клиента в наличност,веднага доставят и монтират.
Цитирай

София

В Практикер има готови - отиваш и взимаш  Peace

Цитирай

Добрич

twisty_67 по-полека със скритата реклама  #2gunfire
Цитирай

Бургас

здравейте, аз искам  да попитам някой взел ли е от тези евтините врати , струва ли си , колко са качествени, брави , ключалки, всичко ме интересува , във всеки град ги има , не правя реклама  Hug
http://www.zonavrati.com/index.php?p=1&m=320&lang=1& … c=10200&col=1
Цитирай

В Практикер има готови - отиваш и взимаш  Peace

А кой ти я монтира?  newsm78
Цитирай

И аз рлепоръчвам Тунадор. Ако нямат в наличност обаче модела, се чака до един месец.
Цитирай

София

Нашата врата е от една софийска фирма - Мираж. Доволни сме, но не помня срока за изпълнение, май за 14 дни я направиха, ама не съм на 100% сигурна.
Цитирай

ГАБРОВО

Ние си сложихме ТУНАДОР от самата врата съм страшно доволна когато излезеш нито се бъркаш за ключове нито нищо Peace
Обаче ако се тръсне зад теб и ти нямаш с какво да отвориш  Praynig
Това в кръга на майтапа на всяка една врата може да се случи.
Аз лично много се дърпах за тази врата заради цената но наистина си заслужава Hug
Има и др. нещо ако си сложиш вратата сега няма да чакаш много по простата причина че не е
лято и всичко живо прави ремонти.Сега е по спокоен сезон така че неми се струва да чакаш много newsm78
Цитирай
още един глас за Тунадор - варненския офис ! Peace... оставили сме резервни ключове на кумовете ни в случай ,че някой тропне вратата без тях:)SmileSmile.
Цитирай

Разград

още един глас за Тунадор - варненския офис ! Peace... оставили сме резервни ключове на кумовете ни в случай ,че някой тропне вратата без тях:)SmileSmile.

И ние много сме доволни от русенският офис,много любезни и точни.Обаче с ключовете е проблем.Имаме само 3 ключа,искаме да си направим още,но тук в Разград не правят такива.Моля,ако знаете къде правят такива ключове да ми дадете адрес или долу-горе месторазположението,че ми се иска да си имаме и няколко резервни.
Цитирай

Здравейте момичета,
Аз миналата седмица най-накрая си сложих блиндирана врата. Hug
Имам чувството, че преди това изчетох 1000 форума и обяви. До колкото разбрах фирми много, но повечето продават врати с тънки ламарини и не стават за нищо.
Купих я и ми я монтираха от една фирма в Младост-2 това им е сайта www.joddy2001.bg
Сложих си от вносните врати, защото те са ми по джоба и съм супер доволна.
Много се кефя, че в дръжката има лампа и не се чудя къде е ключалката.
Така де, трябва да се радваме и на малките неща. Very Happy
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

записвам се да следя, че и това ни чака ooooh!
Цитирай

Добрич

пак започна да мирише на некоректна реклама този път от мнението на Smarti ...не ми се вярва да бъркам . Sick
към авторите:подобен тип мнения по-скоро ще ви навредят отколкото да ви донесат приход.
Цитирай

Да попитам тези, които вече са сменили вратите...
Остава ли нещо за доизмазване както след смяна на прозорците? Да знам какви ще са щетите.  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора