Съвременен дизайн за "обикновения" човек 5

  • 54 056
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Пожелавам да напълним тази нова тема с красоти, предимно наши, направени с вкус и любов.  Hug Hug
Нека продължаваме да споделяме интересни съчетания и декорации за съответните финанси. Peace

Ето  Нашите теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4

Хайде да развихрим въображението си и да напълним своя дом с шарени и интересни декорации, свързани с обзавеждане, премоделиране и моделиране.

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 17:55 от ani_4ka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Пу, първа Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
хайде и аз тук

# 3
  • Мнения: 3 410
Ей, изпреварихте ме   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 782
Искам да ви попитам за тези фризове така ли се казват Thinking,които едно време са били задължетилни при поставянето на пердета. Еми ние в спалнята сме пред дилема, дали да ги махнем, защото ще сложим от тези пластмасовите релси, които се забиват на стената директно. Няма ли да е по -красиво да се виждат самите пердета отгоре, все пак тези фризове според мен предразполагат към по друга обстановка Thinking А на нас ни се иска нещо по-изчистено.
Ние също сме до никъде с ремонта, всъщност вече гипсокартона в холът е поставен, луничките също, сега остава шпакволката, вече втора ръка и след това ще правим замаска на пода, защото ще полагаме ламиниран паркет.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Айде и аз при вас!!! Не съм знаела че в бг мама има толкова много интересни идеи. Ще ги имам в предвид за в бъдеще, че сега ни тресе темата"кухня"

# 6
  • Мнения: 1 656
Цоп и аз тук...  Mr. Green
Аничка,за тези фризове смътно се сещам,че съм ги виждала,ама те май едно време са ги слагали,за да скрият по-скоро металните корнизи,освен,че е било и мода все пак Crazy! Днес има такива красиви корнизи,че изобщо не е нужно да се слагат и тия едновремешни декораци...поне аз си мисля така! Thinking

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз!  Peace

# 8
  • Мнения: 3 782
И аз затова се чудя, а пък за всекидневната съм решила твърдо с тези дървените да сме. Уф страшно ми харесват. Нещо такова http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://catalog.bg/images/p … 6hl%3Dbg%26sa%3DG, обаче самото перди как се закача. Може би се шие лента на него на която са сложени халките?
mama mariana Добре си ни дошла   Hug

# 9
  • Мнения: 1 091
ani_4ka, това, за което питаш, е въпрос на личен избор, харесвахе и т.н. Зависи какъв е корнизът, дали искаш да се вижда или не, зависи и от стила на обзавеждането. Аз лично повече харесвам скритите корнизи, въпреки че има и от другите красиви.

# 10
  • Мнения: 3 782
Скрити в какъв смисъл? С какво Кия. Thinking

# 11
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 429
I аз тук  Grinning
Говорите за корнизите...и на мен ми предстой избиране, а представа си нямам какво се предлага (то с детето нищо не може да се огледа като хората). Чудя се и за пердетата - най вече в хола - там е двоен прозорец с врата към терасата и под прозореца ще има яглов диван и часта лежанка е под него. Та какви пердета - къси, дълги, само до вратата ли или и зад нея да има (защото е сигурно, че пред вратата едва ли ще стой) Помагайте!

# 12
  • Мнения: 928
Малко клюкарско, ама вижте дома на Лозанови  Laughing
Много ме кефи тая зидана библиотека, някой има ли идея как се прави   bouquet

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 17:54 от bejbi

# 13
  • Мнения: 3 782
I аз тук  Grinning
Говорите за корнизите...и на мен ми предстой избиране, а представа си нямам какво се предлага (то с детето нищо не може да се огледа като хората). Чудя се и за пердетата - най вече в хола - там е двоен прозорец с врата към терасата и под прозореца ще има яглов диван и часта лежанка е под него. Та какви пердета - къси, дълги, само до вратата ли или и зад нея да има (защото е сигурно, че пред вратата едва ли ще стой) Помагайте!
Има тема за пердетата само,там ще ти помогнат в избора. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315291.0 Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Наистина е страхотна "зиданата" библиотека! Може би нещо като кнауф.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт