KORRES

  • 4 850
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 699
Момичета ползвали ли сте тази козметика?Казват че са на 100 процента екологични.Какво ви е мнението?На мен ми я препоръчаха и днес си взех душгел и мляко за тяло ванилия и канела.ямам още наблюдения но ще споделя после.Ароматите са им невероятни.Замислих се и за шампоан но си взех само мостра.

# 1
  • Мнения: 451
Ползвала съм от гримовете им, и не ме впечатлиха.
Неща, които ми харесаха, са протеиновият им серум за коса, сапуни за лице(изненадаха ме), билковият им антистрес крем за мазна кожа...Имат и масло за нокти, за което се говорят хубави неща, ама нещо не мога да си го намеря

# 2
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
А къде могат да се намерят?

# 3
  • Мнения: 1 699
Ами аз си ги купих от МОЛ във Варна и не съм ги срещала на друго място в града.За Пловдив незнам

# 4
  • Мнения: 1 312
Elsinor от кой Мол все пак  love001

# 5
  • Мнения: 2 111
Не съм ги чувала тези досега, но ако наистина са 100 % еко, бих се навила да ги изпробвам. Ако някой знае къде ги има в София да казва.  Peace

# 6
  • Мнения: 451
не са, разбира се.

# 7
  • Мнения: 1 699
Аника81  от МОЛ ВАРНА този новия
На първия етаж.Много са любезни момичетата и дават мостри на каквото поикаш.Аако нямат мостри ти пълнят от продуктите в стерилни шишенця за да прецениш все пак дали ще ти пасне даден продукт.

# 8
  • Мнения: 375
Няма да оцелеят и те като апровита

# 9
  • Мнения: 776
Къде в София могат да се намерят продукти на марката и горе долу на какви цени?  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 699
Аз съм от Варна и не мога да те насоча за София но ще ти кажа какво ползвах от тази марка.
Лосион за тяло канела и кокос-хареса ми Peace към 18 лв
Душ гел канела и кокос-и по-добри съм ползвала и няма да повторя Crossing Arms към 16 лв
Шампоан за коса -ужасен излязоха ми пъпки по главата  smile3511

# 11
  • Мнения: 776
Аз съм от Варна и не мога да те насоча за София но ще ти кажа какво ползвах от тази марка.
Лосион за тяло канела и кокос-хареса ми Peace към 18 лв
Душ гел канела и кокос-и по-добри съм ползвала и няма да повторя Crossing Arms към 16 лв
Шампоан за коса -ужасен излязоха ми пъпки по главата  smile3511

 ooooh! Ужас, надявам се да си се оправила бързо  bouquet Благодаря за инфо-то, аз съм се насочила към козметиката за лице Flutter, но не съм виждала никъде в София Rolling Eyes Може ли да те помоля Praynig, ако имаш път към мола във Варна, да питаш в магазина на фирмата дали продават продукти в София  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ти предварително! Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Засега не се продават в други градове, освен във Варна.
Козметиката е хубава, без силикон, парабени, минерални масла. Маските им за лице са страхотни - ползвала съм всички, но най ми харесва тази с дива роза за блясък и комфорт. Цената на всички маски е 44лв.

# 13
  • Мнения: 240
Попадна ми тестер от списание на шампоан за боядисана коса, хич не ми хареса!

# 14
  • Мнения: 1 699
Явно серията им за коса не е добра
yourDesire   би ли пуснала някоя снимка да се ориентирам за маските  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт