Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Добре известно е, че по време на бременността съветват жените да слушат класическа музика. Тя влияе изключително благоприятно на развитието на плода и на с … а бъдещите майки.
Моля да бъда извинена за погрешния линк .

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 19:18 от miro207

# 1
  • Пловдив
Да и аз съм чувала , но не я харесвам ,така че съм я заменила с ретро , балади и евъргрийни  Peace

# 2
Да и аз съм чувала , но не я харесвам ,така че съм я заменила с ретро , балади и евъргрийни  Peace

Страхотно въздействие има. Особено определени произведения, като например на Моцарт.

# 3
  • при Arctic Monkeys
ох, аз се чудя защо моята е такъв дивак, а то значи било от слушането далеч не на класическа музика Wink
сериозно, вярвате ли в това? Rolling Eyes

# 4
Нищо ново под слънцето.
Линк-а ми иска парола.

# 5
  • USA
На мен ми е приятно да слушам класическа музика и синът ми също. Като бебе също много обичаше

# 6
  • Стара Загора
И аз съм чувала за това

# 7
  • Някъде на път....
Добре известно е, че по време на бременността съветват жените да слушат класическа музика. Тя влияе изключително благоприятно на развитието на плода и на с … а бъдещите майки.
Peace

# 8
  • София
чувала съм за това
слушаме балади и тати го учи на кючеци Laughing

# 9
Пускала съм Моцарт на малката, докато бях бременна.
За сега обаче, единствените шумове, които я успокояват са т.нар. бели шумове. Особено тези от коли и автомобили, а пък ако са в комбинация и с количка по дупките на Варненските улици, най-често заспива блажено Crazy

# 10
  • Abu Dhabi
линкът не бачка. Ето така е http://luxuriaeuropae.com/
Всеки знае, че класиката действа изключително добре на новородените, но как точно, обикновено се пропуска да се обясни Simple Smile

# 11
  • някъде по света...
Моцарт,Вивалди ............ Peace

# 12
  • у дома
Ние слушаме и класическа, защото как обича да танцува балет, но и всякаква друга.
Много добре понася народна музика особено когато двете/с дъщеря ми пеем/ - не мърда изобщо и като свършим се бунтува!

# 13
  • София
ох, аз се чудя защо моята е такъв дивак, а то значи било от слушането далеч не на класическа музика Wink
Да бе, явно Рамщайн са виновни за поведението и на моето диване. Пфу, знаех си аз, че повече Пърпъл трябваше да пускам...

# 14
  • BiGi
И ние слушахме класика - Пърпъл, Лед Цепелин, Блек Сабат, че и Рамщайн  Mr. Green Майтапът настрана, бях го чувала това за клисаката и съм слушала през бременността, мъжът ми пък беше чел някъде, че регето действало добре та слушахме и реге, а после им го пускаше и като се родиха. Аз си падам много и по Депеш Мод... Трябва да кажа, че въпреки тази смесица от жанрове са доста кротки  Crazy

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт