чаршафчета за еднократна употреба?!

  • 4 035
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, не знаех как да озаглавя темата си, но въпросът ми е какво слагахте като долен чаршаф на кошарата като приучавахте детето си да спи без памперс? Аз купих мушама, но ми се струва, че въпреки чаршафа отгоре ще спарва та има ли някакъв алтернативен вариант , който да е по-добър?

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Защо не си купиш така наречените подлогани- престваляват от едната страна найлон, от другата нещо мекичко и не го сложим над матрака и отгоре чаршафа на детето? При нас тези подлогани ни ги искат при ражденето в болницата и после ги постилат под родилата, да не изтече кръв по чаршафите на леглата. Има ги в аптеките или дрогериите....

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз слагах подлуган отдолу

# 3
  • Мнения: 3
Тези чаршафи за еднократна употреба са много удобни за сменяне на памперси. Има по-тесни, аз ползвам тях. Под чаршафа незнам дали няма да спарва, но ми се струва че е удачен вариянт, понеже е тънко и хартиения слой поема част от влагата. Една ролка е около 60 см. широка и струва 11 лв. Пробвай!

# 4
  • Мнения: 9 973
от къде се купуват

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
От аптеката  Laughing

# 6
  • Мнения: 27 524
А защо трябва процесът да се насилва, да се унижава детето...  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 9 814
А защо трябва процесът да се насилва, да се унижава детето...  Rolling Eyes

Някъде авторката да е казвала, че насилва и унижава детето си като го приучва да ходи без памперс?!

П.П. Знам че, си противник на махането на памперса в ранна възраст, но не си ли съгласна все пак, че всичко зависи от детето преди всичко!
А и авторката може да търси такива чаршафи за 5 годишното си дете.

# 8
  • Мнения: 27 524
Някъде авторката да е казвала, че насилва и унижава детето си като го приучва да ходи без памперс?!

П.П. Знам че, си противник на махането на памперса в ранна възраст, но не си ли съгласна все пак, че всичко зависи от детето преди всичко!
А и авторката може да търси такива чаршафи за 5 годишното си дете.

Така е, така е, не ми се карай  Hug
Да оставяш детето да се напикава в леглото си е унижение и стрес за него.  Peace И да, зависи от детето, това няма връзка с останалото по темата  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 814
Някъде авторката да е казвала, че насилва и унижава детето си като го приучва да ходи без памперс?!

П.П. Знам че, си противник на махането на памперса в ранна възраст, но не си ли съгласна все пак, че всичко зависи от детето преди всичко!
А и авторката може да търси такива чаршафи за 5 годишното си дете.

Така е, така е, не ми се карай  Hug
Да оставяш детето да се напикава в леглото си е унижение и стрес за него.  Peace И да, зависи от детето, това няма връзка с останалото по темата  Simple Smile

Ни най-малко не се карам  Hug
Моето дете мина през интересен период на регрес. Близо година след като махнахме памперса започна да се напишква всяка нощ в продължение на около месец и половина. И винаги точно към 3 през нощта. Точно за да не я унижавам я будех към 2-2,30 да пишка.

# 10
  • Мнения: 27 524
Моето дете мина през интересен период на регрес. Близо година след като махнахме памперса започна да се напишква всяка нощ в продължение на около месец и половина. И винаги точно към 3 през нощта. Точно за да не я унижавам я будех към 2-2,30 да пишка.

Винаги има различни причини, да  Peace

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Има си точно чаршафи за еднократна употреба - размера е 180/80см, струват около 50 стотинки, продават се в аптеките. Аз го слагам под чаршафа на детето, за да си спи върху неговото чаршафче все пак, но пък и да не напикава матрака......
Иначе има и протектори за легло - размера е 100/150см, страшно удобни са, струват около 20-25 лева и представляват чаршаф с ластик, който от долната страна си е като мушама, а отгоре е обикновен хавлиен чаршаф....
Не знам дали обясних както трябва!  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 743
Има си точно чаршафи за еднократна употреба - размера е 180/80см, струват около 50 стотинки, продават се в аптеките. Аз го слагам под чаршафа на детето, за да си спи върху неговото чаршафче все пак, но пък и да не напикава матрака......
Иначе има и протектори за легло - размера е 100/150см, страшно удобни са, струват около 20-25 лева и представляват чаршаф с ластик, който от долната страна си е като мушама, а отгоре е обикновен хавлиен чаршаф....
Не знам дали обясних както трябва!  newsm78

Аз ползвам и двете. Протекторът е сложен на матрака, а еднократните чаршафчета ги ползвам на повивалника при смяна на памперса. Ние сигурно още дълго време ще бъдем с памперс, защото акаме по няколко пъти на всяко ядене Blush

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Gali80, е то детето ти е на 1 месец........... Flutter
Петър чак на около 2г. и половина поиска да е с гащички и не искаше да му слагаме памперс, просто сам си вземаше слипче или боксер и си ги обуваше......  Peace

# 14
  • Мнения: 1 674
Има си точно чаршафи за еднократна употреба - размера е 180/80см, струват около 50 стотинки, продават се в аптеките.
ползвам същото-доволна съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт