Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 2 авг. 2008, 14:12 ч.

Възможно ли е да е от антибиотика?

  • 462
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Привет на всички! Силно се надявам да ми помогнете! Преди няколко дни започнах да вдигам температура и отидох при личния лекар. Изписа ми Аугментин. Но снощи прокървих, а не би трябвало да ми идва. За последно ми дойде на 16.07, нормално ми вървя пет дни. В момента не ми е силно кървенето, но много се притеснявам. В понеделник ще отида отново при личния лекар, но сега се надявам на помощ от вас. Възможно ли е да ми дойде от антибиотика? Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Белгия/София
  • Мнения: 27 527
Едва ли. Нещо хормонално е. Не е страшно, и на мен ми се е случвало. За твое успокоение, консултирай се с гинеколог  Peace

# 2
  • Мнения: 33 252
Горе долу около овулацията, случва се ...
Все пак не пречи един преглед, но не при личен лекар, а при гинеколог.

Антибиотик за какво го пиеш, че не разбрах?

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 19 845
Не е от АБ  Naughty

# 4
  • Мнения: 4 785
Не ми се е случвало да прокървя, вследствие прием на антибиотик..

# 5
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 4 336
Неможе да е от антибиотика.Отиди на гинекологи4ен преглед.

# 6
Почти невъзможно.Ако те притеснява-върви на лекар. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 366
И аз да потвърдя мненията на останалите момичета!Нито един АБ,няма противопоказание кървене Peace диария,световъртеж,гадене и пр. ДА,но кървене абсурд!Отиди на АГ Peace
П.П>.А наскоро да си пила хормонални лекарства newsm78

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт