Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте моми4ета,

да попитам кога е нормално да имам първа менструация след раждане, като кърмя изклю4ително?

Ве4е три месеца и половина съм без цикъл, кога да го о4аквам?

При вас как беше ?

Трябва ли да се притеснявам?

Мерси предварително Simple Smile

# 1
Не трябва да се притесняваш, индивидуално е. На мен ми дойде за първи път 14 месеца след раждането. Simple Smile Simple Smile

# 2
Дойде ми за първи път 8 месеца след раждането. Имаше период, в който ходех по цял ден по изпити и едва не го отбих. Кърмата ми намаля значително и цикълът ми дойде. След това кърмех като луда само и само да възстановя лактацията Laughing

# 3
Здравей! При мен беше на втория месец, като и аз кърмя, а при приятелката ми, която също кърмеше, се появи след 6-тия месец. Аз е бих се притеснявала Simple Smile

# 4
на 6-тия месец имах еднократно зацапване, предполагам заради захранването /беше един ден/ и след това окончателно ми дойде няколко дни преди Стефания да стане на 11 месеца
за моя радост беше за кратко- 3 цикъла и забременях отново  Mr. Green

# 5
  • Варна
Още го няма никакъв,не ми липсва никак даже Grinning

# 6
  • В близост до Царевицата
Още го няма никакъв,не ми липсва никак даже Grinning
И аз така вече почти девет месеца

# 7
  • Пловдив
Радвай си се, при мен беше около 10 месеца след раждането!

# 8
4 месеца след раждането ми дойде цикъла.
Все още кърмя.

# 9
  • София
Детето ми е на годинка, цикъл нямам, не се и притеснявам.

# 10
  • Пловдив
Месец след като спрях да кърмя ми дойде цикъла, т.е. 9 месеца след раждането.

# 11
На втория месец Peace

# 12
6 след раждането но малко преди това започнах и да захранвам...незнам дали това се отрази

# 13
  • Русе
дъщеря ми е на 4 и половина месеца. от вчера съм пак консуматор на превръзки, за мое съжаление  Sad бебето ми е само на кърма и ще продължа така още поне 2 месеца, после ще захранвам.
доколкото знам, няма връзка между количеството кърма и наличието на цикъл

# 14
ооо, напротив, напротив
кърмата се произвежда под влиянието на хормона пролактин, чийто големи нива подтискат овулацията
има доста общо според мен

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт