Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Здравейте! Вече сме на 7 месеца и имаме 2 зъба. Мисля, че вече е време да се мият зъбките, но се чудя каква паста за зъби да ползваме. А и в същност да не би да е рано, защото е малък още и как да му обясня да плюе водата  newsm78
Цитирай

Детските пасти за зъби са направени така, че да не се налага изплакване.
Пастите и четките на Ненедент са разработени за деца на различни възрасти до 4 и след 4 години.
Аквафреш също имат добри детски пасти.
« Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 22:34 от Франческа Салиери »
Цитирай

Ние ползваме Ненедент без флуор- тя е направена така, че да може да се гълта от малките бебчовци, безвредна е. Започнах да мия зъбите на дъщеря ми на една годинка- имаше 6 зъбчета.
Цитирай

Пловдив

Мия му зъбките с Ненедент. Започнах, когато навърши 11 месеца.
Цитирай

Първите 2 зъбчета на Рая пробиха на 11 месеца. Оттогава мия с паста Ненедент и накрайника към нея.
Цитирай

София

Още не сме реализирали успешен опит (те и зъбите късно се явиха - след 7-8 месец започнаха пробив)...  Tired Не знам от кога, може би за първи клас ще склони, а пастата е Elmex, но от Германия.
Цитирай

София

ненедент бебе е най-подходяща, без флуорид и става за гълтане. има си и накрайник силиконов, който се слага на мама на пръста и така се мият зъбчетата. слага се по съвсем малко.
Цитирай

Русе

Ние ползваме Ненедент без флуор- тя е направена така, че да може да се гълта от малките бебчовци, безвредна е. Започнах да мия зъбите на дъщеря ми на една годинка- имаше 6 зъбчета.
Аз също с такава паста започнах,на същата възраст беше детето и със същият брой зъбчета  grinning012
Цитирай

Варна

И аз мия зъбките с Ненедент! Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Ползваме само пастата на CHICCO от 2-рата годинка Peace....много съм доволна, а и детето ни много я харесва Peace
Цитирай

София

Ние също мием с Ненедент.Започнахме откакто се появиха 5-6 зъбчета и досега.Сега той сам си мие зъбите с нормална детска четка,а аз домивам после със силиконовия накрайник към пастата.
Цитирай

Стара Загора

Чико-от втората годинка Peace
Цитирай

Варна

Запис
Преди два дни ни проби първия зъб, че да се образовам малко  Wink
Цитирай

А пък ние още нямаме зъбче,но събирам инфо по темата,че скоро се надявам даизскочи някое Laughing
Цитирай

Brokenpromiseland

Имахме 6 зъбчета, когато започнах да ги мия.В началото само с четка и водичка, а в последствие и с пастата на Ненедент.
И до сега си редувам методите, защото ме е страх да му давам повече паста.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора