Магазини за дрехи в София

  • 5 771
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте, ма(да)ми!  Hug Скоро заминавам по морето и аз, и вчера реших да си търся блузки и потничета по случая - някакви дрехи с по-оригинален дизайн, че не обичам всеки да има същите дрехи като мен. Обаче на много места дрехите са еднотипни, със скучни кройки, скучни шарки - като извадени от калъп. Сетих се тогава за форума и си мислех "ако мога сега да пусна една тема, че да ми кажат мамите интересни магазини"  - и ето, пускам сега. Споделете любимите си магазини за пазаруване - какъв стил дрехи носят, къде се намират, какъв им е ценовия диапазон - такива ми ти работи Simple Smile Всякакви стилове ме интересуват! И особено чаровните магазинчета по малките улички Simple Smile




# 1
  • Мнения: 2 414
Аз лично много харесвам Sabotage. Crazy
Намира се до Славейков,срещу Френския културен център. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 781
Отскоро любим ми е Marc Cain в началото на Витошка - много интересна немска мода. Други любими магазини са ми Авеню на Денкоглу, Екстраваганс - има на Солунска, на Витошка и в мола на Стамболийски, Sinequanone - в Сити сентъра, Тренд бокс и Макс Мара. Sisley също понякога имат отлични неща.

# 3
  • Мнения: 5 647
Ако пътуваш в чужбина, това е идеалният вариант за покупки. Отдавна съм се отклазала да пазарувам от моловете и "марковите" магазини в София. В БГ колкото и да ми е неприятно цените на много от "марките" /като например изброените от Serpentine/ са супер надути, а и имам съмнение за качеството.

# 4
  • Мнения: 215
Пътувам често навън, но пък съм сигурна че и тук има много интересни магазини - и точно защото пазарувам повече от навън тук нищо не знам. Тези които аз знам май са някакви ключови места и сигурно за известни на всички, но да споделя все пак скромните ми познания

Fishbone  - в един безистен на Васил Левски, като тръгнеш от Попа към БСФС на 20-30 метра е може би. Определено спортни, но много цветни дрехи, много настроение ми носят на мен. Изобщо в целия безистен магазините са интересни, цените  40-60 лв за панталон, блузите и потниците са между 20 и 40. От Попа надолу като се тръгне по Графа има един индийски магазин по-нов, в който дрехите са разкош - то си пише отгоре че е индийски магазина. В една от преките на малките пет кюшета има магазин за мъниста и бижута Умбопо - той е доста известен де, но бижутата са ръчно изработени и едва ли ще видите още 10 човека със същото колие за един ден.

Общи условия

Активация на акаунт