Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Русе и от време на време Горна Оряховица

Детето ми е на 1и4месеца.Кърмих я до 7 месец и кърмата ми спря. Искам да попитам нормално ли е след толкова време да имам още кърма.Онзи ден докато бях под душа се стиснах за гърдата и излезе кърма. Осещам че гърдите ми самалко понаедрели. Нанякои случвало ли му се е?  Thinking
 Благодаря предварително!
Цитирай

Имам приятелка, която твърди че, година и нещо след като е спряла да си кърми детето все още е мила кърма.
Аз имах кърма няколко месеца.
Цитирай

Стара Загора

Щом спрях да кърмя малката кърмата ми спря за една седмица
Цитирай

Попово

правила ли си консултация с мамолог когато спря да кърмиш?
Цитирай

Русе и от време на време Горна Оряховица

не не съм правила. Дори незнам какво е това .Ще ме извините.  Blush Трябваше ли?
Цитирай

Попово

лично аз ходих, вземаш направление от личния лекар и отиваш, след мануален преглед ти назначават снимка, някой друг лекарствен препарат ако има нужда, или в повечето случаи само ще те посъветват какво да наравиш за да спреш кърмата
Цитирай

Детето ми е на 1и4месеца.Кърмих я до 7 месец и кърмата ми спря. Искам да попитам нормално ли е след толкова време да имам още кърма.Онзи ден докато бях под душа се стиснах за гърдата и излезе кърма. Осещам че гърдите ми самалко понаедрели. Нанякои случвало ли му се е?  Thinking
 Благодаря предварително!

Как така първо е спряла, а после се оказва, че имаш?
Цитирай

Аз бях в същото положение.Ходих при хирург,той ме прати на ехография.Оказа се,че имам мастопатични уплътнения и киста в едната гърда.
Върви незабавно на преглед. Peace
Цитирай

Oddworld

Една приятелка на свекърва ми имала кърма до 45 години(а родила на 20 и кърмила само 4-5 месеца)
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Върви незабавно на преглед. Peace

За твое успокоение и дано не е нещо сериозно...  Peace
Цитирай

Разград

И аз кърмя още, но съм решила, че щом спра да отида на преглед. Благодаря за съветите и на мен ми бяха полезни.
Цитирай

Консулта при гинеколог!
Цитирай

Варна

4 месеца от както се е отбил малкия и още имам кърма Peace напрегнати гърди да не си бременна Whistling
Цитирай

София

На мен ми се наложи по мед причини да спра да кърмя от раз. Та тогава моя гинеколог каза да не се притеснявам, можело и година по-късно да имало по някоя друга капка.

Но да ти наедряват гърдите.....и ако е била спряла сега да имаш.....

Да не си пак бременна нещо....

А прегледа с мамолог след спиране на кърменето е препоръчителна....силно...но аз също не съм....но и оплаквания нямам...

Иди на един преглед няма да ти навреди.
Цитирай

София

Една приятелка на свекърва ми имала кърма до 45 години(а родила на 20 и кърмила само 4-5 месеца)

smile3556
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора