Бижута!!

  • 3 231
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Днес май ги подхванах темите..Та,мами какви са вашите бижута-златни,сребърни,тенеке?Много ще ми е интересно и снимчици да пускате Simple Smile  Аз по тази тема съм мноооооооого раздвоена.Нося по принцип само злато-обурудвана съм навсякъде,ама така ме изкушават онези бляскави тенекийки с камъчета..ама покрай това злато ми се струват много "прости" .Моля ви да има и снимков материал с бижутата,които много си харесвате Simple Smile

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз засега съм основно със златни бижута. Но в момента нося само обеци и 2 пръстена. Всичко друго махнах заради бебето. Единствено като отида на море си позволявам да сложа някое герданче или гривничка от миди например. Нещо такова.

# 2
  • Мнения: 861
Аз почти не нося. Само халката + един пръстен.

# 3
  • Мнения: 4 447
Вече имаше такива теми  Tired

# 4
  • Мнения: 2 111
Обожавам бижута, голяма слабост са ми. Нося сребро, бяло злато и всякакви по-неглиже хендмейд (от стомана, коноп, мидички и каквото се сетиш). Жълто злато не нося, нещо не ме радва.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От няколко години сребро...напоследък и бяло злато  Crazy имам и герданчета разни, които не са сребърни и златни, но рядко ги слагам...
Преди много ми харесваше да нося много гривни, гердани и т.н...като Фийби от "Приятели"...но напоследък залагам на класиката...и съм свела бижутата до минимум Whistling

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имам и нося предимно златни бижута.Среброто не ми харесва по принцип,а тенекиени бижута не нося.

# 7
  • Мнения: 1 897
Сребърни бижута нося.
Имам и много яки попадения с няколко дрънкулки.
Златото не ми харесва.И не ми отива.

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нося сребърни бижута.

# 9
  • Мнения: 3 830
Предпочитам златото, но имам и сребро. Имам сигурно 7-8 златни пръстена, златна гривна, разни висулки, обеци. Сребро също имам много. Тенекиени имам два чифта обеци.

Бижута нося рядко (веднъж-два пъти в седмицата). Примерно обеци + гривна или пръстени + гривна...

Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick[/color]

много съм съгласна тука, но има жени, които успяват да направят така, че многото дрънкулки да изглеждат добре...рядко е, но се среща  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 312
Аз мой те бижута ги сменям,зависи от настроението ми.Нося и злато и сребро и тенекенца  по отделно  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 819
Нося злато,но в умерени количества.Страшно грозно ми е да видя жена,накичена цялата с пръстени и ланци,чак се чудя как ги търпят.Отдавна окичването с огромни количества злато не е признак на благополучие,а по-скоро на липса на вкус,според мен.

# 13
# 14
# 15
  • София
  • Мнения: 4 749
Най-често нося златни бижута- предимно комбинация от бяло и жълто злато.
Сега лятото често слагам и сребърни, съобразявам и часовника според бижутата. Нося такива и с кристали.
Много рядко слагам някой гердан (например от перлички, дълъг), обици-топчета  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 312
нося злато - само пръстен и обеци слагам

# 17
  • Мнения: 294
Нося само сребро и то в умерени количества.
Претрупаните и показните неща не са ми по вкуса!

# 18
  • Мнения: 1 554
имам злато,няколко пръстена,синджира го продадох Peace сега нося от време на време едно колие на сваровски Peace утре ще кача снимка Flutter

# 19
  • Мнения: 3 830
Грозно ми е, просташко и го смятам за проява на лош вкус, когато бижутата са твърде много. Жената ми прилича повече на коледна елха. Виждала съм с по два-три синджира, пръстени на почти всички пръсти, разни гривни, обеци... Sick[/color]

много съм съгласна тука, но има жени, които успяват да направят така, че многото дрънкулки да изглеждат добре...рядко е, но се среща  Crazy

На мен пак ми изглежда натруфено без значение каква е жената и какво излъчване има.

Нося само сребро и то в умерени количества.
Претрупаните и показните неща не са ми по вкуса!

Точно като показно ми изглежда.
На интелигентна жена със самочувствие не биха и трябвали 2 килограма бижута да й висят, за да бъде забелязана или да се чувства хубава.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 776
имам всякакви джунджурии, които съчетавам според дрехите, единственото, което не нося е злато

# 21
  • Мнения: 2 374
Предпочитам златото,такива и бижута нося.

# 22
  • Мнения: 234
Аз предпочитам сребърните бижута. Злато рядко нося, да не кажа почти никога. Сега лятото обожавам да нося разни пластмасови джунджурийки всякакви цветове.

# 23
  • into the blue
  • Мнения: 771
Аз нося според настроението,днес сребро,утре злато,не мога да се оплача и от липса на пластмасови и тенекиени джунджурии.Общо взето обичам бижутата и най-вече гривните  Heart Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 2 803
Нося си златото. Но напоследък се заглеждам и по среброто. За гердани, ползвам всякакви, масивни и интересни, пухчета, котвички, топчета, сърца и пр.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 475
Нося бяло - злато, сребро и стомана. И жълти тенекета.
Обикновено слагам обици и колие. Може и пръстен. Халката ми е бяло злато, така че си отива на всичко.
Умирам за бели камъни - диаманти нямам де, но разни циркончета и кристалчета много обичам.

# 27
  • Мнения: 363
Нося всякакви, сребро, текстил, тенеке, керамика, кожа, с камъни, без, злато, но най-малко злато може би, но винаги е бяло.
Ето малко от моите дрънкулки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262042

# 28
  • Мнения: 77
Ами в момента нося това: http://www.swarovski.com/product/Oceanic+Pendant/Web_AA/en?Categ … mp;ProductPage=11
Много му се радвам, все още   newsm03

# 29
  • Мнения: 2 803
Нося всякакви, сребро, текстил, тенеке, керамика, кожа, с камъни, без, злато, но най-малко злато може би, но винаги е бяло.
Ето малко от моите дрънкулки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262042


Страхотни са! Поздравления за вкуса! Hug

# 30
  • varna
  • Мнения: 676
Нося само злато.Има наистина приятни сребърни и пластмасови бижута,но аз съм консервативна в това отношение и само златото може да ме  изкуши.

# 31
  • София
  • Мнения: 357
Ами в момента нося това: http://www.swarovski.com/product/Oceanic+Pendant/Web_AA/en?Categ … mp;ProductPage=11
Много му се радвам, все още   newsm03
О, много е красиво! Peace

# 32
  • Мнения: 1 554

А,може ли да го видим на теб,как седи Thinking

# 33
  • Мнения: 4 371
Това е последната ми придобивка Flutter



Имат и страхотни колиета.

# 34
  • varna
  • Мнения: 676
Дуци,страхотна е!Макар да нося само злато ми се прииска да я имам.

# 35
  • Мнения: 4 371
Благодаря. Обичам всичко, което блести Mr. Green

# 36
  • Мнения: 77

А,може ли да го видим на теб,как седи Thinking

Никакви ядове  Peace Утре ще ти пратя снимчица
А това, което Дуци показа е наистина много красиво. Винаги съм харесвала такива бижута, но никога не съм имала смелостта да ги сложа. Все имам чувството, че няма да ми стоят добре и хората ще ме зяпат...

# 37
  • Мнения: 3 695
Дуци страхотно е  Peace

# 38
  • Мнения: 2 478
Имам ужасноооо много бижута.
Не харесвам жълто злато.Нося предимно сребро,стомана,кристали и дърво.
Обожавам обеците.Не нося гривни.
Никога не излизам от вкъщи без поне едно бижу.Винаги го съчетавам с друг аксесоар и ефекта е "уау" Laughing
Не харесвам кичозността под формата на задължителното носене в комлект на обеци,колие,гривна и пръстен.Ужасно е скучно.
И наистина не разбирам защо жените се подценяват така с бутафорната бижутерия.На нея и личи от километри,че е посредствена и евтинджорска.

# 39
  • Мнения: 7 474
Всякакви бижута нося, но повечето са ми сребърни Flutter
Нещо такова ми подариха, но бяло за РД Laughing

# 40
  • Мнения: 77
Всякакви бижута нося, но повечето са ми сребърни Flutter
Нещо такова ми подариха, но бяло за РД Laughing



Това на снимката също е Swarovski, нали?

# 41
  • София
  • Мнения: 4 749


Тези и на мен ми харесват, но тази връзка, на която са хич не ми допада.Пробвах ги, но не мога да свикна с нея, особено че повечето се връзват. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 388
Нося малко бижута, комбинация от бяло и жълто злато ( гривна, пръстен и обици ).
Имат сантиментална стойност за мен, затова и рядко си свалям.

# 43
  • Мнения: 5 647
Нося малко бижута, комбинация от бяло и жълто злато ( гривна, пръстен и обици ).


И аз така. Много рядко купувам  разни дрънкулки.


# 44
  • Мнения: 7 474


Това на снимката също е Swarovski, нали?

Да Peace



Тези и на мен ми харесват, но тази връзка, на която са хич не ми допада.Пробвах ги, но не мога да свикна с нея, особено че повечето се връзват. Rolling Eyes

Моето е с бяла връзка като панделка, но мисля да си взема нещо друго  Thinking

# 45
  • Мнения: 2 388
Нося малко бижута, комбинация от бяло и жълто злато ( гривна, пръстен и обици ).
И аз така. Много рядко купувам  разни дрънкулки.

Честно казано за себе си трудно възпримем изобщо "дрънкулките". Просто не са моите бижута Simple Smile, но на другите жени ми харесват да ги гледам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт