Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=4578.30
« Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 23:14 от selenia »
Цитирай

София

Остави хората на мира, не ги разнасяй из целия нет.
Цитирай

скъпа Тайна Не разнасям  хората  из целия  нет
Това е действителност , която се случва  в  домът  ми   и с  моето  семейство .
Цитирай

София

selenia, аз нищо не разбирам. Видях и темата ти в Клюто, но не ми става ясно какво точна ти се случва?
Моля те бъди по-конкретна, обясни за какво става въпрос, защото чуквайки на линковете ми излизат разни сватбени сайтове. Поясни и ще си дам мнението.
Цитирай

Стая № 6

Ти ли си Мишел?Много съжалявам,съчувствам ти.Какво е сега положението,дано е наред?
Цитирай

София

Вярно,така е!Вместо да пускаш линкове напиши,какво те мъчи,съвет ли искаш или просто да споделиш,само някакъв сайт и то вече в 2 теми newsm78
« Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 08:20 от Madam Stasita »
Цитирай

София

Да де,но постовете в сватбения сайт са от 10 май миналата година. newsm78
Цитирай

Момичета съжалявам много   Embarassed
Първоначално  се обърках и грешно пуснах темата в клю-то
Да аз съм  авторката  на  темата  в  другият  сайт  и  това  е  моят баща .

Пуснах  темата  и  тук ,  защото  след  повече  от  година  ходене  по  съдилища  и  фактически  развод  между  родителите  ми  тормозът  от  страна  на  един  ДЕЙСТВАЩ СВЕЩЕНИК ОТ БПЦ продължава .

Въпреки  че  това  лице  е  с  две  присъди за  домашно  насилие  и  е  доказан  със  съдебно  психиатрична  експертиза алкохолик ,
подължава  да  дава  благословии да  причастява  и  изповядва.

Приемам  всякакви  мнения  и  съвети  по  въпроса  дори  и  да  са  критични .  Дълбоко  убедена  съм  че  даването  на  гластност  на  подобни  ,,  лични драми ,,   могат  да  помогнат  на  други  жени  да  потърсят  помощ  и  защита  от  домашно  насилие .
Цитирай

София

Selenia, да не би тук да става въпрос за баща ти ? http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=278294
Цитирай

Кошничката   не  не  става  въпрос  за  баща  ми  ,
 но  дядо Панкратий  е  не  по  малко  достоен  представител  на  БПЦ
Цитирай

На морето!

Мишел, има подфорум за самотни родители, там пишат доста адвокати, има и тема за съвети и въпроси към тях. По-добре копирай разказа ти от другия форум вместо да пускаш линк. С друго не мога да ти помогна.  Hug
Цитирай

София

А какви са присъдите за дом. насилие? След като се повтаря, не трябва ли да е опандизен или поне на принудително лечение? newsm78 А и щом са разведени, насилието вече не е "домашно" според мен.
Цитирай

санела разведени  са  официално  от  2 месеца.
Присъдите  са  от  послидните  две  години  , като  сегашната  е  още  в сила .
 Така  наречените  присъди  представляват  забрана   баща ми да приближава  майка  ми  и  жилището  им  на  по  малко  от 500 м.
Цитирай

Аз доста неща не разбрах от разказа, но едно нещо ми направи силно впечатление. Година и половина майка ти живее при вас, ходи на работа, но заплата не получава. Shocked А някой така да се сети да блокира старата карта и да извади нова?

Много съжалявам за всичко което сте преживяли! За съжаление, в България каквито и закони за домашното насилие да се въведат, менталитетът няма скоро да се промени, включително на отговорни лица.

Отвратена съм от факта, че става въпрос за духовно лице, свещеннослужител и лекар. Shocked Sick Не знам как е възможно всичкото това насилие да не влияе на професионалната му кариера. Това е нонсенс просто.  Sick

Мога да те посъветвам да се обърнеш към медии, телевизия и да разгласиш случая. Обществото трябва да знае какво представляват някои свещенници в тази страна, а отговорните да предприемат съответните мерки и лишаване от право на практикуване, защото това не е просто професия и начин да си печелиш хляба. Това е преди всичко стил на живот.
Цитирай

И аз прочетох темата в Клюкарника, но не знаех, че ти си авторката.
Потресаваща история, нямам думи за "духовните лица" и изказването на не знам кой беше "е, то нас не ни интересува какъв съпруг (човек) е, нали си върши работата като свещеник"! ooooh! Хубава църква си имаме... Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора