Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Здравейте утринни красавици  bouquet

Да кажа и да питам.
Приятно съм изненадана от Елеа. Преглеждайки с търсачката открих, че се препоръчват доста продукти. Не съм сляпо предана на скъпата козметика, но все пак имам 1 наум за съотношението цена/качество. Кажете, ако имате впечатления от конкретни продукти.
Цитирай

София

Аз ползвам крема за лице на Билка с екстракт от бяло грозде. Много му е гадна косистенцията и не попива добре, но като ефект е добър.
Цитирай

...

ползвам зеления крем и тоника за мазна кожа на ЕЛЕА - доволна съм
Цитирай

по пътя на светлината

Аз ползвам крема за лице на Билка с екстракт от бяло грозде. Много му е гадна косистенцията и не попива добре, но като ефект е добър.
Какъв е ефекта?
Цитирай

На Bilka само маската за коса съм ползвала. Добра е. ELEA нямам наблюдения
Цитирай

Свищов

Вече няколко пъти си купувам Елеа за мазна кожа със слънцезащитен фактор 25 - доволна съм. На Билка съм ползвала само интимен гел и също ми хареса. А и цените ме устройват.
Цитирай

Belgium

Момичета, има няколко теми посветени на козметиката на Билка  Peace

Иначе и аз съм доволна от тяхната серия Пъпеш и краствица, както и от тоника за коса.

Цитирай

Да, извинявам се. Дори има отделна тема за крема с бяло грозде. Аз погледнах зе Елеа, а тя е бегло спомената.
Цитирай

На билка ползвам
1. лосиона за тяло с пъпеш и краставица - много съм доволна, мирише много приятно, попива бързо и оставя кожата освежена.
2. интимния гел - препоръчвам ви го

На елеа ползвам зелената серия за мазна и смесена кожа - крем и измиващ гел - доволна съм, гела почиства много добре, с пилинг частици е  Peace
Цитирай

София, център

На БИЛКА кремовете за лице наистина са с отвратителна консистенция. Обаче пък кремовете за ръце и душ-геловете са върхът.
Цитирай

Аз използвам антицелулитният гел на Билка(с мента,евкалипт и розмарин) и съм много доволна.А ако знаете само колко свежо,даже бих казала СССТУДЕНОО е на дупето като се намажа 35 Все едно съм си сложила кубчета лед smile3534.Аз този продукт си го бях купила зимата,ама го оставих за лятото,щото много студено ми става,бе хора hahaha
Цитирай

София

Преди време ползвах на ELEA розовият крем за почистване на лицето с микросферите и бях доволна
Цитирай

София, в планината

На Билка съм ползвала само интимен гел и също ми хареса.
и аз  Thinking
Цитирай

София

Ползвам на Билка душ-гел, лосион за тяло и крем за лице с пъпеш и краставица. Купих си ги заради аромата, а кремът заради много добри отзиви из форумите. Много съм доволна, това е един от най-приятните кремове, които съм позлвала, а е най-евтиния- 5 лв! Имам чувствителна кожа, много лесно ми се запушват порите, но от този крем изглежда много добре и не ми омазнява  Smile Не очаквах, че има толкова добри бг продукти.
По принцип ползвам медицинска козметика.
Цитирай

Belgium

Ползвам на Билка душ-гел, лосион за тяло и крем за лице с пъпеш и краставица. Купих си ги заради аромата, а кремът заради много добри отзиви из форумите. Много съм доволна, това е един от най-приятните кремове, които съм позлвала, а е най-евтиния- 5 лв! Имам чувствителна кожа, много лесно ми се запушват порите, но от този крем изглежда много добре и не ми омазнява  Smile Не очаквах, че има толкова добри бг продукти.
По принцип ползвам медицинска козметика.

illy аз го препоръчвах крема с пъпеш и крастваица наляво и надясно  Laughing
Много съм доволна и аз от него, въпреки че съм свикнала да ползвам само медицинска козметика.
Сега ми свърши и минах пак на медицински, но по-нтатаък ще си го купя пак Peace

Тоника за почистване на лице на Билка от същата серия е много приятен, лек свеж, почиства чудесно  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора