Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Аз, като една страстна кафеджийка (как само звучи Crazy), не мога без кафе. Сутрин ставам и си правя така желаната, ароматна и тонизираща напитка, която изпивам с огромно удоволствие. Любим вид - 100% Арабика и задължително еспресо, от марките Лаваца, Дау Егбъртс, Илли, Едушо и др. Обичам да го пия без захар, силно и с малко мляко. Правя го на кафеварка.
Ваш ред е... Hug
(Моля, ако някой може да сподели инфо за кафеварки и кафе машини, от които е доволен)
Цитирай

София

Лаваца Росса, имам кафемашина "Делонги", прави чудесно кафе! Обичам го силно, с лъжичка кафява тръстикова захар и малко сметана, най-често от растителната. Току - що допивам сутрешното си кафе с кеф! kaffeetrmker_2
Цитирай

Тази тема не е ли същата?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314165.0
Цитирай

София

е, защо да не пишем в още една?  Crazy
Цитирай

ВАРНА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300979.0

тази май също е посветена на кафето
Цитирай

И за нея се сетих, ама не можах да я намеря. Smile
Цитирай
Лаваца Qualita от машина SAEKO. Страхотно!
Това Едушо не съм го пробвала. Намира ли се на зърна и къде?
А машината е супер.
Цитирай

София

С тази тема, целта ми беше да си почешем пръстите за кафето изобщо, не само как го консумираме. Отдолу съм помолила, ако някой може да сподели опит и за машините, с които го приготвят. Търсачката винаги я ползвам!
Благодаря на разбралите ме и отговорили! Hug
Цитирай

Galaxy 13197853088

http://zazz.bg/play:42d95d58
Цитирай

София

Лаваца Qualita от машина SAEKO. Страхотно!
Това Едушо не съм го пробвала. Намира ли се на зърна и къде?
А машината е супер.

Диксан, пращаха ми от Германия Едушо. По едно време и тук се предлагаше, но беше някакво съмнително производство. Отдавна не съм го пила, а и вече не го виждам и на нашия пазар. Лавацата ми е лидер и Саекото също, особено като натъпча цедката до дупка и става смертелно силно. Crazy
Гризанка, от Делонги и аз съм доволна! Peace
Цитирай

Град София

Аз си правя смеси в магазина между арабика и робуста, или пък пробвам различни варианти. Приготвям кафето си на кафемашина Делонги, доволна съм от нея.
Денят ми задължително започва с чаша кафе, сутрин го предпочитам само със захар, а следобед с малко мляко или сметана.
Цитирай

Това ни е една от последните машини.
Скоро се повреди обаче. Дозичките са
по 18 в пакет, излиза по-скъпо от това
да ползваш машина за шварцкафе. Не
пием еспресо. Напоследък пием нескафе.

eduScho е германска марка, която преди 10
години е погълната от Tchibo. Известна ни е
серията Гала на Едушо, позиционирана като
марка за хора с афинитет към лъскавия живот.
Цитирай

София

Лабрадор, много яко! Peace 10х
Лиска,   202uu! Изглежда, машините с дозички кафе, са по-кекави от тези с нормалната цедка. Шварц и нескафе много рядко пия. Колкото до Едушо, помня че най-хубавото от вида беше в светло синя опаковка. Не знаех, че Чибо е погълнало марката. И не на последно място, нямам афинитет към лъскавия, а към спокойния живот. Peace Wink
« Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 12:48 от GoldenEyeful »
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Обожавам кафе, пия по 2 пъти на ден. Веднъж сутрин в къщи и още веднъж следобяд, предпочитам еспресото, обаче за жалост много рядко човек попада на хубаво и добре приготвено кафе.
Напоследък обаче, поради липса на време в къщи си приготвям от това, но харесвам и Голд варианта, също нес кафе Голд пак разтворимо Very Happy
А любимото ми е това  Love ,  невероятен аромат и вкус Very Happy

Поздрав за всички обичащи кафе
Цитирай

София

Тоничка, не съм чувала за Мелита. Thinking Мерси за клипчето! В интерес на истината, най-хубавото кафе еспресо съм пила в Италия. Противно на очакванията ми обаче, когато бяхме в Турция преди два месеца, на нито едно място не пих истинско турско кафе. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора