Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора
От няколко мои наблюдения и няколко раzговора с приятелки и поzнати се окаzва , че доста мъже навършат ли 30 ги прихваща някаква криzа. Един си оставя децата и хуква по zапоzнанства, друг zаряzва всичко и емигрира нанякъде, трети иzпада в депресия, друг се вманиячаа по някакъв спорт и zаряzва семейсвтото ...
Знаем zа критическата при жените , но нямат ли мъжете криzа на 30?  
Цитирай

Насред хаоса

Сигурно зависи от мъжа. Моят е на 35, пък досега не съм забелязала каквато и да е криза у него. Дано продължи все така. 
Цитирай

При моите познати не съм забелязала такова нещо. Е, около 50-те започват да се правят на по-млади (събирания с приятели, флиртове и др.), ама тогава е нормално - децата вече са големи и са без ангажименти. Ама на 30 г. ако не е достатъчно отговорен, значи не е бил такъв на 20, няма да бъде и на 60...
Цитирай

Някои са си в криза цял живот.
Цитирай

СОФИЯ

За 30г. незнам,но съм чувала ,че след 40 влизат във втори пубертет. Thinking
Цитирай

И аз си мислех дали не съществува нещо като криза-мъжът ми малко след 30г реши ,че не бил щастлив,не му харесвал живота който водел и поиска развод.
Искал да си живее сам както реши без да се съобразява с някой.
Цитирай
И аз си мислех дали не съществува нещо като криза-мъжът ми малко след 30г реши ,че не бил щастлив,не му харесвал живота който водел и поиска развод.
Искал да си живее сам както реши без да се съобразява с някой.

Eй това имах в предвид. ПРи твоа го наблюдавам при няколко случАя при приятелки и у дома.
Дали не става , когато всичко му е натамън и не му е интересно да води праволинеен и подреден живот или когато му е много нанагорно (деца, служва ) или и в двата случАя мъжа на 30 е решава, че иска нещо друго newsm78
Цитирай

софия

Аз нямам такива наблюдения при моя мъж.
Цитирай
или просто вечЕ така свиква и така се отпуска в домаша обстановка, чЕ се чувства като при мама и иска просто раzнообраzие?
Цитирай

Щом някой не е щастлив по-добре да си върви отколкото да съсипе и своя живот и на партьора си ,особено както е при нас без деца не виждам нищо лошо в това.
Дори съм благодарна,че ще мога да намеря по-подходящ мъж,който ще иска семейство и деца.
Цитирай
права си, но когато има деца и особено ако те обичат баща си и го чакат да се прибере ... и ако става въпрос на някаква тъпа криzа, на период, на невроzа или депресия ... в смисъл ако е временно  newsm78 не zнам струва ли си  newsm78 zатова питам има ли такава криzа и отминава ли  Hug
Цитирай

И аз досега нямам забележки, моят е малко над 30 и не е изпадал в кризи до момента, но както казва една приятелка: "Почакай да стане на 40, тогава задължително ще има случки"  Mr. Green Та не знам какво ме чака и мен занапред...
Цитирай

говори с него-напомни му хубавите моменти който сте имали,нещата който са ви събрали,отидете само двамата някъде на почивка-такива неща ми идват като идея.
Ако е само временна криза,а не осъзнато и твърдо решение за раздяла ми се струва,че има голяма вероятност да отмине.
Цитирай
идеята zа раzдяла тук идва от моя страна, zащото моя го иzби на хипохондрия ... иначЕ всичко друго си харесвал и нямал проблеми, но лекарите смятат, чЕ имал душевен проблем, някаква невроzа или депрсия, zащотот е zдрав като пън, но само се оплаква ...
Но пораzпитах приятелки и раzбрах zа няколко случая zа криzа на 30 ... една с 3 деца мъжа и се хванал да обикаля рускинки по сайтовете zа zапоzнанства, на друга мъжа и решил , че това не е неговия живот и луднал по планинарството и се иzнесъл ...
А на мен ми псисна от мрънканици и оплаквания и да ми се държи сякаш съм майка му ... та ако не го обичаше толкова малкия до сега да е намерил нова ключалка  ooooh!
Цитирай

София

Кризата на 30-те я прескочихме явно, наред е кризата на 40-те. После идва кризата на средната възраст, след нея- не знам, но явно на никого не му пука тогава.  hahaha

Иначе по-скоро някои мъже предпочитат да са в криза цял живот, а някои жени- да ги оправдават с това.  Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора