имат ли мъжете криzа на 30

  • 6 527
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 52
Чувала съм за криза около 40. Моят ги наближава та да видим какво ще се случва. Започна да се държи понякога като пубер, но дано това е всичко.
Да и аз съм чувала за криза на 40. И я усетих с един човек...

# 76
  • Мнения: 2 155
Ох, Verka, искрено ти съчувствам. Съвсем не е смешно да се живее с хипохондрик. Това е психичен проблем, наслагван явно още от детството му. Най-добре го придружи до психиатър.

# 77
  • Мнения: 9 052
И аЗ имам опит с човек със страхови невроzи Sad

# 78
  • Мнения: 1 168
Верка, защо още пишеш тук? Как търпиш тези подигравки, че и даваш обяснения?!
Желая ти късмет!  Hug

# 79
Не е лесно, но дайте някаква помощ, кажете как и какво мога да направя и как да се държа и как да приемам нещата и как да отговарям zа да помогна. Психоаналитика не го ще, съвестната му майчица го е водила още в ученическите години и няма да иде, пък и той не желае да идентифицира проблема като психиатричен . За него той има фиzически проблеми и от там идва психичесткото му нераzположение и търси лекари.


Защо пиша още? Къде да пиша, ако искам да немря човек със сходен проблем и с идея или начин zа някакво справяне с проблема и какво носи бъдещето ? Знаеш ли какво е да си гледаш бъдещето преz такава приzма и да няма кой да ти каже, чЕ нещата щ? се наредят, ще се оправят, че ще бъде пак като преди ?

# 80
  • Мнения: 2 155
Ами като не иска да ходи нито на психиатър, нито на психолог, тогава ти се опитай да влезеш в техните роли, макар и да не си специалист. Как очакваш ние да помогнем, когато той не иска да ходи на терапия или не иска да осъзнае какво се случва? Ами обясни му, настоявай. Накарай личният лекар да поговори с него, да го насочи към психолог. Хипохондрията е сериозно психическо разстройство! Не трябва да се примирявате с това, че е правен опит да бъде воден на психотерапия преди 10-15 години. Бъдете по-настоятелни!!!

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 14:27 от Захир

# 81
  • Мнения: 152
Не е лесно, но дайте някаква помощ, кажете как и какво мога да направя и как да се държа и как да приемам нещата и как да отговарям zа да помогна. Психоаналитика не го ще, съвестната му майчица го е водила още в ученическите години и няма да иде, пък и той не желае да идентифицира проблема като психиатричен . За него той има фиzически проблеми и от там идва психичесткото му нераzположение и търси лекари.


Защо пиша още? Къде да пиша, ако искам да немря човек със сходен проблем и с идея или начин zа някакво справяне с проблема и какво носи бъдещето ? Знаеш ли какво е да си гледаш бъдещето преz такава приzма и да няма кой да ти каже, чЕ нещата щ? се наредят, ще се оправят, че ще бъде пак като преди ?

Защо, както преди? Та нали още от ученическите години е така? Ти си знаела за проблема му?

# 82
Не съм zнаела и не беше така. Явно беше, че майката е откачалка , но винаги съм си мислила колко малко той прилича на техните. Вярно имаше страхове, иzпадаше в паника при по големи сътресения , но съм се справяла и той  и аz съм си викала , че всеки се плаши, той малко повече, zащотот е чувствителен, но това иzведнъж което се случи никога не е било.
Сега ми раzкаzа, чЕ от майка си и баща си помни раzправии, бабата е била такава , гонила е баща му, от майка си помни само раzговори zа zаболявания и хапчета , zа мъкнене по болници , zа това как тя била болна и умирала ... И интересното е , че клони към нея ... сякаш като и се обади и се оплачЕ и тя му наговори глупости и zа него е добре да се втечни и да вzеме шишето с лекарства ...   Shocked  спасение  Rolling Eyes
Просто голям капан. той каzва, Еч ако можело искал някой да го вzеме , да го върне във времето и да го превъzпита, но не можел и не можел да се бори със себе си и със страха ...
И друг път го е било страх , да не сгреши, да не му се смеят, но това .... 

# 83
  • Мнения: 152
Мяй съвсем се оплете в лъжите и фантазиите си. П0-добре престани, че ставаш смешна.

# 84
  • Мнения: 167

Защо пиша още? Къде да пиша, ако искам да немря човек със сходен проблем и с идея или начин zа някакво справяне с проблема и какво носи бъдещето ? Знаеш ли какво е да си гледаш бъдещето преz такава приzма и да няма кой да ти каже, чЕ нещата щ? се наредят, ще се оправят, че ще бъде пак като преди ?

Аз те разбирам, защото и аз за съжеление търся някой, който да ми ги каже същите неща. Няма да навлизам в подробности какво ми е на главата, но искам само да кажа, че и аз съм в сходна ситуация - само дето ние нямаме деца все още и даже вече незнам дали ще имаме.

Гледам, че и тука не липсват хора, на които им е лесно да  съдят - как си говорила глупости и как не си го обичала, защото си се оплаквала и т.н. За съжеление никой не може да разбере какво ти е, ако не му дойде на главата. Не го пожелавам на никой!!! Така, че момичета внимавайте какво говорите и ако не разбирате по - добре не пишете нищо отколкото да пишете глупости, които нараняват авторката. Тя едва ли има нужда точно от това.
verka , мислила ли си да отидеш ти да се консултираш с психиатър без мъжа ти, може да ти даде някой полезен съвет или поне да те успокои, че има начин да се оправят нещата и без ходене при психиатър.

# 85
  • Мнения: 1 168
Мяй съвсем се оплете в лъжите и фантазиите си. П0-добре престани, че ставаш смешна.

Какво си се "заяла" с момичето?  Close
Аз не видях нищо смешно в думите и!
Големи "разбирачки" се навъдихте! То на чужд гръб лесно!....

# 86
  • Мнения: 152
Мяй съвсем се оплете в лъжите и фантазиите си. П0-добре престани, че ставаш смешна.

Какво си се "заяла" с момичето?  Close
Аз не видях нищо смешно в думите и!
Големи "разбирачки" се навъдихте! То на чужд гръб лесно!....
Ами прочети внимателно всичко писано от нея и ще разбереш. После пиши пак, какво си разбрала. Заяла е много селска дума.

# 87
  • Мнения: 1 168
....Заяла е много селска дума.

Именно!  Simple Smile Само не се захващай с мен сега  Praynig

# 88
  • Мнения: 152
Мила, тук всеки може да пише, стига да не е вулгарно. След като те дразни някой, пишещ по темата, пиши и ти, но моля те, не се изразявай с глаголи, които не значат това, което смяташ. Вместо всичко това, дай някакъв съвет на авторката, дори и груб, но твой. Заяла идва от ям, а аз вмомента нямам желание за това.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 307
Да, моят на 30 изпадна в криза и взе, че се ожени за мене.  ooooh!

И при нас случая е същия,смяташе че е застарял вече и спешно трябва да стане баща.Е,късмета го споходи веднага baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт