Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

До хладилника, който обичам

По случай Световната седмица на кърменето у нас,

Днес ще се проведе среща-хепънинг-празник на бъдещи и настоящи родители от 18:00 ч. в тенис клуб „Малееви” с подкрепата и участието на Ла Лече Лига, списание „Кенгуру”, Център „Съвременни родители”, СНБМ и тенис клуб „Малееви”.

Има подготвен специален кът мама-бебе за кърмене и повиване на малките. За всички ще има наградки Smile
Ще има игри, томбола, разговори за кърмене, забавления за децата - и за майките Very Happy

Заповядайте с бебета и деца, баби и дядовци, каки и батковци
Very Happy
Цитирай

София

идвам... ох от кога не съм ви виждала... даже съм "тематично" облечена...
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Много добре звучи, жалко, че не съм в София.
Цитирай

София

На срещата беше много интересно и забавно.   bouquet Имаше много малки бебчета и готини бъдещи майчета.  Love
Цитирай

София

мдааа беше хубаво  Party дорба организация, шведска маса с био-газирани-сокчета  Peace спечелихме стекче 6 пюренца, ама мира вече голяма Wink все пак мисля, че зимата може и да ги хапне - плодови Flutter
незнам защо обаче информиращата и канеща Бу не я видях Thinking Very Happy и хедра не видях Crossing Arms видях русичката къдрава геориня от клипчето Flutter видях и шаманката най-сетне с александърче Flutter и много други, ама не ги познах Laughing
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз не бях, няма как да ме видиш Very Happy Нямах възможност да ида навсякъде, което не пречи да помагам за организацията и да каня Smile
Цитирай

София

Аз не бях, няма как да ме видиш Very Happy Нямах възможност да ида навсякъде, което не пречи да помагам за организацията и да каня Smile
естествено Flutter надявам се, не е прозвучало, като че ти търся сметка 'що информираш, пък те няма' Laughing  Blush  просто си беше майтапче Flutter Blush Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.