КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34

  • 24 337
  • 596
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614
    Добре дошли в КГБ!   


Момичета и млади жени- ЧУЙТЕ и ЗАПОМНЕТЕ:

 
                                                                                  Да знаете, че под небето,
                                                                                 най е гот във Ка-Ге-Бе-то,
                                                                                 че сме възпитани и умни,
                                                                                 и сме много сладкодумни!
                                                                                 Мъдри думи ще ви кажем,
                                                                                 вицове ще ви разкажем,
                                                                                 все има какво да ви покажем,
                                                                                 с приказки ще ви омаем,
                                                                                 шлагери ще ви попеем,
                                                                                 и до зори ще се  посмеем!         
                                                                                 Не отминавай, спри се тук,
                                                                                 че времето лети- на пук,
                                                                                 днес ни гледаш отстрани,
                                                                                 но утре.....членка ще си ти!     
                                                                                   
                                                                                                   от ТАНИТА, която ви ОБИЧА
 



     Стари теми:             

  1. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте.
  2. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте. - II
  3. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 3
  4. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 4
  5. Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5
  6. Баби диви и щастливи ,с дядовци и внуци палави ,игриви. - 6
  7. Баби диви и игриви,с дядовци палави и с внуци щастливи. - 7
  8. БАБИ щастливи , кичат мартенички бели и червени, на внучета румени, засмени. - 8
  9. Цъфнаха цветята вече , внуче кичи БАБА с цвете! - 9
10. БАБИ на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 10
11. БАБИ сме щастливи на внучета красиви. - 11
12. Щури БАБИ полудяват и на хакерки се правят! - 12
13. ''ТИЙНЕЙДЖЪРКИ" в старческа възраст чатят! - 13 
14. БАБИ се нуждаят от опора , че иде пролетна умора. - 14
15. Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15
16. БАБИ и млади на куп , си правят смЕх без труд..... - 16
17. БАБИте на форума сме ние , всички други теми бием! -17
18. Млади майчета пристигат, БАБКИте ги аплодират!-18 
19. В темичките ни страхотни , млади попълнения дохождат! -19
20. БАБИ в тема младите посрещат и за годинките си хич не се сещат! - 20 
21. Козунаците опекоха,боядисаха яйца , БАБИте от форума са с грейнали лица. - 21
22. Козунаците заплели,БАБИчките полудели и с червени яйца,мажат бузки на деца. - 22
23. Гергьовски агнета заблели,БАБКИте са пощурели... - 23
24. Темите за два дни свършват , пишат БАБКИ ,  хич не мрънкат! - 24
25. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 25
28. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 28
29. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 29 
30. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30
31. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31
32. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 32   
33.КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 33
                                     
                                               
     
                   

 


                                                                  ЕТО, ИСТИНАТА ЗА КаГеБе - то!  

                                                                        НИЕ МНОГО СМЕ ЖИВЯЛИ,
                                                                        И СМЕ ВЕЧЕ ПОМЪДРЯЛИ,
                                                                        МНОГО СЪЛЗИ СМЕ ПРОЛЯЛИ,
                                                                        НО И МНОГО СМЕ СЕ СМЯЛИ,
                                                                        МНОГО ПЕСНИ СМЕ ИЗПЯЛИ,
                                                                        МНОГО СМЕ И ПИЛИ, ЯЛИ!
 
                                                                И ДЕЦА НИ СЕ РОДИХА,
                                                                ТЕ ПЪК С ВНУЦИ НИ ДАРИХА,
                                                                НЕКА НИ СА ЗДРАВИ, ЖИВИ,
                                                                ВИНАГИ ДА СА ЩАСТЛИВИ!

                                                                        МНОГО ЧУДЕСА ВИДЯХМЕ,
                                                                        МНОГО ИСТИНИ ПРОЗРЯХМЕ,
                                                                        ВТОРА МЛАДОСТ В НАС ВИТАЕ-
                                                                        НЕ МОЖЕ НИЩО ДА НИ СМАЕ,
                                                                        НИ ПРОМЯНА ВЪВ КОДЕКСА,
                                                                        НИ РАЗНИ НОВОСТИ ВЪВ СЕКСА,

                                                                 КОГАТО МНОГО СИ ЖИВЯЛ,
                                                                 НЕ МОЖЕ ДА НЕ СИ РАЗБРАЛ,
                                                                 ЧЕ САМО КОЙТО НЕ Е СПАЛ,
                                                                 ТОЙ В ЖИВОТА Е УСПЯЛ!!!!!

                               от ТАНИТА, която ви ОБИЧА


     ТАНЧЕ!!!     




ОБИЧАМЕ ВИ ВСИЧКИ КОИТО СТЕ НАШИ ПPИЯТЕЛИ!!!





                                                           

# 1
  • Мнения: 5 001
.Ха-хаааааа.Пу - първа !Зичеееее страхотна тема както винаги Hug Hug Hug Hug Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Приятно писане момичета !!! Hug Hug Hug
Ако не ви харесва нещо казвайте да го променя . Hug Hug Hug Hug

еххххх точкеееееее много си бързаааааааа Party Party Party Party

# 3
  • Мнения: 23
Честита ни темичка! Да споделяме най-вече хубави неща тук! Hug
Мерси , Зиче !!!! Hug

# 4
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Пу и аз!Зиче,чудесна тема!
Танче,от тия на мотопедите първата ми прилича на мен,а последната - на теб!
 
 Дано е весела и безпроблемна!
                                                       

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529
 Здравейте. Зиче браво за новата тема .  bouquet  Марси дай някакви координати или банкова сметка да ти приведем парите. Изгледа не ме вълнува,нали идеята е ние да се гледаме. Здраве да ни е и дано нещата при мен да не се объркат...
 Мастерче Hug Heart Eyes
 Тайна сега къщата ти е пълна,а за кучето съчувствам...
 Няма да оспорвам първенството на Янчето по шетане ама съм смазана и физически и психически...
 Янче кажи му мъж и повече не питай. Радвам се за Жабче ,че е разнообразила.  bouquet

# 6
  • Мнения: 77
Мастерче, добре дошла мила!
Щеше да се обаждаш, когато си тръгваш от Варна, ама ушите ще ти ги дърпам на Балани!

Янче, много сме хубави, аз особено на хитлеристка приличам, и доста съм се разкикерчила, ама нейсе, има и от мен по окетрена! Ха-ха-ха-хаааааааааа...... Я ми виж чантето! Там  си държа
еврото! А цайсите! Каската ми е върха! От горе до долу съм маркова! Един кусур имам- излязла съм без червило!!!!! Язък!


      ЧЕСТИТА НИ ТЕМИЧКА! САМО ХУБАВИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ ДА РАЗКАЗВАМЕ!

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 14:46 от Танита60

# 7
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Танче,накара ме да се върна и да разгледам по-подробно.Ама много виждаш,беееее!Чак сега видях какви жестове "съм"направила!Шпунц,познай на кого съм ги показала! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Зиче,ама си намерила снимка!Браво!

# 8
  • Мнения: 5 001
Мастерче, добре дошла мила!
Щеше да се обаждаш, когато си тръгваш от Варна, ама ушите ще ти ги дърпам на Балани!

!
[/color]


Танчееее,отнесох се...затова не звъннах.То не бяха роднини,кормуване всеки ден,че и на мама и тате внимание да обърна и на-забравих да звънна  ooooh! Извинявай! Ако ще те умилостивя с едно аперативче със салатка,веднага ще почерпя....

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАХАХАХАХА А тази с червените обувки съм аз   rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
много обичам червени обувки 
пък и бълдър /бедро/показвам ....не че съм такава но ми хареса
А очилата до сущ като моите ... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 10
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266

 Хайде още една рокерка!!! Joy Joy Joy
 Остава още едно свободно място!Кандидати?

# 11
  • София
  • Мнения: 15 884
Мастерче, добре дошла след отпуската.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 529
 smile3533 Като се свършиха возилата ето ме на мотор. Wink Обожавам червени обувки Hug
 Айша честита ти печеловница Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 529
Вицове за... баба

Баба и внуче си говорят. Детето пита:
- Бабо, какво е любовник?
Бабата се плесва по челото, отваря гардероба и оттам изпада един скелет.

Баба за пръв път трябва да напише чек. Стои в банката и се чуди какво да прави. Чиновникът й казва:
- Само се подпиши отдолу.
- Как да се подпиша?
- Ами както се подписваш, като пишеш писма примерно.
Бабата усърдно изписва:
"Целувам ви всички! Баба"

Дете пита баща си:
- Татко, баба защо бяга на зиг-заг из двора?
- За теб баба, за мен тъща! Подай ми втория пълнител!

Тъщата към зет:
- Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра.
 Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.

Три баби се хвалят една на друга с внуците си:
- Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки.
- А моят сигурно ще става биолог - все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи.
- Пък моят сигурно ще става летец - все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика:
- Айде, бабо, аз отлитам!

# 14
  • Мнения: 5 001
Мастерче, добре дошла след отпуската.

Благодаря ти.Как се чувства щерката?


Шпунц ,готини са вицовете

Общи условия

Активация на акаунт