Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2008, 14:26 ч.

Грим за през нощта?

• 7 027
  • 163
  •   1
Отговори
  • София
Вдъхновена от отговорите по темата за грим на плажа, както и от този цитат от една друга тема
Цитат
Някой ползвал ли е крем за лице, който е оцветен като фон дю тен. Доволни ли сте от такива кремове и как стоят на кожата,предполагам ,че не са покривни. Мисля си ,че е добре вечер преди лягане да си сложиш такъв крем и сутринта ,ще си с лек грим без червени петна по лицето и добре изглеждаща за мъжа в леглото.
питам - ползвате ли грим, докато спите? Тониращо кремче, водоустойчива спирала, червило Липфинити - изглеждате ли добре сутрин за мъжа в леглото? Признайте си, не се свенете  Laughing

# 1
Аз без нощен грим изобщо не мога да заспя,признавам си!

# 2
  • ...au bord de la mer
Ако се гримирам преди лягане, ефекта на сутринта ще бъде далече,далече от рекламираните ползи на продукта....
Не, благодаря.

# 3
  • Велики Преслав
Това някаква шега ли е Дона? Май да. newsm78 Аз ползвам само нощен крем, не бих могла да се риша от него,защото кожата ми е мазна и ако не се почистя и намажа вечерта на сутринта съм лъснала...
Боже верно ли ще има межи,които си слагат червило за под чаршафите, ами бе... Joy

# 4
  • Вятърната Мелница
Не мога да повярвам, че има жени които биха си слагали грим преди да си легнат! Просто е тъпо и безмислено. Tired

# 5
  • София
Не  bowuu
Винаги съм се чудила за перманентния грим- например очна линия, червило и т.н. Отваряш очите и си вече гримиран  Shocked Струва ми се ужасно, а си представям само какво им е на мъжете, които не виждат жените са в естествен вид никога. Поне по мои наблюдения повечето от тях много ценят естествената хубост  Rolling Eyes

А това за тонирания крем ми звучи по-скоро за one-night-stand изпълнения Laughing Ако пък има хора, които не могат да допуснат да ги видят безгрим- решението е да стават по-рано от всички и да се мажат Crazy

# 6
  • София
Това някаква шега ли е Дона?
Шега, шега, ама базирана на реални теми и постове  Laughing На мен идеята да отида с ФДТ на плажа (че и по тялото даже) или пък да си легна с тониращ крем, за да изглеждам "добре" на сутринта ми звучи меко казано шеговито, ама ей на, форумът не спира да ме изненадва  Simple Smile

# 7
  • При хората, които обичам
Дона, малко филми гледаш. Ако беше обърнала внимание главната героиня как се усмихва на Милото с перфектно начервени устни...или как поглежда премрежено изпод мигли с четворен обем, без слепване...Ти как мислиш, дали филмите не се базират на живия живот?

# 8
  • София
О, разбира се  Simple Smile Гримирам се, парфюмирам се, правя си прическа, маникюр и педикюр... Спя само с маркови пижамки и чехлички. Не си позволявам да имам забележки по външният си вид, дори и докато милото спи  4470

# 9
  • Велики Преслав
Дона, права си че не спира да те изненадва, ама щом има такива продукти значи някой има нужда от тях. Използват се. Пък и едва ли някой ще си признае,че си ляга гримиран.
Или ходи с ФДТ на плаж, боже това е меко казано абсурдно ooooh!

# 10
О, разбира се  Simple Smile Гримирам се, парфюмирам се, правя си прическа, маникюр и педикюр... Спя само с маркови пижамки и чехлички. Не си позволявам да имам забележки по външният си вид, дори и докато милото спи  4470

Joy

От тази вечер и аз почвам така.
Кажи само в каква поза спиш, че да не се размажеш  newsm78
Или пък не спиш, а седиш на стола до спалнята и го съзерцаваш как спи  hahaha  Joy  Joy  Joy
Утре ще разказвам впечатления, може и да има ефект  Crazy

# 11

Естествено, защото никога не се знае кой ще срещнеш в съня си:)))) Милото кво като си спи:)Simple SmileSimple Smile

# 12

Не мога да повярвам, че има жени които биха си слагали грим преди да си легнат! Просто е тъпо и безмислено. Tired

Не мога да повярвам, че има жени, които биха си легнали при милото без цялостен грим!  Sick Naughty
И после - що мъжете изневерявали, нали?

# 13
  • Belgium
Донааааааа Joy Joy Joy

Умрях от смях, ти се бъзикаш с темата за грима на плажа нали?

Много трябва да се внимава в каква поза заспиваш, защото може да се размаже фон дьо тена.

Сутрин към 05.00 ставаш, отиваш да си напудриш носа, слагаш червило и си изправящ косата.

Към 07.00 се връщаш в леглото при любимия и изглеждаш все едно току-що си се събудила от сън  Joy

# 14
Не само,че си правя пълен гримаж, но и тичам с токчетата три-четири пъти да си взем душ през нощта.Какво говоря, въобще не си лягам, да не ме види милото случайно неизправна. Joy Joy hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт