Препоръчайте ми лекар за консултации в Токуда

  • 4 165
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Можете ли да ми препоръчате добър и внимателен лекар за следене на бременност в Токуда?
И още един въпрос - може ли да си правя консултациите на друго място, а само раждането да е в Токуда (с избор на лекар)? Колко време преди раждането трябва да се избере лекар от Токуда?

# 1
  • Мнения: 619
Хей, никой ли не може да каже?? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 395
Има две теми за Токуда, в първата са обсъждани доста лекари там.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142529.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341.0
Иначе да, може да ходиш на друго място на ЖК, там ще си правиш и задължителните изследвания, които са от касата.
Аз ходя успоредно на прегледи в Токуда от 13 г.с. и възнамерявам там да раждам (др. Герганова). 
Само към края на четвъртия месец съм и не мога да ти там по-подробна информация от първо лице. Успех.

# 3
  • Мнения: 55
Дано да мога да съм полезна. По мое мнение колкото по-рано се ангажира лекар, толкова по-добре той ще се запознае с бременността и с жената. А това е доста важно.
Инъче аз съм раждала при д-р Данаил Илиев, който тогава все още беше в "Шейново". Сега е в Токуда. Мога да кажа само прекрасни неща за човека и лекаря Данаил Илиев (известен и като доктор Дидо  Laughing).
Успех!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 696
Инъче аз съм раждала при д-р Данаил Илиев, който тогава все още беше в "Шейново". Сега е в Токуда. Мога да кажа само прекрасни неща за човека и лекаря Данаил Илиев (известен и като доктор Дидо  Laughing).
Успех!
Подкрепям 100%  Peace

# 5
  • Мнения: 224
И аз съм за Данаил Илиев - 100%  Simple Smile

# 6
# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 391
Д-р Киряков Hug

# 9
  • Мнения: 4 014
Или по-точно д-р Кирякова

Аз съм за д-р Диков.
Обаждаш се в Токуда и си записваш час за предродилна консултация. Оттам насетне Диков ще ти каже колко пъти е необходимо да се виждате преди раждането (ако се спреш на него, де)

# 10
  • София
  • Мнения: 1 391

Упссссссссссс Embarassed правилно

# 11
  • Мнения: 23
И аз бих препоръчала д-р Диков или д-р Димитров. Ходя при д-р Димитров и мога да кажа, че е много добър лекар.

# 12
  • Мнения: 89
Моите добри впечатления са от др.Диков и др.Кирякова!Сега съм при др.Кирякова на ЖК и при нея ще раждам.Др.Диков винаги(когато аз съм ходила при него) изглежда много претоварен и неспокоен,без с този си коментар да оспорвам професионализма му!На практика смятам,че докато не изникне съществен проблем няма по какъв критерий да се "класират" лекарите,освен по лични симпатии.

# 13
  • Мнения: 2 334
Аз съм за д-р Герганова  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8
Д-р Диков, много е внимателен.

Общи условия

Активация на акаунт