Генеколожка за водене на бремеността

  • 1 028
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте, толкова се радвам, че го има този сайт и всички вас. Страхотно е! Проблема ми е следният:
Имам нужда от добра генеколожка, която да ми води бремеността и да е по Здравната каса. Аз посещавам моята си генеколожка години наред и не бих я сменила за нищо на света, но за съжаление тя не работи по Здравната каса. Аз ще продължавам да ходя при нея, но трябва да намеря такава и по ЗК, за да си правя изследванията, които не са евтини. Много се надявам да ми помотнете и ви благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 851
А къде в София живееш?

# 2
  • Мнения: 664
Да, да, съжелявам, но понякога си мисля, че хората ми четат мислите  Wink

# 3
  • Мнения: 9 814
Щом ще ходиш при своя гинеколог, не ти трябва да избираш много-много лекаря, които ще ти пуска просто изследванията.
Иди в най-близкото ДКЦ.

# 4
  • Мнения: 664
Дам, но нали все пак ще ходя и при нея на консултации и ще ми прави там някакви неща, искам да не е някоя каквато и да е   Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 12 545
Препоръчвам ти д-р Елица Иванова. Има кабинет в 17-та поликлиника на Театър София. Много е внимателна и добричка. Пуска всички необходими изследвания, че даже и допълнителни. И освен това ме гледа на ехограф всеки месец, а не само 2 пъти за бременността както май е по ЗК. Ако искаш ми пиши, ще ти пусна координати на ЛС.

# 6
  • Мнения: 336
Да, да, съжелявам, но понякога си мисля, че хората ми четат мислите  Wink


Не каза къде живееш.

# 7
  • Мнения: 664
В София живея  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт