Иде есен - маратонки???

  • 3 133
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
ХИПП много ми харесват маратонките на сина ти,от къде по точно ги купихте.
Аз вчера взех на Светльо също от Дизел за 88лв намалени,страаашно ми харесаха.От известно време ги гледам,но имаше само бели,а сега като видях и сини и неможах да се сдържа.Ще ги снимам след малко.

# 31
  • Мнения: 653
Слънчоглед, взехме ги от този магазин - http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a35754813ae5d19950ca7babc8f4de … mp;Map64_22.y=109
намира се точно на ъгъла на блока, нов е , виждам че и блока няма номер, намира се точно до Кауфланд Младост, срещу входа за паркинга
спортен магазин, на два етажа, имаше няколко варианта маратонки за моя син - неговите специално са номер 25,5, цена 61лв
но сега не зная какво е останало, това беше преди 3 седмици някъде

# 32
  • Мнения: 4 153
Аз поръчах от ebay. За малкия имаше доста голям избор. На Умбаро за 20 лева с доставката и едни зелени и бели с цветовете на Уелс за 18. Винаги ги поръчвам 1 номер по-големи за да ги носи 2 сезона

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
Така и не се научих да поръчвам от там Sad А все слушам какви успешни покупки правят хората от там Simple Smile

# 34
  • Мнения: 653
днес ходих пак до магазина до Кауфланд Младост и от маратонките на сина ми е останал само номер 23,5 и вече с цена 42лв, ако не се лъжа
така, че да не се разкарва някой специално до там

# 35
  • Мнения: 59
А какви номера са - да не са по-големи...защото често срещам - ами започват от 26 например, а ние сме на 24...
Eдиният модел е  25-35 ,вторият е 27-35.Чакат зареждане и на друг,който е от 22 до 35 №

# 36
  • Мнения: 1 102
Аз вчера му купих от Адисас, един модел от миналата зима, с висок глезен и водонепромокаеми, много хубавки за 77лв.

# 37
  • Мнения: 7 947
А какви номера са - да не са по-големи...защото често срещам - ами започват от 26 например, а ние сме на 24...
Eдиният модел е  25-35 ,вторият е 27-35.Чакат зареждане и на друг,който е от 22 до 35 №
Благодаря  Hug, така или иначе тази събота сме решили да идем до Метро на пазар...
А въпросния на Пума посетих, но нищо не си харесахме  Confused

# 38
  • Мнения: 1 298
Момичета има ли някои модел от всички които изброявате да е с естествена стелка?
Ние купихме Geox миналото лято.Вътре стелката е естесвена кожа,но пък подметка е много твърда и не се огъва изобщо.Ще ми се да купя на някоя др марка тази година,но се чудя ако е плат отвътре,както съм виждала в Найк и Пума,няма ли да му се запарва крачето  Thinking

# 39
  • Мнения: 7 947
Ние от Пумата сме много доволни, както писах - определено не запарва  Peace

# 40
  • Мнения: 653
и тези на Адидас, които купихме на Марин, не запарват

сетих се, че и в Геокс гледах онзи ден няколко чифта, ама нещо шаренки ми се видяха
иначе бяха добре намалени

# 41
  • Мнения: 7 947
Да, в Геокса са по 30 до 40 лв /с 50% намаление/, но освен че са шаренки, което може и да преглътне човек, но са безумно твърди /подобно на Колевите/- а и няма номера вече...

Общи условия

Активация на акаунт