препоръчайте ми фирма..

  • 751
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
здравейте,на есен съм студентка и ми се иска през този месец да си изкарам някакви допълнителни доходи,от 1 година съм шофьор и много обичам да карам кола,насочила съм се към тези колички дамските за доставка,например магги,лошото е че градът ни е малък и няма много възможности за такава работа,та моля ви ако сте виждали дамски колички на коя фирма знаете вие,та да потърся там работа,в бургаска област,защото досега опитите ми са без резултат..  ooooh!

# 1
  • Мнения: 516
Кажи ми, че се шегуваш!  Joy

# 2
  • Мнения: 4 916
Аз не разбрах нищо  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 70
mimenceee, не знам дали ще намериш фирма, която да те наеме на работа само за един месец, пък бил той и летният, който по-принцип в някои градове е по-силен откъм търговия, доставки и разпространение на стоки. Ако, разбира се, правилно съм разбрала желанието ти за работа.
Казваш, че си в малък град, което също не звучи много обнадеждаващо. Иначе ако беше София или някой от морските, щеше да е по-лесно за август.
Сори, да не ти звуча обезсърчаващо, но се замисли за една почивка преди студентстването и намиране на почасова работа след началото на учебната година. Успех!

# 4
  • Мнения: 25 441
Сори, да не ти звуча обезсърчаващо, но се замисли за една почивка преди студентстването и намиране на почасова работа след началото на учебната година. Успех!

Тя не иска почивка, бе, иска да джитка из града с дамска кола, че и да ѝ плащат за кефа.  Mr. Green

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стани такси.

# 6
  • Мнения: 25 441

Няма дамски коли, обаче.
Освен, ако не намери някое оцеляло Тико...  newsm78

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Како, наричаш Matiz "мъжка кола" ли?
Напекло те й.
 Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
В Москва има таксички за женички.
Ако ти е тясно, тичай натам.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Е, не, не може да е истина!  hahaha Joy
Искам и аз една малка дамска количка, на Маги, да си джиткам из София, докато съм в отпуск ....  Flutter
Може и работа да свърша!  Whistling
И то добра, защото имам и опит!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт