Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

софия

Мами ако сте ползвали тези продукти бихте ли споделили дали сте доволни и дали има накакъв ефект при използването им?
Цитирай

на брега на морето

Червената маска е супер!  Peace Много съм доволна от нея! Страхотно подхранва косата и е много икономична - с една кутия изкарах някъде около година.  Иначе дори не бях чувала че имат лосион.
Цитирай

софия

Червената маска е супер!  Peace Много съм доволна от нея! Страхотно подхранва косата и е много икономична - с една кутия изкарах някъде около година.  Иначе дори не бях чувала че имат лосион.

На мен много бавно ми расте косата и днес се поразрових малко из форума и попаднах на тази маска имали ефект? Порасна ли ти косата? Ъсети ли някаква промяна след като ползва продукта?
Цитирай

Ползвала съм маската Миосотис/червена кутия/. Правеше ми косата по-мека и лесно се разресваше, но чак пък ефект не съм видяла. Виж Абсолют рипеар на Л`Ореал имаше ефект- от суха, косата ми стана нормална/говоря за по дължината/.
Цитирай

софия

Ползвала съм маската Миосотис/червена кутия/. Правеше ми косата по-мека и лесно се разресваше, но чак пък ефект не съм видяла. Виж Абсолют рипеар на Л`Ореал имаше ефект- от суха, косата ми стана нормална/говоря за по дължината/.

Ще пробвам! Благодаря ти!!!
Цитирай

София

И аз имам много добри впечатления от маската в червената кутия.
Косата ми е суха, но след като ползвах маската 2-3 пъти стана съвсем различна-по-мека и доби някакъв блясък.
Чак за цяла година не ми стига, но зависи и от дължината на косата. Моята е сравнително дълга и доста гъста, аз не щадя материала и една кутия ползвам за 4-5 измивания.
Цитирай

От евтините маски е най-добрата за мен Peace
Цитирай

София/Света на Диска

Чувала съм много добри отзиви, но има и жени, които не виждат особен ефект. Flutter
Цитирай

Бургас, в едно прекрасно сърце.....

И аз съм много доволна от червената с костния мозък. Косата ми се сгъсти и стана бляскава и мека. Аз съм с две ръце за нея  Peace
Цитирай

И аз съм много доволна от червената с костния мозък. Косата ми се сгъсти ...

Thinking
Цитирай

София

Не е никак лоша маската им с костен мозък и плацента, и аз я ползвах преди и бях доволна.
Цитирай

Бургас

Аз я ползвах дълго време и косата ми беше мека и с блясък. НО забелязах, че започна отначало съвсем  по малко, а по-късно и осезаемо много да капе. Не знам да ли се е дължало на маската, но спрях да я ползвам и след известно време всичко се оправи.
Цитирай

USA/ БГ

Червената маска е просто невероятна. По - хубава маска не съм ползвала.
Ако знаете само ,ноктите ми колко хубави бяха, докато ползвах тази маска Very Happy
Когато споделих с фризьора ми, че ноктите ми са станали по хубави, той каза , че това било нормално. (Нали пише, че съдържа костен мозък и плацента.)
Цитирай

За маските мога да кажа че са страхотни!Ползвам ги от поне 5години и двете редувам, но повече ползвам тази Peace
Цитирай

Варна

Ползвах я преди години, но не съм наблюдавала чак такива чудеса. Имаше един балсам Районанс на Лореал, от него наистина имаше страхотен ефект, но май не се произвежда отдавна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора