Мнение за хотел Мария /кораба/ на Арапя-Царево

  • 5 112
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Някой има ли мнение за хотел Мария /кораба/ на Арапя-Царево. С моето семейство сме решили да отседнем там.

Моля ви ако някой има някакви наблюдения за хотела и къмпинга да пише.

Благодаря предварително на всичи!!!

# 1
  • Мнения: 1 114
Цени от 15-45 лв. на човек!?!    #Crazy
За 150лв. може да си намерите хотел 5*****.
Някой, който е ходил, да каже дали наистина си струва.

П.П. Между другото влязох в темата от любопитство, понеже си помислих,че хотелът е с форма на кораб, но не забелязах такова нещо.

# 2
  • Ст.Загора
  • Мнения: 672
 Аз се върнах преди седмица от Арапя . Хотел Мария се намира точно на плажната ивица и наистина има формата на кораб. Собствениците са двама братя и са си разделили стаите, цената за стая с две легла към края на юли беше 70 лв. И аз исках да отседнем в хотела от 19 юли  до 24 , но се започнаха едни пазарлъци , не можело ли от 21 до 26 защото така им било удобно на тях и не се разбрахме . Отседнахме в къща за гости Андреа, нова , стаите с 3 легла , тв, климатик , на 100 м от плажа. Арапя ми хареса, там си починах наистина. Бях и в Слънчев бряг за няколко дни след това ......ужас , голяма лудница е.

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, с формата на кораб е и е на брега на морето /първа линия/. Нямам впечатления, освен отвън. Изглежда благонадежден.
А самият къмпинг Арапя не е за хора, които търсят петзвездни удоволствия. Той предоставя една атмосфера, която само стари къмпингари биха оценили. Аз лично съм пристрастна към това място, но не на всеки му харесва такъв начин на почивка.

# 4
  • Мнения: 4 138
aз бях миналата година. за тази цена, честно казано очаквах повече, макар, че биваше. стаите обаче са малки и ни бяха нападнали мравки Mr. Green
инак е удобен, макар тогава да не беше напълно готов. изгледа от балкона е много хубав. носете си уредчета против комари.
но това, че е невероятно близо до плажа го прави естествено ценен. слизаш по една пътечка и хоп, на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт