Отговори
# 30
  • Мнения: 257
направих си тест още на първия ден от закъснението и като видях че е положителен още същия ден отидох на лекар
той потвърди бременността и каза да ида след 2 седмици отново за да види има ли ембрион(да не е куха бременност)и да чуе има ли сърдечна дейност
Така и направихме и ето вече си имам момче на 7 месеца
зависи явно кога е станало оплождането,но предполагам че ако изчакаш 2 седмици и отидеш пак ще са по категорични
Много е мъчително това чакане и моя съвет е докато не се потвърди със сигурност,подобри да си знаете само вие с таткото
Успех и дано да стане както го искаш  bouquet

# 31
  • софия
  • Мнения: 636
Около две седмици след първия ден от закъснението ти, трябва да се види вече точка.
На въпроса ти за имплантацията - тя е станала още седмица след зачеването... едва след нея започва да се отделя ЧХГ - хормона, който всъщност позитивира теста ти за бременност. Така че - имплантация отдавна има, но ти ако продължаваш да имаш това кървене, трябва да приемаш прогестеронови препарати, за да се задържи бременността ( и да почиваш много ). Отиди на друг лекар, когато преброиш поне две седмици след закъснението и дано се види на ехографа! Успех.
подкрепям казаното .иди и на друг лекар. Вгнездяването на клетката вече наистина е минало. Обикновено АГ лекарите изчакват да мине 9 седмица, за да отчетат дали не става въпрос за бременност "кухо яйце".

# 32
  • Мнения: 121
Спокойно приеми нещата,всичко ще си дойде на мястото-всяко нещо с времето...и аз бях така,виждаше се само околоплоден сак,но без ембрион в 7г.с.,хем ме гледа с вагинален ехограф,имаше съмнение за кухо яйце...Изчаках едва една седмица и отид при друг,е,тогава вече се видя малката черна точица newsm44.Изчакай още малко,но щом тестовете са показали така чаканите 2 чертички,значи си preggoЖелая ти успех...и само положителни мисли Hug

# 33
  • Мнения: 410
пусни си кръвно изследване и ще ти кажат на 100%-защо чакаш да ходиш на генеколог?

# 34
  • Мнения: 345
Момичета, благодаря на всички за милите думи и подкрепа.  Ще изчакам още малко и ще отида на частен преглед (няма да мога да изчакам до края на месеца). Мисля, че мина достатъчно дълго време и предполагам, че ако всичко е наред поне ще се види вече плодно сакче. Така поне ще знам, че има развитие  Wink  Още веднъж благодаря на всички Ви. 

# 35
  • София
  • Мнения: 388
При мен теста даде втора бледа чертичка още на първия ден от закъснението, а на петия ден се видя точка на ехаграфа (с вагиналната приставка естествено).

# 36
  • Мнения: 226
Извинявам се съобщението ми не беше за тук. Само че ми дава грешка като опитам да го изтрия  Sad

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 16:50 от Mimeto23

# 37
  • Мнения: 342
При мен доки ме преглежда с вагинален ехограф и установи бременност на 6-ят ден от закъснението на МЦ.
Слънчево момиче, стискам палци резултата да е какъвто ти искаш. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 960
пусни си кръвно изследване и ще ти кажат на 100%-защо чакаш да ходиш на генеколог?
Peace

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изчакай още малко и ще разбереш със сигурност

# 40
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От мен честито, добре дошла в отбора Hug
И не се шашкай толкова много Wink

# 41
  • Мнения: X
И аз изчаквам, закъснява ми десет дена. Дала съм си срок ако до началото на септември ми закъснее, тогава ще отида на лекар. Миналия месец пак бях така, ту ми излизаше положителен теста, ту отрицателен.
Реших да не правя тестове и да изчакам. Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 185
Има ли развитие? Пожелавам ти да е положително!!!

# 43
  • Мнения: 96
ПРИВЕТ!

СМЯТАМ, ЧЕ ВИНАГИ ИМА ОПАСТНОСТ ДА СЕ СЛУЧИ НЕЩО, НО АКО ЖИВЕЕМ С ТАЗИ МИСЪЛ И СЕ "ПРЕСЛЕДВАМЕ", ДО КЪДЕ ЩЕ Я ДОКАРАМЕ.
РАДВАЙ СЕ НА БРЕМЕННОСТТА СИ И МИСЛИ ПОЛОЖИТЕЛНО,  ВРЕМЕТО ЩЕ МИНЕ МНОГО ПО-БЪРЗО ТАКА! newsm10 smile3521

# 44
Здравий,Слънчево момиче!Ходи ли вече на лекар?Че и аз сам в същото положение.Преди два месеца ми закъсня/цикълът ми винаги е бил на 28 дни/,направих си тест и беше положителен,записах си час за гинеколог,но след 5 дни закъснение ми прокърви.Имам приятелка акушерка,която каза че вероятно се касае за кухо яйце.Сега/два месеца по-късно/ми закъснява с една седмица,теста ми е положителен,но имам час за преглед на 17.09.Така ме посъветва и приятелката ми,да не бързам.Надявам се този път всичко да е наред,стискайте ми палци. Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт