Натрапница в съня ми

  • 3 278
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравей те!От доста време се каня да споделя нещото което ме тормози.Завършела съм преди 11 години средното си образование,това го казвам като информация.Та в курса учехме заедно с една моя съученичка с която сме заедно от 1 клас,не сме бели от най големите приятелки,но и не сме се карали или там подобни.Това което ме тормози и ме хвърля в размисли на които нямам отговор е че много често я сънувам.Често имам предвид в месеца поне 5-6 пъти.От един град сме знам,че в момента се е оженела няма деца и си работи собствен бизнес,даже миналата година се чухме.Но нормално ли е толкова често да навлиза в сънят ми без повод без даже през деня да съм се сетила за нея.Какво ще кажи те вие случвало ли ви се подобно нещо и как си го обяснявате.На моменти си мисля тази жена пък да не ми мисли злото какво ли не ми минава през главата.Ще съм ви благодарана за вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 1 897
Мисля, че си въобразяваш и втълпяваш.
Освен това мисля, че нямаш наистина сериозни роблеми за разрешаване (освен правописа  Wink) и се чудиш с какво да си запълниш времето и мислите.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 13:37 от Ulia

# 2
  • Мнения: 4 965
Мисля, че си въобразяваш и втълпяваш.
Освен това миссля, че нямаш наистина сериозни роблеми за разрешаване (освен правописа  Wink) и се чудиш с какво да си запълниш времето и мислите.

 smile3521

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз имах една съученичка от гимназията, с която бях много близка, докато учехме. Излизахме заедно, стояхме на един чин, изобщо големи дружки. После тя замина за чужбина, аз реших да остана в България. Не се сети нито веднъж да се обади, да пише мейл първа или нещо такова. Нито на мен , нито на другите от компанията, с които беше приятелка даже още от детството си. Всички много се чудехме защо чак пък такова отчуждение.... Както и да е, забравихме се, изобщо не ми пука дали ще я срещна някъде, защото тя впоследствие се прибра в България, сега излизала с хора , за които преди казваше колко били 'тъпи и скучни'.  Mr. Green
Но интересното е, че и аз я сънувам много често. Без причина, прости така. А много съзнателно заявявам, че не ми липсва, не ми дреме и не искам да се връща в компанията.
Така че, сънища, какво да ги правиш....Свиркай си и толкоз! Whistling

# 4
  • Мнения: 474
МимиМ - не си затормозявай главата с излишни "филми"...

# 5
  • Мнения: 2 448
Тук във форума гъмжи от тълкуватели на сънища, уцелила си мястото, но не знам дали ще забележат отделната ти тема.
Пусни форумната търсачка на интерпретация на сън  и глей кво става.  Laughing

# 6
  • Мнения: 78
Ама как какво забрани й да се появява в сънищата ти.   Naughty
Не е за вярване как хора без проблеми успяват да си измислят такива.
Мими излез разходи се на чист въздух намери си някоя интересна книга за четене,
или филм... Отърси се от такива мисли , че отстрани е направо трагикомично.

# 7
  • Мнения: 263
Мисля, че си въобразяваш и втълпяваш.
Освен това мисля, че нямаш наистина сериозни роблеми за разрешаване (освен правописа  Wink) и се чудиш с какво да си запълниш времето и мислите.
Laughing newsm10

# 8
  • Мнения: 166
Сега ще ти кажа аз какво знам за сънищата. Те, според едно тълкуване, са нашите неосъществените или недовършени планове, събития, мечти. В тази връзка - я кажи сега - сигурна съм, че тази съученичка е била отличничката по български, нали? И те тормози точно заради неусвоения ти правопис. Ще видиш, права съм. Поправи се и тя ще изчезне. И не се бъзикам. Не много.

# 9
  • Мнения: 6 461
Знаеш ли...освен ти никой друг не може да разтълкува сънищата ти.
Аз много рядко сънувам ,но почти винаги сънищата ми са показателни.
Всеки един от познатите които сънувам ми подсказва нещо ....не знам как да го обясня точно. Rolling Eyes
Например когато имам проблем и ще бъде разрешен преди това винаги сънувам моя починал дядо на когото съм кръстена.
Сънувам ли моя близка колежка И. означава ,че тя ще има проблем на работа(вече ми е забранила да я сънувам) Crazy
Има и  други ...ама сега не ми се разказва ,че е на дълго и на широко.

# 10
  • Мнения: 54
Сега ще ти кажа аз какво знам за сънищата. Те, според едно тълкуване, са нашите неосъществените или недовършени планове, събития, мечти. В тази връзка - я кажи сега - сигурна съм, че тази съученичка е била отличничката по български, нали? И те тормози точно заради неусвоения ти правопис. Ще видиш, права съм. Поправи се и тя ще изчезне. И не се бъзикам. Не много.
hahaha .Като се замислиш си е точно така

# 11
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Обади и се !!!! WinkПодсъзнателно имаш нужда да я чуеш,но не искаш да си ти първата,нали така!?Все още имаш някакви приятелски чувства към нея,но се чувстваш обидена или забравена.....прекори се и всичко ще е наред
Белучи ,колкото и да казваш,че не ти пука и не ти дреме за приятелката ти не е съвсем така......сигурна съм,просто изпитваш злоба Peace
П.П.като прочетох какво съм написала,егати врачката където съм... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 461
А и между другото ,знаеш ли ,че тук всички са имали отличен по български... Flutter

П.п. Използвай опцията "Проверка правопис" и ще се превърнеш в една от тях.

# 13
  • Мнения: 2 448


П.п. Използвай опцията "Проверка правопис" и ще се превърнеш в една от тях.[/b]

Много го обичам това копче, благодарение на него вчера написах правилно корнишони. Сетете се каква ми беше грешката.  hahaha

Сори за офтопика, ама не можах да се сдържа.  Joy

# 14
  • Мнения: 6 461


П.п. Използвай опцията "Проверка правопис" и ще се превърнеш в една от тях.[/b]

Много го обичам това копче, благодарение на него вчера написах правилно корнишони. Сетете се каква ми беше грешката.  hahaha

Сори за офтопика, ама не можах да се сдържа.  Joy
hahaha Браво на момичето и кУрнишоните Laughing
  bouquet

# 15
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
не, не мога!  hahaha hahaha Joy
добре, че рядко сънувам.

# 16
  • Мнения: 2 821
А и между другото ,знаеш ли ,че тук всички са имали отличен по български... Flutter

П.п. Използвай опцията "Проверка правопис" и ще се превърнеш в една от тях.


Е, много ясно. Хаха Laughing

# 17
  • Мнения: 166
А и между другото ,знаеш ли ,че тук всички са имали отличен по български... Flutter
За всички не отговарям. Аз съм имала. Да не сме бивши съученички?

# 18
  • Мнения: 1 243
Обади и се !!!! WinkПодсъзнателно имаш нужда да я чуеш,но не искаш да си ти първата,нали така!?Все още имаш някакви приятелски чувства към нея,но се чувстваш обидена или забравена.....прекори се и всичко ще е наред
Белучи ,колкото и да казваш,че не ти пука и не ти дреме за приятелката ти не е съвсем така......сигурна съм,просто изпитваш злоба Peace
П.П.като прочетох какво съм написала,егати врачката където съм... Mr. Green


danidji, не си права, душко  Mr. Green Злоба към нея няма защо да изпитвам. Виж, ако беше преуспяла в чужбина, ако беше станало нещо от нея, щеше да ми е интересно да се срещням и да ми разкаже как е съумяла да го постигне, но тя ... буквално пропадна-във всякакъв план. Това от собствената и майка го знам, защото често я виждам и тя ми се жалва Sad. В момента учи, наново, първа година. А е на 26. А и ние излизахме заедно, но в сравнение със сегашните ми взаимоотношения с приятелки, това си беше чисто 'съученичество' и нищо повече.  Peace
Просто дадох пример, че понякога можеш да сънуваш хора, които не са от ежедневието ти. И това не е никак странно. Аз сънувам постоянно, всякакви хора и случки, така че тези ми сънища никак не ме изненадват. Онзи ден например сънувах един съученик от 1 - 3 клас, каза ми, че е станал гей!  Joy Дали не трябва да проверя..?!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 6 461
Сега ще ти кажа аз какво знам за сънищата. Те, според едно тълкуване, са нашите неосъществените или недовършени планове, събития, мечти. В тази връзка - я кажи сега - сигурна съм, че тази съученичка е била отличничката по български, нали? И те тормози точно заради неусвоения ти правопис. Ще видиш, права съм. Поправи се и тя ще изчезне. И не се бъзикам. Не много.
А и между другото ,знаеш ли ,че тук всички са имали отличен по български... Flutter
За всички не отговарям. Аз съм имала. Да не сме бивши съученички?
Така като гледам,освен ,че си била отличничка по български ...се явяваш и нещо като пророк,нали ?
Не се бъзикам Laughing

# 20
  • Мнения: 166
Дими, всъщност на теб какъв ти е проблемът? Не си ми забавна, напротив - леко ме дразниш. А от това принципно не излиза нищо хубаво.

# 21
  • Мнения: 6 461
Дими, всъщност на теб какъв ти е проблемът? Не си ми забавна, напротив - леко ме дразниш. А от това принципно не излиза нищо хубаво.


А на теб какъв ти е проблема с неусвоения правопис на авторката ,че и си правиш заключения ...че съученичката била отличничка ...и каква била причината да излезе от съня й.....
Айде няма нужда да ограмотяваме хората.Всеки отговаря за себе си.
Аз също съм видяла правописните грешки на авторката ,но тва не ми дава право да я поучавам.
Към теб ,нищо лично
  bouquet

# 22
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Белучи ,сигурно е така както казваш,дано да е така,но наистина съм убедена,че ако сънуваш често един и същ човек има някакво значение....просто всеки трябва сам да стигне до извод след често повторящи се сънища.Това мисля аз.
А това каквото пишеш за 1-3 клас и гей звучи доста несериозно и знам,че и това ти е била идеята като си го писала GrinningАко решиш все пак да провериш ,би ли споделила как го направи,че имам познат за който имам същите съмнения,и искам да се убедя дали е така Joy

# 23
  • Мнения: 289
Напълно съм съгласна с danidji  - за да сънуваш натрапчиво някой, най-вероятно този някой ангажира съзнанието ти по някакъв начин. Това, което на мен ми направи впечатление в изказването на авторката е, че няма никакво отношение /уж/ към въпросното момиче, но иначе мимоходом спомена и че вече е семейна, и че имала собствен бизнес и.. и.. и.. Мисля че така не се говори за човек, който ни е безразличен  Thinking

# 24
  • Мнения: 1 731
Aбе я и звънни .Какво се тормозиш ? Peace

# 25
  • Мнения: 1 243
danidji , съгласна съм с теб, че щом сънуваш някой, значи имаш или поне си имал отношение към него. Затова и разказах за моите сънища! Аз сънувам понякога моята съученичка, но винаги сме в клас, на чина, домашни, контролни, все такива неща. Обаче сънувам и други съученици, както и колеги от университета... Не е само за нея съня ми.  Mr. Green Такива хора няма как да ги откъснеш нацяло от съзнанието си, защото все пак са били част от миналото ти, независимо че в настоящия момент нямаш нищо общо с тях.
Колкото до гея,  Joy, малко ще ми е трудно да проверя, сънувах го както го помня, 8-9 годишно хлапе, което ми заяви, така де... Сега нямам представа как изглежда, понеже след 3-ти клас се преместих в друг град Wink
Според мен зависи много от човека, аз съм спокойна за себе си и не се изненадвам,защото сънувам адски много. Постоянно! И всевъзможни хора, случки и събития. Чак се събуждам уморена! Ако авторката не сънува често или този сън се повтаря един и същи, да вземе да и се обади и толкова Wink

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 14:29 от Bellucci

# 26
  • София
  • Мнения: 2 004
Аз пък сънувам голи мъже. Ама хич не се оплаквам Joy
Някой може ли да го разтълкува?

# 27
  • софия
  • Мнения: 636
Мисля, че си въобразяваш и втълпяваш.
Освен това мисля, че нямаш наистина сериозни роблеми за разрешаване (освен правописа  Wink) и се чудиш с какво да си запълниш времето и мислите.
PeaceИ аз не разбирам какъв ти е проблема?Ако просто търсиш с какво да си запълваш времето вземи правописния речник на БГ език.Или може би споменаваш, че си завършила преди 11 години  и вече си забравила как се пише? #Crazy

# 28
  • Мнения: 166
А на теб какъв ти е проблема с неусвоения правопис на авторката ,че и си правиш заключения ...че съученичката била отличничка ...и каква била причината да излезе от съня й.....
Айде няма нужда да ограмотяваме хората.Всеки отговаря за себе си.
Аз също съм видяла правописните грешки на авторката ,но тва не ми дава право да я поучавам.
Към теб ,нищо лично
  bouquet

Ти още малко ще започнеш и за мислите ми да искаш обяснение. Ако не си наясно, форумът е място, където всеки си изказва мнението. И в този смисъл - да, имам право на всяка една буква, която съм написала. Ти как си чувстваш правата не ме интересува. Още по-малко можеш да ми налагаш собственото си виждане за права и задължения. Мен откровено ме дразни неграмотността - това говори страшно много, а не просто, че някой не е бил в час по български. Лично аз не се чувствам зле да ограмотявам. И проблем в случая нямам. Можеш да не влизаш в темата, ако на теб ти идва вътрешно нещо в нея.
Не обичам напразните спорове, така че, моля те, не се занимавай с мен повече.

# 29
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мисля, че си въобразяваш и втълпяваш.
Освен това мисля, че нямаш наистина сериозни роблеми за разрешаване (освен правописа  Wink) и се чудиш с какво да си запълниш времето и мислите.
PeaceИ аз не разбирам какъв ти е проблема?Ако просто търсиш с какво да си запълваш времето вземи правописния речник на БГ език.Или може би споменаваш, че си завършила преди 11 години  и вече си забравила как се пише? #Crazy
Защо пък трябва да има някакъв огромен проблем за да пише момичето?Просто споделя ,и КОЙТО желае отговаря,ако някой си мисли,че темата е глупава и безсмислена има начин-спира да пише в нея......и ако има сериозни проблеми за разрешаване,едва ли тук ще иска мнение и ще търси спасение....все пак форумът е за забавление,нали?
П.П.в интерес на истината и аз силно се дразня от правописни грешки,но не мисля ,че аз съм човекът който трябва да прави забележки,което в никакъв случай не значи ,че имам нещо против ако някой прави такива Wink

Общи условия

Активация на акаунт