Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София

Бихте ли ми препоръчали добър фризьор в центъра на София, където може само да се подстрижеш, без да е задължителен  и сушоара след това...
давайте примери и за цени за различните услуги които сте ползвали

благодаря Smile
Цитирай

Бургас

Да, 7 лв, подстригва добре - на Лъвов мост, между хотел Леон и спирката, навътре, в нещо като малко битаче!
Цитирай

В една от преките на Витошка подстригват за 14-15 лева, доколкото помня. Като тръгнеш от Съдебната палата към НДК от страната на Съдебната, първата или втората пряка. Работят с Л'ореал, хубаво е салончето. Ако се интересуваш, ще ти изровя име, телефон и точен адрес.
Цитирай

София

В една от преките на Витошка подстригват за 14-15 лева, доколкото помня. Като тръгнеш от Съдебната палата към НДК от страната на Съдебната, първата или втората пряка. Работят с Л'ореал, хубаво е салончето. Ако се интересуваш, ще ти изровя име, телефон и точен адрес.

Аз също се интересувам, че това ми е съвсем близко, а останах без фризьорка - забременя момичето  Very Happy
Цитирай

в зоната на здрача

Моята е "добър фризьор" и е в Зона Б-5,пострижката е 8лв,и не те задължава с нищо.. Wink
Цитирай

Аз също се интересувам, че това ми е съвсем близко, а останах без фризьорка - забременя момичето  Very Happy

Салонът се казва "Мanhatan Style" и телефонът е 02/4807219, на Княз Борис 100.
Ето сайта: http://manhattanstyle.biz/
Цитирай

Благоевград

Салонът се казва "Мanhatan Style" и телефонът е 02/4807219, на Княз Борис 100.
Ето сайта: http://manhattanstyle.biz/
козмети4ните процедури ползвала ли си.по-специално по4истване на лице,..предполагам е със записване
Цитирай

София

благодаря   bouquet
Цитирай

"Студио Лина" на Руски паметник за подстригване /на краища/  и подсушаване с пяна/ако искаш/. Без оформяне на прическа. 11лв. Smile
Цитирай

София

В Хаджи Димитър, подстригване - 4 лв.
Цитирай

козмети4ните процедури ползвала ли си.по-специално по4истване на лице,..предполагам е със записване

Ами не, само съм се подстригвала, правила съм си прическа, маникюр и педикюр. Гримьорката им не е много добра.
Но много често сменят момичетата и в момента не знам как са. Хубаво е салончето, но не мога да гарантирам колко са добри, защото както казах се сменят много често...
Но пък съм виждала Анн Джи там. Mr. Green Рекламно лице им е. Very Happy
Цитирай

Варна

Че той сушоара задължителен ли е? Whistling
Цитирай

В Хаджи Димитър, подстригване - 4 лв.

То това е баш у центъра. Laughing
А и на мен дори в Х. Димитър вече 5 лева ми взимат. Crossing Arms
Цитирай

Аз преди много често ходих в "Мanhatan Style" и съм доволна.Ходих при Ива-много е симпатична. Wink
В момента ходя в един салон зад Пирогов-Хелита се казва и съм невероятно доволна. Crazy
Цените са много добри-подстригването е 15 лева,сешоарът също,лоядисването на цяла коса с Лореал е 50. Love
Цитирай

София

а чували ли сте нещо за салон "рrovocatif" на янко сакъзов 22
изглежда ми добре, работят с лореал, но незнам какви са цените а и в сайта не пише....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора