Най- смахнатия начин, по който са ви сваляли ?

  • 34 043
  • 319
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Преди малко ми се случи един "опит за свалка", който определям като най-нелеп, глупав, смахнат в живота си - на обяд в заведение сервитьорът ме попита: " Вие да не би да живеете в ... квартал? " И на потвърждението от моя страна той добави: "Защото един път Ви видях в кварталната аптека, бяхте преди мен на опашката и СИ КУПИХТЕ ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА " Simple Smile и ухилен като хелоуинска тиква, ме докосна по ръката и се махна. Става дума за ресторант от класа все пак, където обслужването е перфектно, а не за някакво селско заведение.

А при вас кой е най-нелепият опит за свалка ?

# 1
  • Мнения: 516
Един симпатичен дядо Марин ми запя Одата на радостта пред смаяния поглед на колегите ми и после каза с блясък в очите, че имам най- прекрасната усмивка на света.

# 2
  • Мнения: 17 407
Запис.  Grinning

# 3
  • London, baby
  • Мнения: 800
Прекрасна тема, ще следя с интерес. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 447
"Глей, глей, как рипат, като прасенца у чувал". Ама то не беше свалка, по-скоро коментар.

# 5
  • Мнения: 2 160
Преди време бях попитана дали имам приятел и след моя положителен отговор, ми се зададе следния въпрос: " А двама искаш ли да имаш?"  #Crazy #Crazy #Crazy Ама това по-скоро е най-тъпият начин, по който са ме сваляли...

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 16:28 от Захир

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
И аз като авторката бях нападната, но от таксиметров шофьор, който ми обясняваше, как всеки ден ме наблюдавал. Знаел къде живея, в колко отивам на работа и т.н. То направо се стреснах!!!

# 7
  • Мнения: 205
Обяснява ми един колко ме харесва и аз тактично му казвам, че имам приятел.Неговата реплика след това-"Е нищо, то не пречи" Rolling Eyes" Да, ама на мен ми пречи", той-"защо"? newsm78 Замълчах, то има ли смисъл да говориш повече.

# 8
  • Мнения: 1 733
Имаше такава тема и бях писала една интересна случка. Ще я разровя, че не ми се обяснява отново Simple Smile

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
На един банкет. Моя милост с мъжа си седи на масата, яде, пие и дроби мохабет. По едно време почва някакъв блус и отнякъде над главата ми зависва един, чиято физиономия досега не съм виждала. И пита: "Може ли един танц?" Отговарям "Не" и си продължавам пушенето и приказките. Тоя обаче не се отказва - "Искам да танцуваме". Малко неприятно изненадана, че още е тук, отговарям: "Не, в момента пуша и не ми се танцува". Последва много тъпо изказване с всичките му последици за нещастника, дето го изрече - "Ай с'я, ти за една цигара ли си? Ш'ти купА цяла кутия!"  #Crazy #Crazy Е, побеснях и му рекнах, че си имам мъж да ми купува цигари, като поискам, и с когото да танцувам, ако искам. А тоя кретен изобщо не допускал, че това до мен може да е мъжът ми. Е, размина му се танцът, а на мен ми се размина цяла кутия цигари. Но пък физиономията му си заслужаваше да се види!  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 401
За мен всички са смахнати, доколкото забелязвам действията като сваляне.  Елегантния начин е да не разбереш и ей така някак си да се окажеш в  лапите му.  Laughing

# 11
  • Мнения: 689
Стоя в един бар. Усещам, че някой сяда зад гърба ми и ми диша във врата. Изведнъж чувам в ухото си репликата: "Мноо хубаво мришеш, ма..." Sick

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Ох, баси майката, на такава майка и аз мога да направя дете"
Не го оцених, даже не се ядосах - Василена беше на дни, а аз изглеждах като че ли все още не съм родила Laughing

# 13
  • Мнения: 17 407
МИнзухарят ми го взел от клавиатурата Grinning Тези, които прочетох дотук са си направо брутално тъпи. Освен, ако тъп и смахнат не са синоними/проверих- не са Grinning/
 Де Ван, писала си  с мен Simple Smile

# 14
Абе незнам дали е смахнат, поне на мен така ми се струва:
Звъни се на вратата...отварям и гледам един огромен букет от 21 рози с мнооого дълги дръжки....Зад букета ..непозната физиономия...На това отгоре...букета е от друга..още по-непозната физиономия....
Предсатвете си моята . #Crazy....накрая...розите все пак бяха за мен.... Grinning Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт