IMPERIА Online

  • 2 641
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Незнам дали темата е за тук и предварително се извинявам,ако е на грешното място.

 Търся съмишленички, чийто мъже прекарват голяма част от времето си в онлайн играта IMPERIА  smile3514
 Мен лично ме влудява, вие как се справяте???????????

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еййй т'ва беше от онея он лайн игрите , много гадно е да знаеш ...
но съвет ка човека да зарежи тези игри ей така от веднъж няма .... но можеш да го оставиш да прави секс с компютъра, ако не обръща достатъчно внимание на теб.

# 2
  • Мнения: 539

еййй т'ва беше от онея он лайн игрите , много гадно е да знаеш ...
но съвет ка човека да зарежи тези игри ей така от веднъж няма .... но можеш да го оставиш да прави секс с компютъра, ако не обръща достатъчно внимание на теб.
Много як съвет, Лабрадоре!
Само че при нас и до това се беше стигнало - напълно забравихме и за секса...
Отначало играеше той, после, за наказание - аз...
Спасението е само в общуването. При нас го нямаше заради играта и бях стигнала до развод заради проклетото нещо. Сериозно го бях решила, но съпругът ми се стресна и се взе в ръце.
С мен беше по-трудно, защото не бях така обсебена, играех тайничко, но трайничко и колкото повече се влошаваха отношенията ни, толкова повече ми се играеше. Първо обещах, че ще приключа преди Нова година, после, си намерих причини и продължих чак до април... По едно време обаче съпругът ми му намери колая - стана мил и нежен, много по-ласкав от преди, добър и разбиращ, търпелив... Търсеше начин да прекарваме повече време заедно, по възможност - навън. Постепенно усетих, че играта вече не ми липсва - имах си собствена, житейска игра - нали потънахме и в ремонта...

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

еййй т'ва беше от онея он лайн игрите , много гадно е да знаеш ...
но съвет ка човека да зарежи тези игри ей така от веднъж няма .... но можеш да го оставиш да прави секс с компютъра, ако не обръща достатъчно внимание на теб.
Много як съвет, Лабрадоре!
Само че при нас и до това се беше стигнало - напълно забравихме и за секса...
Отначало играеше той, после, за наказание - аз...
Спасението е само в общуването. При нас го нямаше заради играта и бях стигнала до развод заради проклетото нещо. Сериозно го бях решила, но съпругът ми се стресна и се взе в ръце.
С мен беше по-трудно, защото не бях така обсебена, играех тайничко, но трайничко и колкото повече се влошаваха отношенията ни, толкова повече ми се играеше. Първо обещах, че ще приключа преди Нова година, после, си намерих причини и продължих чак до април... По едно време обаче съпругът ми му намери колая - стана мил и нежен, много по-ласкав от преди, добър и разбиращ, търпелив... Търсеше начин да прекарваме повече време заедно, по възможност - навън. Постепенно усетих, че играта вече не ми липсва - имах си собствена, житейска игра - нали потънахме и в ремонта...

подкрепям . това е спасението.

# 4
  • Мнения: 280
И при нас секса намаля. особено след като чух: "Немога да ти се отдам напълно, ако не съм оправил играта" Щях да умра........

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ааа подлагай го на секс диета, и като вземе да играе излез някъде с приятелки вечерта.

# 6
  • Мнения: 494
А бе кви  игри,кви пет лева. Такава zараzа ли е това чудо? Я пуснете линк zа да видя zа какво става на въпрос?
Аz  съм му намерила цаката ,моят просто не може да се добере до компа от мене, zа него има само работа,секс,работа,секс,и пак работа,секс....
А сега сериозно,не можеш ли да измислиш причина да спрете интернета поне за месец, може да ви се отрази добре.

# 7
  • Мнения: 280
Незнам вече и аз какво да правя. Говорим,говорим......уж казва: "Да, права си!" И след малко пак на компа: :Ама, само за 1 минутка"  #Cussing out  Лошото е, че и на мен ми липсва търпение и често стигаме до караница.

Мислих си и аз да почна да играя, но.....немисля че това ще доведе до нещо хубаво. Най-много да станем две зомбита  #Crazy ,който спират да живеят

Labrador   Преди седмица имахме някаква повреда и нямаше нет няколко дена. Тогава висеше в играта в офиса, а след работа говореше през 5 мин със съюзниците, как се развиват нещата. А да не говорим как се нерви ако някой го нападне и му вземе златото или му разруши крепоста smile3514  Мани,мани имат си черен списък с противници и после бой до дупка.....

Mара Подробната   http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/novini.php?games=ok?rand=1221  И внимавай, не се застоявай много  Laughing

# 8
  • Мнения: 539

ааа подлагай го на секс диета, и като вземе да играе излез някъде с приятелки вечерта.

newsm10
Лабрадоре, имаш моите уважения!

Борба е това миличка, борба до последна капка интернет!
Успех!  Hug

# 9
  • Мнения: 280
Ще го мъчим, пък ще видим какво ще излезе. Ама с тази секс диета накзвам и себе си

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

ааа подлагай го на секс диета, и като вземе да играе излез някъде с приятелки вечерта.

newsm10
Лабрадоре, имаш моите уважения!

Борба е това миличка, борба до последна капка интернет!
Успех!  Hug

да ли единия ще играе на компютъра или другия ще се кефи с мп3 да си чете книга или пък да зяпа тв нещо което другия не понася все единия е прецакан.
да това е война ...
по принцип най-добрия момент да "удариш" е когато приключи рунда (не знам сега как са нещата) ,
НО има едно голямо НО . играта е начин да се самодокаже пред себе си и приятелите ... как ще му заместиш тази празнина не знам ... измисли нещо. но не го оставяй много да се заседява, гости, разходки, секс ... и яко цупене ако седне да играе на ТАКАВА игра (жените имате талант в тази област). Не мисля, че е проблем ако играе нещо 20-30-40 мин локално ... но игра изискваща постоянно висене .. не.

# 11
  • Мнения: 280
Това с цупенето действа съвсем за кратко, а и не го намирам за решение. Не, че не излизаме, но...първо трябва да се оправи играта и тогава....всичко останало. Това ме изнервя много и направо ми убива желанието за каквото и да е.

Колкото до времето,което прекарва в играта - то е около 70-80 % от свободното му време, като дори когато вечерамя става за по минутка да погледне, как вървят нещата. Е, за мен не е нормално

# 12
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
И моя мъж я играе тази игра,първо играеше Хановете,сега Империя,щото не се налагало често да я играе....дрън дрън.И аз все чувам- " Само за минутка и идвам!".Мисля,че докато не му омръзне на него,няма да се откаже.В общи линии,когато му казвам,че тая игра ме влудява,той ми отговаря- " Ми ти като висиш във форума и чата по цял ден,аз казвам ли ти нещо?" .... и така  ми затваря устата Simple Smile

# 13
  • Мнения: 280
И все пак си мисля, че сме доста по съобразителни от тях. И аз влизам по форуми и разни такива,но предимно на работа. Когато сме заедно гледам да си оползотворяваме времето по друг начин

# 14

Общи условия

Активация на акаунт