Мили жестове към бременните жени

  • 7 852
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Супер сладка тема  Hug дай Боже повече такива случай  Praynig Аз не мога да се похваля за сега,като дойде време и аз ще се разпиша тук  Hug  Flutter

# 16
  • Мнения: 1 554
само един случай имам Crazy бях вече в девети месец,като ми отстъпиха ред в бурлекса Laughing
и един много тъп случай,прибирам се от някъде не помня вече от къде ,влизам в паркинга няма нито едно място и си карам колата,напред - назад,докато един излезе и аз правя маневра вече да се паркирам и един тъпак ме изпревари,слизам от колата и му казах,че от около 15 мин. ,чакам да се паркирам,а той най нагло ме погледна и ми каза
"ще почакаш още малко" Twisted Evil видимо в напреднала бременност Tired

# 17
  • Мнения: 315
Не се сещам за такива жестове, винаги си чакам по опашки и до сега освен приятели и познати, никой не е правил мили жестове. По скоро съм срещала бездушие и злоба.

# 18
  • Мнения: 379
Здравейте момичета!Моята нормална бременност беше доста отдавна ,но сега се сещам за един случай с едни домати на пазара...пазарувам си доматки от един млад мъж и той като видя ,че "само дето не съм родила"ми подари една касетка с домати -каза ,че преди дни жена му е родила и иска да почерпи...(трябваше да извикам мъжът ми(вече бивш) да ме прибере...Сигурно е имало и други неща,но вече не помня(беше преди 14 години)...ако скоро забременея(дай Боже)  Simple Smileпак ще споделя...  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няколко пъти са ми отстъпвали ред на опашките,но като цяло отношенията на хората към бременните жени не е добро

# 20
  • Мнения: 1 080
Мен такива жестове ме карат да се чувствам неудобно!!!

# 21
  • Мнения: 958
В банката винаги ме пускаха първа.
В магазините също бяха много любезни.
Най-мило ми беше, по малко неприятен повод.
Бях в 8 месец и катастрофирахме точно пред офиса. Докато чакахме кат, всички хора които минаваха ме питаха дали съм добре, охраната ми изкара столче и ми донесе вода, защото помагало като се стреснеш.
От съседното магазинче човека ми донесе шоколад  hahaha
Даже този който ни удари се суетеше и само ме питаше как съм.
После за каското ни направиха максимална оценка, човека каза, ако останело било за бебето Simple Smile
А майстора който правеше колата, пък обеща да я оправи максимално бързо, за да може мъжа ми да ни закара като зараждам.

И аз не съм загубила вярата си в доброто в хората!

# 22
  • Мнения: 3 929
Хубаво е, че някой се е сетил да повдигне тема за положителните неща в живота. Мисля, че това е стимулиращо.
Когато бях бременна, са ме пускали в банките пред чакащите. Отстъпвали са ми място в маршрутките или автобусите, но по "нареждане" на някой друг, например на шофьора. Във фирмата колежките от счетоводството редовно ме викаха лятото да ям сладолед с тях, когато купят. А в т.нар. стол готвачката правеше всичко, точно както го поръчам. Зареждаха ванилово капучино и бейк ролс специално заради мен.
Мъжът ми август месец обикаля по пазарите в София да търси череши, защото ми се бяха прияли. Свекърва ми ми купи веднъж шоколад Милка от големите, защото ми се беше прияло, въпреки че финансово не беше много добре, а тези шоколади са доста скъпи. А майка ми, когато отидох на Добрич на гости, се съобразяваше почти само с това какво на мене ми се яде и го готвеше.
Фактът, че помня всичко това, показва, че тези жестове са много мили.

# 23
  • София
  • Мнения: 191
Няколко пъти са ми отстъпвали ред на опашките,но като цяло отношенията на хората към бременните жени не е добро
И аз така мисля, но има хора и хора ( все още има много добри хора  Simple Smile) Hug!

# 24
  • Мнения: 8 999
Хм, за две бременности, май не мога да си спомня да е имало нещо мило в отношението на непознати към мен.
Я да отида в другата тема /с оплакванията/.

# 25
  • Мнения: 645
На днешно време май сякаш няма такива хора ,освен познатите ,приятелите и роднините ,на мен лично ми се е случвало да ме и пререждат на опашка  smile3511така, че даже съм възмутена !!!

# 26
  • Sf
  • Мнения: 978
Често ходех до пощата на Плиска, докато бях бременна - охраната винаги се разтичваше за стол, а служителките ме привикваха директно като ме видят, да не се редя на опашка.

Иначе от самата опашка само извръщаха погледи - само и само да не ги прередя.
А в градския транспорт веднъж една баба ме подкани да стана, че да седнело внучето й.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 816
Ихаааа. На мен пък вчера ми се случи.В Национална агенция по приходите.Една много любезна жена,явно шефка направо ме повика да ходя с нея,пита ме за какво чакам,заведе ме до гишето и каза на жените там да ме обслужат.Те бяха много мили.И после в един клон на ,,СИБАНК,, на ул.Раковска, и там също.  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 112
Мен такива жестове ме карат да се чувствам неудобно!!!

И аз се чувствах така в началото на бременността ми, но после свикнах.
Най-милия жест, за който се сещам сега, беше през януари тази година, когато бях все още бременна. Шефът ми ме привика уж по работа, а накрая ме попита вярно ли е, че ако на бременна й се прияде определена храна, непременно трябва да я опита. Аз му отговорих, че и на мен ми се хапват диня и вишни, ама къде да ги търся в тоя студ. След около 3 часа, когато тотално бях забравила за този разговор, човека влезе в стаята ми с черно пликче и ми го подаде - вътре имаше диня, каза, че и вишни търсел, но не могъл да намери. Много мило ми стана!

# 29
  • Мнения: X
Доста често ми се случват такива мили жестове.
Винаги като се кача в тролея ми се намира местенце.Дори има една контрольорка която дори не иска и парички за билет да ми вземе защото съм им симпатична.Когато се наредя на опашка ме пускат да мина първа.Влизаме с мъжът ми в едно магазинче и продавачката хапваше сладолед и взе ,че ми подари и на мен.Аз не исках но толкова много настояваше ,че няма как.Където и да идем с мъжа ми все някой гледа нещо да ми даде.Даже той се майтапти понякога ,че явно е супер да си бремнна и ,че всеки ти обръща внимание.
Разбира се има и неприятни неща ,но най вече са милите жестове .

Общи условия

Активация на акаунт