АВГУСТ месец щом настане, всяка от нас мама ще стане

  • 15 530
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 202
Меги, мерси.. само с хладка вода или с водичка и сапун? Thinking
Аз също имам, получих ги при раждането, после отшумяха, за да се появят сега отново Confused; по препоръка на лекаря в "Шейново" се миех със сапун, въпреки, че особено когато са раздразнени, е много неприятно, но той ме посъветва със сапун Peace

# 76
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОРИС!!!  На Синдарела бързо възстановяване и много щастливи мигове!!!

Момичета, я кажете някоя досега дали е пробвала ефекта на ананаса???

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Момичета, имам едно питане към вас.. значи излязло ми е нещо като топченце малко така да го нарека и от време на време имам чувството, че ме засърбява ама него питам де.. та това ли е хемороид? Thinking
Здравей - на мен ми се беше появило подобно нещо - много чувствително на допир и за три дена го премахнах със сода бикарбонат, разтворена в не гореща, а само топла вода, след WC. Опитай, защото содата досега ми е помагала в много ситуации, а в тази определено беше много благотворна.

# 78
  • Мнения: 7
newsm44 smile3525 честит голям мальк мьж на Синдарелка, на мама бьрзо вьстановяване и много да я слушка
оооооооо Асе шь мь убииииииш ма душаааааааа Joy hahaha Joy даи пак Mr. Green

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 16:47 от shiiila

# 79
  • Мнения: 1 266
Момичета, я кажете някоя досега дали е пробвала ефекта на ананаса???

Мартини май го пробва  Mr. Green

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Момичета, я кажете някоя досега дали е пробвала ефекта на ананаса???

Мартини май го пробва  Mr. Green

А дали някой има сериозни наблюдения за ефекта от чая от босилек?
Имам желание да го пробвам преди да тръгна утре за болницата, но ме шубе малко  Embarassed

# 81
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ НОВ МЪЖ В РЕДИЦИТЕ!
СИНДАРЕЛКА, НАГУШКАЙ БОРИС ОТ НАС И ДАНО ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕ
!

Аз умирам от жега и съм си пуснала най-голееемия вентилатор вкъщи  Whistling

# 82
  • Мнения: 2
еййййй шъ умръ!  Sad синдерелата ме превари с името  Cry много се надявах моя да си е първия и едиснвтен Борис тук ама тц , егаси и късмета, нищо, хайде да им е честито, живи и здрави smile3525 Two Hearts smile3504

това пък с ананаса какво е?  newsm78 казвайте бързо отивам да купя? в консерви може ли или само суров??

Ксения, босилека нали беше за по-леко и бързо раждане, какво те е шубе? пиеш преди да тръгнеш за болницата, неква подправка е все пак, не е кой знае какво...аз го ям почти всеки ден в салати, паста, и какво ли още не...

кажете нещо за по-бързо раждане, нещо различно от секс, щото секса в тая къща е мираж ама пълен  Shocked освен в това над 30 градуса не е човешко да се разхожда много човек и това не става..стълбите ми идват доста в повече с тия кила отгоре а и сме на 8ми етаж Sick направо не е човешко, дайте некой бабин лек ...цял ден чистих банята, брои ли се нещо?? #Crazy newsm78

# 83
  • Мнения: 3 371
Честито, Синдарела! Да е жив и здрав малкия голям мъж със страхотно име! ( това беше един от вариантите ни за мъжки имена)

# 84
  • Мнения: 31
Буби душице аз изчистих цялата къща изтрих всички прозорци изпрах всички пердета закачвах ти и така три дни нищо.Днес ходих на коламаска триъгълна пак нищо довечера щте пробвам с кекс и ако и там нищо отказвам са.Освен ако някои не каже нещо друго и да си стимулирам зърната пробвах пак не стана.....
И мен ме превариха с името ама така като ми е била по късно овулацията така ще те е.Ама как сме се разбързали не е истина.Абе все си мисля че това е божа работа точно като зачеването ще си чакаме толкова сме чакали сега некви дни а в някои случаи седмици нема да ни сбъркат. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 92
ЧЕСТИТ МЪЖ НА СИНДАРЕЛА newsm51

Взехме всички да изкрейзваме и да търсим лек за раждане smile3521
Всички казват -малко остана,е да малко ама защо да е на термин а не няколко дни преди него Crossing Arms
Аз си мисля че ще съм през уикенда,като броя и петъка на Асето за най -надежден Mr. Green

# 86
  • Мнения: 26
Момичета, я кажете някоя досега дали е пробвала ефекта на ананаса???

Анито я душко уточни за какъв ефект точно иде реч, щото аз знам за един ефект на ананаса ама няма връзка нито с раждане, а и зачеване точно тъй не може да стане (изпитано  Embarassed). Та плиййз би соу кайнд (лелеее каква съм европейка скиваш ли) и кажи точно за какво иде реч, да не сбъркаме терминологията нещо  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 18
Честито на всички майки с бебенца да са им живи и здрави мъничетата много здраве щастие късмет и само хубави моменти!

# 88
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!

Нахлувам в темата ви да ви съобщя, че днес сестричката ми Емили роди малките Максимилиан и Сабина.
Младежът не е проявил никакво кавалерско чувство, преварил е сестра си и се е родил пръв с размери 3200/52 см. Госпожицата е родена 35 минути след него с размери 3050/50 см.


Еми каза да предам на всички още неродили да не се страхуват и че раждането е голям купон, ако го чакаш като нещо хубаво и без страх. Родила е отново без упойка и без разкъсвания, няма шевове и пожелава на всички също толкова леко раждане.

# 89
  • Мнения: 18
Да са и живи и здрави дечицата Simple Smile Много големи за близначета

Общи условия

Активация на акаунт