Козметични продукти с пилинг ефект

  • 52 123
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
Последните месеци като излизам с бебчо по градинките и децата идват и ме питат, защо съм намацана (имат предвит петната),а днес като седнах на кафе с мъжо едно момченце на 5 годинки ме попита няколко пъти защо имам толкова пъпки.. идеше ми да го фрасна #Cussing out Аз не мога да чакам нищо да става, въпреки слънцето и очните ми на 08.09 се мажа като обезумяла Simple Smile Ти имаш ли планове как ще се направиш на сватбата, рокличка, гримчета ала бала... много се радвам на такива неща Crazy

# 46
  • Мнения: 60
оххх , поооознато - на мен не ми се е случвало , но точно по тази причина избягвам да се задявам с дечицата в парка, щото знам че не го правят нарочно, ама като са прями децата - кво да правим....  Tired

Иначе за сватбата - хиииич не знам кво ще обличам....Гледам сега модели в нета , пък дано си харесам нещо,..... и утре по магазините. Свеки ще гледа беболино, а аз ще хайманосвам
А грим - смятам да отида в козметичния салон и да ми направят профеисонален - на сватбата ми бях като принцеса - страхотно ме гримираха - и то само за 5 лв !!!! Тъй че - това се надявам да повиши малко самочувствието ми - хем да са ми скрити недостатъците, хем вътрешно като знам че съм замаскирана от комплексите си от специалист - гримьор Simple Smile   bowuu
оххх Dai4eto, така се надявам да има супер ефект !!! Стискам палци и искам после снимки - може и на лични!
И така се радвам че открих близки до моите проблеми хора ! Дано заедно , обменяйки опит и инфо да станем по-красиви и  по -самоуверени    bouquet

# 47
  • Мнения: 1 629
polinita да ти кажа само, че този ексфолиант има невероятен ефект... вече няколко дни го ползвам и кожата ми стана една мека и гладка, да не говорим, че повечето петна доста избеляха. Ти ще ми пратиш ли снимки от сватбата да ти скивтам роклята и теб самата Hug Praynig може и на лична  Praynig

# 48
  • Мнения: 1 629
BEBU4A беше ли на билков... как беше и колко струваше?и къде ходи? плийс ми кажи, че и аз скоро ще ходя! Peace

# 49
  • Мнения: 144
Не мила!!! Не съм!
В понеделник! На руски паметник в кабинета на Тачева. 80 лева. Боли но се трае. Ефект има!
Ще пиша пак веднага след като го направя!  bouquet

Този ексфолиант наистина ли има ефект?!? Можеш ли да ни покажеш някакви снимки - преди и след? Hug

# 50
  • Мнения: 1 629
Ууу добре ще чакам тогава! Ми за сега една аптекарка от, която си купувах разни др простотии за пъпки, каза, че лицето ми е много добре и мъж ми и той - даже се шашка, че толкова бързо има резултат. Ще пусна ама чакам и аз да видя резултат на снимките Naughty

# 51
  • Мнения: 60
здравейте Simple Smile

аз от вчера се мажа с тоника, после хидромаска и като излизам слагам слънцезащитния на Биотрейд. Засега освен щипане - друго немаааа.....
Ама мъжа ми ми вика да не очаквам още на следващия ден гладка и хубава кожа - ама честно казано аз май това и очаквах  Mr. Green   Mr. Green 

я кажете , вие дето се мацате по-отдавна как стоят нещата при вас??? кога ще почне да се лющи? и гадно ли е лющенето - не е нещо на парцали да ти се сменя кожата , нали?

иначе усещам днес че не беше толкова мазна....ама може и да си внушавам
хайде чакам да пишете   bouquet   bouquet   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 629
Да ти кажа моята не е се бели на люспи, даже не забелязвам как и кога се бели, но наистина вече не е толкова мазна, мекичка и приятна ми стана кожата Sunglasses

# 53
  • Мнения: 60
оффф, и аз искаммммммм.....
ама моята е толкова набразденна от белезите, че едва ли някога ще я усетя гладка и мека  Cry

ще ми кажеш ли как точно го нанасяш. аз ползвам едни тампони дето са за почистване на лице, но мъжа ми вика да слагам на памук и тогава да задържам на отделните участъци по няколко секунди, а не да обтривам......Според него памука не попива така както тампоните за почистване.
Питам защото ме притеснява да не би да не го нанасям правилно  newsm78

днес се снимах отблизо - сега нямам търпение да дойде момент, в който ще мога да ви покажа "преди" и "сега"...   Mr. Green   Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 629
Миии аз с памук го мажа, взимам солидно памук и го напоявам доста добре с тоника и мажа и много ме щипе първоначално. За една седмица ми стана гладко лицето! Аз от днеска започвам да пия и антибиотик и така три месеца трябва, дано има ефект.

# 55
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета !

Споделям - при мен има ефект - все още не толкова забележим за околните - но за мен е доста видим и осезаем.
Кожата започна да се изглажда. Преди като намажех с крем, и където са ми белезите ( разбирайте доста дълбокички дупчици ) , се запълваха с крем и трябваше да го доразмазвам. Сега пак е така - но значително по-малко. И доста белези , които бяха по - близо до носа се заличиха. Е, има още доста докато успея да ги изчистя, но....... съм супер доволна !!!
Дано и при вас има ефект.
   bouquet   bouquet   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 629
polinita ти на коя туба си вече. Бе то и при мен има готин ефект най-малкото, че кожата ми стана една гладка и мека Blush

# 57
  • Мнения: 60
ами привършвам първата. др седмица ще си взема още .
ама при мен е наистина по-трудно да се види ефект, тъй като наистина са ми доста дълбоки белезите.
но днес майка ми ми каза , че вижда разлика....което за моята майка, която не пести истината никога е доста голям напредък  Laughing

ще пиша отчет, а скоро се надявам да пратя и снимки и с разликите  Mr. Green

# 58
# 59
  • Мнения: 1 629
Тааа аз съм преполовила тубичката. Исках да ходя на биков пилинг ама искат 3-4 процедури за по 100 и няколко лева а с бебчо ми е меко казано невъзможно...явно ще си се оправям с каквото мога Confused

Общи условия

Активация на акаунт