На моренце или на планина?

  • 2 447
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
И море, и планина, и поле, и в града, и на село, и в България, и в чужбина, и в пустинята, и на островите, и на пикник, и на ресторант, и на всякъде ми се ходи на мен и по всяко време.

# 31
  • Мнения: 494
  И двете! Първо едното, малко след това другото. За морските забавления нямаме ограничения, но за планината - без планински преходи! В планината има страхотни местенца, до които се стига лесно и където можеш да зарежеш колата наблизо и да се отдадеш на тишината и почивката(разбирай "на откровения мързел" Mr. Green), разнообразявани само от вечерните барбекюта. Не знам защо повечето хора свързват планината с някакво безумно катерене по скали и чукари и врене в усойни и влажни пещери-това аз може и да го понеса, но съпругът ми-никак! Едва ли би тръгнал към Априлци, да речем, ако знае, че ще го юрна да катерим Ботев по разни кози пътечки... Laughing

# 32
  • Мнения: 1 447
Повече предпочитам морето,но и на планина не бих отказала зимата.

# 33
  • Мнения: 183
Като се замисля, май на планина, в някое тихо, китно хотелче с басеин, чист въздух и спокойствие. Като се замисля, цялата врява по морето, праяшоляк и строежите ни идват малко в повече по време на почивката. Компромис може да направим за някое диво и тихо заливче, без навалица и излишна суета около нас.

# 34
  • Мнения: 5 647
Ми вече ми е все едно дали на море или планина, стига да е почивка.

# 35
  • Мнения: 14
И двете, но с допълнението, че на планина обичам да ходя само лятото.

# 36
  • Мнения: 27 524
Море, море и само море. Обожавам го.  Heart Eyes
Планините ме депресират  Tired

# 37
  • Мнения: 425
И двете, но повече ми харесва морето. На планина ходим целогодишно, поне по веднъж месечно, а на море само лятото.
Peace

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Лятото на море, зимата на ски е най-добрият вариант за мен.

# 40
  • Мнения: 1 479
И на двете.Обожавам да сьм на плажа,но и да се завирам по горите да бера гьби.Абе на морето по-дьлго изкарвам

# 41
  • Мнения: 3 622
Ние сме до морето така че планина

И ние така  Peace

# 42
  • Мнения: 919
Обичам морето Heart Eyes

# 43
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ако имаш възможност и на двете, аз си падам и по морето и по планината.

# 44
  • Мнения: 2 478
И двете,разбира се.
Всеки свободен час прекарвам на плажа,нямам насита.
А в края на сезона заминаваме на планина.
Почивката на двете места е несравнима.

Общи условия

Активация на акаунт