Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

София

Хайде да уточним тук подробностите - кога, къде, как, защо, кой...
« Последна редакция: пт, 24 юни 2005, 10:48 от Morena »
Цитирай

Стара Загора

Уффф искам само да кажа, че ви завиждам Crying or Very sadИ аз искам с вассссс Crying or Very sad Ако обещаете че ще има голям снимков материал ще се успокоя леко....ама само леко. Ако не пуснене снимки изпадам в състояние на стачка Mr. GreenТова е заплаха Crossing Arms
Цитирай

аз мога на 27,28,29...щото на 30 може би ще пътувам за Джулая към Варна. Не съм се уточнила с момчетата още какво ще правим newsm78
Цитирай

София

Ами, 27 е понеделник. Сигурни ли сте, че искате делничен ден? За мен е все едно. И все пак, в такъв случай трябва да се съобразим с работещите до по-късно момичета. Миналата среща беше в 19ч. Удобен ли ви е този час? Все пак е лято. Аз съм за 19ч. на 27. Други предложения? Rolling Eyes
Цитирай

София

Херо! Ти какво миткало си, ако не вземеш да дойдеш до София? Че и Дея под ръка може да доведеш...
Цитирай

София, Младост 1

Аз, честно казано, предпочитам през уикенда. Пък предполагам, че на повечето ще им е по-удобно, да не се притесняваме на време, а аз на всичкото отгоре съм извън всякакви норми защото работя до 19 ч. Но естествено зависи от мнозиството Very Happy
Цитирай

аз не мога и двата уикенда, и този 25,26 и онзи след Джулая - 3 и4 ли се пада...все едно , не мога Rolling Eyes
Но аз пък бях миналия път, така че вече сте ме видели и мога да пропусна Smile Не е задължително да се съобразявате с мен. Mr. Green
Цитирай

София

Мацки, за мен е удобно средата на седмицата - 29.06. от 19.00 часа.
Други предложения!?
Цитирай

София

Като гледам така, часът май е ясен - 19ч., обаче за деня май трябва да направим анкета newsm78
Цитирай

София-Лозен

Сладуранки, аз като Дари и Леа съм за 19 часа през някой от делничните  дни! Хайде мислете, че вече нямам търпение!
Цитирай

София

Мен 19 ме устройва. Делничните дни също. Абе повечето неща ме устройват, каквото и да изберем.
Цитирай

София

Пускам анкета, защото можем да си предлагаме дни до безкрай. След като уточним деня след гласуване, модераторите да заключат темата. После може да пуснем анкета за избор на заведение.
Цитирай

Слях ви темите, за да не стават много такива за срещата.
Темата и аз (и Моренка предполагам) я следим, така че като уточните деня - кажете да сменим анкетата и да си изберете и заведение.
Приятно изкарване ви желая и ви завиждам да знаете blushing
Цитирай

Zeist, NL

Приемате ли и дебели на срещата? Flutter
Цитирай

София

Всичко и всички приемаме, особено теб:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора