Кантара е голяма гад, но в Дюканството не ни е враг - 118

  • 31 999
  • 887
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 610
При мен не стана зарибявката с нищо. Мъжът е 125/130 кила и не ще да слабее, защото нямал нужда  Wink
Синамони, мерси за линка, точно това ми трябваше. Хохо, твоите разсъждения са ми понятни и близки.  Peace

Обаче почвам да мисля/ сиреч да се ровя из нета/ за подсладителя. Имам съмнение, че може и да не си права по въпроса за отделянето на инсулина , щото бихме изтребили по този начин всичи диабетици.  newsm78 Иска ми се да не си права де.  от друга страна-  имам съмнение,и то от самото начало, че подсладителя и декстроза/ в Бг разбрах, че е Sweet-n-low / може да действат по сходни начини - сиреч защо да ядем подсладител, като и с декстроза се слабее. И ако от декстроза се слабее, по какви причини не трябва да се ядат плодове?Не ме разбирайте погрешна на плодовете не съм пръв приятел.
Мисля си на глас, не ми обръщайте внимание...Ще го измисля...Бях обещала на някого Кикоман,сори, заринах се с работа, тази седмица съм гледачка на още едно дете  Whistling

Сесилия, привет! Hug Що не пишеш в немската тема...Или само четеш и се зариби от линийката ми. И на мюнхенските срещи не дойде.  Naughty Много черни точки имаш...

# 61
  • Мнения: 1 575
момичета аз през1фаза свалих само 2кг Sad сега съм на 2ра а кантара си седи на 60.800кг. след като свърша  с нея може ли пак 1ва или.... newsm78

Напиши си тук менюто, 2 фаза е редуване на дни на чисти проеини/П/ с дни на протеини със зеленчуци/ПЗ/, обикновено и най-ефикасно този ритъм да е 5/5

# 62
  • Мнения: 109
Малко спам, ама не мога да се сдържа - Вярка, как изчисли докога ти е втора фаза в подписа си  Joy Без да се обиждаш, моля те!
Никол - няма връщане в първа, вече редуваш П дни с ПЗ дни и резултата ще има, не се отчайвай само! Ако искаш, дай малко повече инфо - колко време си на 2-ра фаза, какво ядеш, да видим дали няма нещо нередно. Боби ме е изпревари  Peace Сега видях и колко кг искаш да свалиш - нормално е става бавно, просто са малко, само не се отказвай!

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:10 от summer_girl78

# 63
  • Мнения: 157
sumer_girl78 не се обиждам  Simple Smile Смятах си ги по кило на седмица, но причината е друга - дори и да не стигна до 62 влизам в 3 тогава защото ми предстоят важни изследвания - това е .

# 64
  • Мнения: 1 130
Привет на всички!;

Скоро не съм писала тук, не че и по-рано бях много активна де  Wink ама все пак ... От един месец замествам 2 колежки на работа  Crazy та затова бях страшно заета и сварвах само да чета в темата без да пиша. Днес обаче правя 3 месеца с режима и просто ще е грехота да не благодаря на всички пишещи тук за подкрепата, съветите и ценните мнения   bouquet Резултатът ми за тези 3 месеца е 7 кг - хората ги свалят за един  ooooh! обаче колкото толкова - ще продължавам напред  Peace
Поздравления за всички празнуващи днес   bouquet

Vanity Fair пропуснала съм ти ЧРД-то - приемаш ли честитки на патерички  Wink Страшно много късмет ти желая!!! На снимката от последната бургаска среща изглеждаш суперррррр  Peace Peace Peace
 

ПП. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора. - така става като се пише и работи едновременно  Whistling Whistling Whistling

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Звездопад,нали не слагаш степчета или др.разтворими напитки,  които си  слагаме в кис.мляко на кекса и да го печеш?Тези напитки са с подсладители, които обикновено не стават за термична обработка.Дали аз не разбрах, но как кекса ти е с вкус на пъпеш?
Разбрала си ме правилно.  Simple Smile
Слагам Тути-фрути пъпеш / 1/3 от пакетчето ми е достатъчно/.
Знам, че би трябвало да става горчиво или гадно на вкус, но факт, че не е.
Една моя приятелка, Дюканка по-отдавна от мен, ме светна, че се получава.
Мистерия някаква ще да е..  newsm78

# 66
  • Мнения: 1 610
Боби, може да си го пече кекса на 120/150 градуса . Иначе трябва да се захванем за състава на всяка сладка палачинка. А тези в МВ. просто да не ги говорим
Звездопад, с теб шега не бива. Тъкмо си намерих извинение за динята, сега плод била според Евросъюза. Тц... Mr. Green
Какво съдържа тути-фрути
Sun shine ти ли пита за есенциите на канелените бисквитки. Аз понеже не обичам канела, винаги слагам есенция ром. но слагам яякооо, иначе нямат силен ромов вкус.А не ме удовлетворява, ако не се опияня  Crazy

# 67
  • Мнения: 123
Scorpi  Hug мерси ! Липсваше ни на срещата, другия път дано да си на линия  Hug

# 68
  • Мнения: 638
Риен,немската тема не съм 4ела.......одавна,напоследък не влизам във форума,не остава време!А за нова сре6та в Мюнхен съм винаги готова  Simple Smile
Сподели какви режимни аламинути прави6?Готвя за мъжете и за моите рецепти не ми остава много време!Сно6ти правих мъфини и днес май ги преполових  Embarassed
zvezdopad,4ул те Господ!
Моми4ета пробвах панакота,вкусно е!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 199
rien, тъкмо се притесних, че ще пропуснеш евродЮрективата от предното издание на темата Grinning Wink

На 150 градуса го пека кекса.
А довечера, като се прибера, ако не забравя, ще видя какво му е лъже-сладкото точно на тути-фрутито и колко градуса държи.
Да го разнищим докрай!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 66
Момичета и момче имам един въпрос,по колко зеленчуци дневно е позволено по време на пз ? :oops:newsm78

# 71
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Ще ми се нещата за ядене да са така направени, че да мога да си ходя и да си ям Simple Smile Няма цялата друпа да спира заради мен я. Ако въобще идем! Че нещо започнаха един по един да ми се обаждат, че били чули метереологичната прогноза и май щяло да вали по планините и захарните Човечета май са се изплашили #Cussing out

До "Dahlia" - Да.. може да взема пластмасови прибори Simple Smile

До "summer_girl78" - Мерси за съветите Simple Smile

До "Tony_in_love" - Кисело мляко с трици и степче и кексче..

До "izaura9" - Аз лично гледам да не надвишавам повече от 1 килограм зеленцучи дневно..

# 72
Здравейте момичета,
да ви се похваля 78кг и нещо съм УРА УРА УРА
ЦОЦИ - бягай защото те стигам мила, ти си ми стимул дай газ напред, така да ме водиш ми е супер.
Лек и отслабващ ден!

# 73
  • Мнения: 67
Здравейте мили дюканки и дюкан!
Това че не пиша не значи че не ви чета-мнаго съм постоянна! но не пиша защото няма с какво да се похваля-----ЗАСТОЙ; стоя си на 76.300   76.800 варирам си. Качвам се постоянно на кантара даже вчера му заредих батерийте случайно да не лъже но УВИ. Това е истината не свалям. И не че се отчайвам, но не ми е приятно. Започнах с 5\5. Сега съм на протеини и зеленчуци, но нещо наблягам на зеленчуците повечко.
-Искам да вди попитам нали нене проблем ако яденето се състои само от зеленчук без протеини-А РЕЖИМНО ЛИ Е.
ЧЕТА и за тези палачинки, кексчета, бисквити, всичките рецепти ли ги има в готварската тема.
И ОЩЕ-от къде да си купя подсладители, засега ползвам само степче. newsm78
МЕЖДУ дрегото си лепнах и един бронхит и съм на антибиотик, нали няма да ми пречи на режима, пия и витамини Вкомплекс.
БОБИ 1973-първо много ти благодаря затова че ми помагаш да си направя линийка. Безкрайно съм ти благодарна,но незнам сега как да си я кача. Но като се върне племенника ми от море ще го накарам да ми я качи. И между другото това което видях вчера от снимките ти е нещо коренно различно и много ти отива.Макар че и предишната ти визия ми хареса. За колко време получи този резултат?
На всички празнуващи които съм пропуснала  bouquet  bouquet  bouquet
На всички новодошли като мен  Hug
Много ви се радвам като ви чета-супер сте.  Дано и аз да мога да се похваля скоро с минусче.
Лек ден на всички.
МНОООООООООООООООГО ОТСЛАБВАЩ.

# 74
  • Мнения: 712
Много ви благодаря момичета за хубавите поздрави и милите пожелания за малкият ми "лъв" Hug Hug Hug Hug Hug

Имаше питане още в старата тема относно стягащите кремове , аз ползвам на Евелин светло зелен за стягане и отслбване , добре ми действа.

Знам , че много пъти сме коментирали темата за подсладителите , но аз отново се замислих , ако на някой му се чете ето . newsm78

Аз имам въпрос към четвъртофазничките , как ви се отразява приема на захар , нормална бяла или кафява   , продължавате ли да ползвате подсладител и колко често ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт