Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София-Троян

Една следмица след почивката на море започнах да ходя на вертикален солариум- 3пъти в седмицата по 5 мин. Чудя се обаче дали не трябваше да има по-голям интервал от последното излагане на слънце и солариума?
Цитирай

Според мен няма проблем,хубаво е да си поддържаш тена. Flutter
Цитирай

София

Ами аз имам един въпрос - имам добър тен в момента - бях 20 дена на море и ме интересува как да го поддържам. Т.е. колко пъти в седмицата и по колко време трябва да седя (предпочитам вертикален солариум)?? И задължително ли да се мажа с нещо след като вече имам тен?
Цитирай

София

Доби, според мен е достатъчно един път на седмицаи е добре да с емажеш.Не за друго, а да си хидратираш кожата, иначе ще се изсуши много Hug
Цитирай

София

Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
Цитирай

София

Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
15 са много наистина, 10 са напълно достатъчно.
 Не стига ,че си се излагала на също вредните слънчеви лъчи пъ ки ан солариума Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз също смятам, че тена трябва да се подържа с 15 мин. седмично на солариум....  Peace Някак си от вътре така го усещам.
Цитирай

София

Аз мисля да си поддържам тена с 20 мин. солариум седмично, ако въобще издържа да ходя толкова малко, пристрастена съм.  Whistling Crossing Arms  Crazy
Цитирай

София

И аз тръгвам на солариум за да поддържам тена от морето  newsm44  Днес си взех на Евелин едно кремче за бърз тен, пише, че е и за солариум. На морето една приятелка се мажеше с него и за 1 ден такъв тен направи, че....  Crazy По нататък ще пиша отзиви  thumbsup
Цитирай

София, в планината

аз засега го подържам със плаж всяка седмица, но още малко и ще започна солариума  Rolling Eyes
Цитирай

София

А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?
Цитирай

София

Ами Доби, зависи мило колко си черничка сега... Ако не искаш да ставаш по - черна, смятам че два пъти по 10 може и да ти дойдат в повече. Но, то си зависи много и от кожа, пигментация и тн.
Цитирай

Белгия/София

Солариум по принцип не трябва никога да се ползва. Ползи - нулеви. Вреди - стотици  Smile
Цитирай

София

Съвестта придоби човешки образ  Whistling Very Happy
Цитирай

Mostly in my mind

А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

Много зависи и от солариума. Аз сега след морето мисля да го поддържам тена като ходя веднъж на две седмици за около 15-20 мин.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора