Novalac IT - mlqko protiv zapek

  • 5 536
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Deteto mi e na 2 meseca i ima zapek.Preporu4aha mi Novalac IT.Ima li go v Sofiq,ot kade da go kupq?V Garciq go ima i o4akvam da mi izpratqt ot tam.No me interesuva polzval li go e nqkoi i kakvo e mnenieto mu.

# 1
  • Мнения: 1 820
Novalac IT не знам къде го има и не съм го ползвала,но от колко време не е ходило детето?Лекар ли го препоръча това мляко?

# 2
  • Мнения: 481
Mlqkoto e frensko,specialno za zapek,preporu4a mi go poznata na kojato e pomognalo mnogo.Tuk v saita na BG mama su6to go ima i sa opisani razli4nite raznovidnosti.Strannoto e 4e ima obqven oficialen vnositel,a kadeto i da pitah za nego-ne sa go i 4uvali?

# 3
  • Мнения: 481
Ot nqkolko dni izpolzvame Novalac IT- dostavoha mi go ot Gurciq.Naistina ima efekt-deteto zapo4na da se izhojda samostoqtelno i se 4uvstva mnogo po-dobre.Preporu4vam go na vsi4ki s problemi sus zapeka.Jalko,4e go nqma v Bulgariq-pone az proverih navsqkude v Sofiq.
Kakuv e tozi oficialen vnositel,koito sa obqvili vuv BG MAMA?????6tom ne vnasq reklamiranoto mlqko??!!

Novalac (Франция)
Гамата адаптирани млека NOVALAC – просто и подходящо насочено действие

Novalac 1 - за деца от 0 – 5 месеца
Novalac 2 - за деца от 6 – 12 месеца
Novalac 3 - за деца над 12 месеца
Novalac АС - за колики и подуване на корема
Novalac АR - за повръщане
Novalac АD - за бебета по време или след диария
Novalac IT - за запек и лениви черва
Novalac HА - за профилактика при бебета изложени на риск     от развиване на алергии
Novalac Satiety  - за гладни и недоспали бебета
Официален вносител на млеката NOVALAC е фирма “Интернешънъл Трейд Импортс – България” ООД – София
e-mail:    iti_bulgaria@mail.bg 


# 4
Deteto mi e na 2 meseca i ima zapek.Preporu4aha mi Novalac IT.Ima li go v Sofiq,ot kade da go kupq?V Garciq go ima i o4akvam da mi izpratqt ot tam.No me interesuva polzval li go e nqkoi i kakvo e mnenieto mu.

mnogo e dobro,prepora4vam ti go.sinat mi sega e na 6 meseca i az ot 4 meseca mu go davam non stop i korem4eto mu se regulira.
bi trjabvalo da go ima v aptekite,no ste da e malko skapi4ko. az ne ziveja v bg zatova ,kupuvam go 14 euro.

Общи условия

Активация на акаунт