Какво с пуешко филе?

  • 1 316
  • 6
  •   1
Отговори
Имам много пуешко филе и се чудя какво да направя с него. Моля дайте идеи.

# 1
  • Мнения: 5 001
С ориз,със зеле,с картофи,.....Каквото можеш да приготвиш и от пилешко месо . Дали ще е на котлон или във фурната,в йена или в тава с фолио все ще е вкусно,каквото и да приготвиш.   bouquet

# 2
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Панирано филе Peace

# 3
  • Мнения: 25 449
Пуешки пържоли на скара. Трябва добре да се мариноват предварително, обаче, за да не станат сухи и жилави.

# 4
  • Мнения: 404
ролца от пуешко филе с кисели краставички и топено сиренце

# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
Късчета пуешко филе- около 500 гр. се задушават в зехтин и вода, слагам малко сол, черен пипер и чубрица, като станат полу готови филенцата изсипвам една кофичка заквасена сметана(голяма) да покъкри 10 минути на по-слаб котлон и се добавят 4 триъгълничета топено сирене с гъбки (от тези в кутийките) нарязани на дребно, като се разтопи сиренето сваляш от котлона. Аз го сервирам с варени картофи или с бял ориз.

# 6
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Късчета пуешко филе- около 500 гр. се задушават в зехтин и вода, слагам малко сол, черен пипер и чубрица, като станат полу готови филенцата изсипвам една кофичка заквасена сметана(голяма) да покъкри 10 минути на по-слаб котлон и се добавят 4 триъгълничета топено сирене с гъбки (от тези в кутийките) нарязани на дребно, като се разтопи сиренето сваляш от котлона. Аз го сервирам с варени картофи или с бял ориз.
Към месото можеш и гъбки да добавиш!

Общи условия

Активация на акаунт