Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2008, 12:52 ч.

моля за съвет-плаче, че не й стига млякото

• 597
  • 14
  •   1
Отговори
dushteria mi e na tri meseca i polovina dopredi dva dni iadeshe po 180 AM pochna da plache che ne i stiga mliakoto molia pomognete sus savet oshte ni e rano da se zahranvame Confused

дъщеря ми е на три месеца и половина допреди два дни ядеше по 180 АМ почна да плаче че не й стига млякото моля помогнете съссъвет още е рано дасе захранваме  Confused

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:39 от Vivi

# 1
Аз съм против захранването преди 4-5 месеца.Давай и  АМ  толкова колкото тя иска.Не мисля че след като не и стига дозата АМ трябва да захранваш newsm78

# 2
  • Карлово
Намали и часовете на хранене.
Според мен е много това количество мляко.Моят синковец чак сега яде по толкова.Да не би да прекаляваш и да му натоварваш стомахчето и за това да плаче?

# 3
И синът ми на тази възратс ядеше по 180-200мл АМ, увеличи й количеството, щом не й стига  Peace
Със захранването изчакай поне да стане на 4 и тогава.

# 4
  • София
Сигурна ли си, че плаче от глад, може нещо друго да смущава спокойствието и. Ако е глад, просто увеличи храната, всяко детенце си е различно, щом на твоето не му стига това количество мляко, увеличи го.

# 5
Сигурна ли си, че плаче от глад, може нещо друго да смущава спокойствието и. Ако е глад, просто увеличи храната, всяко детенце си е различно, щом на твоето не му стига това количество мляко, увеличи го.

Peace

# 6

Peace Отидете на един преглед при лекаря Ви за да сте обедени че всичко е наред!

# 7
А кога плаче? Когато свърши млякото в шишето или по-късно.Ако е когато свърши млякото може да плаче и от това,че и е претоварено стомахчето ( бебешкото стомахче е колкото юмручето му), ако е по-късно намали интервалите между храненията. Моето бебче не можеше да изкара 3 часов интервал и сега и давам на 2-2,5 ч.

# 8
Увеличи й дажбата PeaceМоже да е временно засилване на апетита и после пак да е ОК Thinking
Рано е за захранване при вас...изчакай минимум да навърши 4 месеца.
Друго-може да слагаш 6 лъжички АМ примерно в 200мл вода,НО аз лично бих увеличила храната Wink

# 9
izvinivam se che ne pisha na kirilica Embarassed
plache kogato i vzimam shisheto vodih ia na lekar i mi kazaha che vsichko e nared i da i uvelicha iadeneto tia principno dosega ne e izdurjala poveche ot 2 2i polovina chasa posledno piene na mliako e kum 8 vecherta i sled tova kum 7 sutrinta

извинявам се че не пиша на кирилица
плаче когато и взимам шишето водих я на лекар и ми казаха че всичко е наред и да и увелича яденето тя принципно досега не е издържала повече от 2 2и половина часа последно пиене на мляко е към 8 вечерта и след това към 7 сутринта

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 20:00 от Vivi

# 10
i taka prez celia den e prez dva chasa dva i polovina po 180 AM

и така през целия ден е е през два часа два и половина по 180 АМ

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 20:01 от Vivi

# 11
Ако си изпива всичките 180мл. на 2 - 2,5ч. и не връща, значи действително не и стига. Но ако връща, значи реве от друго и я прехранваш, с което е вероятно да и причиняваш киселини, тежест и подуване на стомаха и да се чувства некомфортно.

Ако действително  е гладна - увеличи количеството и тя вероятно ще увеличи и интервалите.

Моето бебе винаги се е хранило с по-голямо количество, на по-големи интервали. Сега яде по 180мл. на 4 часа, рез ноща има пауза от 8 - 10 часа. Каката също изпиваше по-големи количества, но на три часа, че и през ноща, т.е винаги имаше по-глямо количество и повече, като брой хранения, но не беше над нормата.
От значение е и с какво мляко храниш, някои са по-засищащи.

# 12
posledno piene na mliako e kum 8 vecherta i sled tova kum 7 sutrinta

Ехе, кой като вас  Grinning За бебе на 3 месеца си е само мечта да яде в 8 вечерта и след това в 7 сутринта. Тя си наваксва явно след това големия интервал  Peace

# 13
  • София
Ето тук може да прочетеш как да пишеш на кирилица:
Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.  Peace

# 14
Не знам дали е много правилно, но на 210мл. вода може да слагаш количество мляко за 180мл. Прецени си дали си заслужава да правиш така.  Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт