Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Там където е семейството ми

Тази година решихме да кръстим Бобо.И имам питане относно кръщенето.Тъй като аз съм кръщавана в църква а мъжът ми не е,това ще бъде ли проблем?
В църквата ще ми искат ли моето кръщелно,или е достатъчно да кажа само че съм кръщавана в църква?
Цитирай

Варна

Твоето кръщелно въобще не е необходимо, важно е кръстникът да е кръстен и неговото кръщелно
Цитирай

sofia

Твоето кръщелно въобще не е необходимо, важно е кръстникът да е кръстен и неговото кръщелно
Потвърждавам Very Happy
Цитирай

София

Точно така е... само да не си забрави кръстникат или кръстницата кръщелното, че в някои църкви много държат на това... а в някои (както и при нас втория път), въобще не ни го поискаха...
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Както вече са ти отговорили,няма изискване родителите да са кръстени-важно е кръстникът да е кръстен и да представи кръщелното си свидетелство за потвърждение пред свещеника.Като отидете да записвате деня и часа за кръщенето в църквата ще ви обяснят всичко-какво да приготвите и носите!
Хубаво сте решили  bouquet
Цитирай

А този, който ще кръщава може ли да е само един било мъж или жена или задължително трябва да са двама?
Цитирай

Варна

Кръстникът е един,независимо мъж или жена,но трябва да е пълнолетен и кръстен в църква!
Цитирай

Варна

По принцип кръстника е един, няма значение дали е мъж или жена. Важното е да е кръстен.
Цитирай

Варна

deska ме изпревари на завоя  Embarassed
Цитирай

Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Кръстникът е един,независимо мъж или жена,но трябва да е пълнолетен и кръстен в църква!
Един-независимо дали е пълнолетен!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.