Разделени близнаци при раждане-дали е възможно?

  • 12 327
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 675
Ами, ако Радостинчето е права, май нищо няма да излезе от тази работа.Но при тези съвпадения......вие как мислите

# 46
  • Мнения: 13 512
доколкото знам, смърт при раждане се води аборт. Децата ги записват след 3тия ден. Преди това не се смятат за родени един вид на документи. Може би заради това не са давали смъртен акт. Може и сега да е така.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Направи каквото ти диктува сърцето. А майка ти какво мисли по въпроса? Тя как преживява тези събития и несигурност.

# 48
  • Мнения: 3 675
Тя изобщо не говори за това, в смисъл, че смята че е мъртва и всичко е погребано и забравено.Казах й за всичко това, тя ми отговори, че е пълно възможно така да е станало.

# 49
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
доколкото знам, смърт при раждане се води аборт. Децата ги записват след 3тия ден. Преди това не се смятат за родени един вид на документи. Може би заради това не са давали смъртен акт. Може и сега да е така.
Води се аборт ако раждането е до незнам коя си седмица (мисля до началото на седми месец), след това не е аборт и си има всички права на човек, който е роден.

# 50
  • Мнения: 1 949
доколкото знам, смърт при раждане се води аборт. Децата ги записват след 3тия ден. Преди това не се смятат за родени един вид на документи. Може би заради това не са давали смъртен акт. Може и сега да е така.
Води се аборт ако раждането е до незнам коя си седмица (мисля до началото на седми месец), след това не е аборт и си има всички права на човек, който е роден.

Да, за това в регистрите се пише, че еди-коя си жена има еди-колко си живородени деца.

# 51
  • Мнения: 3 675
Аз съм седмаче, значи по тази логика си е живо раждане май, щом и двете сме се родили живи и едното е живяло 4 часа.

# 52
  • Мнения: 3 675
Май моята позната се е припознала, досега все някой щеше да драсне в темата дали е виждал жена, която прилича на мен.И аз май вече загубих вяра, че е възможно такова нещо, все пак благодаря на всички, които писаха по темата.

# 53
  • Мнения: 11 747
напротив! На тази тема не можеш да разчиташ. Тука влизат много хора, но колко много? И колко хора, които живеят във въпросния район четат Клюкарника? И колко често, защото темата за 1 ден отива на втора страница и там се свършва с нея.................

# 54
  • Мнения: 4 916
доколкото знам, смърт при раждане се води аборт. Децата ги записват след 3тия ден. Преди това не се смятат за родени един вид на документи. Може би заради това не са давали смъртен акт. Може и сега да е така.

Ние по социология сме учили, че до 7-ия ден се води помятане, от 8-ия нататък - смърт на живородено дете. Ако и тогава се е водило помятане, нищо чудно да не са давали акт за смърт.

# 55
  • Мнения: 3 016
Напълно възможно е .Нищо не ме учудва  в нашата държава .

доколкото знам, смърт при раждане се води аборт. Децата ги записват след 3тия ден. Преди това не се смятат за родени един вид на документи. Може би заради това не са давали смъртен акт. Може и сега да е така.

Ние по социология сме учили, че до 7-ия ден се води помятане, от 8-ия нататък - смърт на живородено дете. Ако и тогава се е водило помятане, нищо чудно да не са давали акт за смърт.

Това не е верно. Аз родих и на 5- тия ден загубих бебето. Издадоха ми и акт за раждане и смъртен акт .
100 процента е станала някаква шашма .

# 56
  • София
  • Мнения: 38 431
Защо не отидеш до болницата в която сте родени и да потърсиш доктора?

# 57
  • Мнения: 3 675
Какъв е смисъла да ходя до болницата?Пък и аз съм била 3 месеца в отделението за недоносени в кв.столипиново.Ако е имало някакви следи, те отдавна за заличени.

# 58
  • София
  • Мнения: 38 431
Какъв е смисъла да ходя до болницата?Пък и аз съм била 3 месеца в отделението за недоносени в кв.столипиново.Ако е имало някакви следи, те отдавна за заличени.

Може и да не са.
Ако бях аз, каквато съм щура, досега да се бях направила на детектив.

# 59
  • Мнения: 505
Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт