Без бели следи

  • 32 201
  • 346
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 830
Това ли е въпросният дезодорант на Виши:http://aptekieuropa2000.pl/products_pictures/IMG_6942.jpg

Още утре ще си го взема. Flutter
А на каква цена е? Има ли аромат?

# 76
  • Мнения: 2 926
При мен Дав оставя бели следи, от няколко месеца използвам рол-он на Виши, изключително съм доволна  Peace

# 77
  • Мнения: 17 407
Минах и аз на рол он от доста време- Pink paradise  на  Fa. Стиковете ми оставят петна.

# 78
  • Мнения: 215
Днес си взех дезодорант спрей на Буржоа който бил специално разработен за тъмни дрехи. 5лв за 200 мл. Ето картинка



Много ми харесва Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 413
Днес си взех дезодорант спрей на Буржоа който бил специално разработен за тъмни дрехи. 5лв за 200 мл. Ето картинка



Много ми харесва Simple Smile
Не съм го срещала до сега newsm78.Ама много евтин за буржоа ми се струва Naughty

# 80
  • Мнения: 3 830
Специално този дезодорант на Буржоа е създаден за тийнейджърки, които не искат в дискотеката да им светят тъмните блузки в областта на мишниците. Laughing

# 81
  • Мнения: 215
Естелия нещо не разбирам какво имаш впредвид  newsm78  baby_neutral А иначе - всичките на Буржоа си бяха по 5 лв май, от Пикадили си го взех.

# 82
  • Мнения: 3 830
Естелия нещо не разбирам какво имаш впредвид  newsm78  baby_neutral А иначе - всичките на Буржоа си бяха по 5 лв май, от Пикадили си го взех.

Дори имаше реклама.
Наистина този дезодорант на Буржоа не оставя бели следи. Рекламата беше насочена към тийнейджърите. Peace

# 83
  • Мнения: 3 830
Zookey, разбрахме, че не оставя петна, а изпотяваш ли се въпреки всичко? newsm78

# 84
  • Мнения: 2 631
Буржоа имат и рол - он-чета!  Peace

# 85
  • Мнения: 215
Естелия ами засега не, но се напрьсках преди няколко часа. Довечера пак ще кажа. Аз обаче съм от хората които се потят повечко  Cry

# 86
  • Мнения: 3 830
Естелия ами засега не, но се напрьсках преди няколко часа. Довечера пак ще кажа. Аз обаче съм от хората които се потят повечко  Cry

И моите блузки са все мокри и си е гадно, макар да няма миризма.
Само от Нивеята съм толкова недоволна.
Преди не съм имала мокри петна.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 508
По повод дезодорантите, аз още не съм направила откритието си.Купих си на Дав с черната рокля-стик, още  не мога да преценя дали цапа.Склонна съм да мисля, че не е най-успешната покупка.Бях си купила от Гърция преди време рол он на Адидас.Бях възхитена.Хвалих го на всяка жена колко е хубав.Като го свърших си взех от тук.Нищо общо.Не съм го повторила.На своя глава изпитах качеството в България и чужбина.Не съм предполагала, че ще има такова разминаване в един прост дезодорант.

# 88
  • Мнения: 2 631
Аз пък довечера ще пробвам Herbinata, която си купих, с блузка с ръкав, че от 3 дни съм все с потници...
И все пак тази сутрин се събудих цялата лепнеща от пот и жега, а мишниците ми бяха толкова сухи, че все едно не бяха мои...  Mr. Green
Предните дни пак бе така...  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 3 413
Аз пък довечера ще пробвам Herbinata, която си купих, с блузка с ръкав, че от 3 дни съм все с потници...
И все пак тази сутрин се събудих цялата лепнеща от пот и жега, а мишниците ми бяха толкова сухи, че все едно не бяха мои...  Mr. Green
Предните дни пак бе така...  Rolling Eyes
Я сега обесни за тази Хербина!

Общи условия

Активация на акаунт