Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Карлово

Това някакъв вид мляко ли е  Thinking  прочетах го в един сайт но не се даваше никаква информация за него.
Някой знае ли какво представлява?
Цитирай

Комфорт-а е за бебета с чувствителен стомах и подпомага лесното храносмилане, тъй като съдържа пробиотици.
Цитирай

София

Няма млека Аптамил с пробиотици, доколкото знам.  Peace

Преди на нашия пазар да се появят млеката с пробиотици, най-препоръчваното мляко против запек беше Нутрилон Комфорт, който пък преди това беше Нутрилон Омнео.
След сливане или покупка или нещо такова..... между Нутрисия и Милупа, Нутрилон Комфорт изчезна и на негово място се появи Аптамил Комфорт.
По това време пуснаха и Аптамил Имунофортис на мястото на предишния Аптамил. И тогава майки започнаха да споделят негативни отзиви за Аптамила.  Confused
« Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 18:24 от Vivi »
Цитирай

Карлово

Smileдоста объркващо
Цитирай

Аптамил Комфорт - е адаптирано мляко за лесно храносмилане, но не съдържа пробиотици.
Помага за запек и стомашни неразположение, намалява коликите.
И е доста скъпичко!!!    Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

Когато минах от кърма на адаптирано мляко давах Аптамил.Бебето ми се запече и педито ми каза да взема Аптамил комфорт и да го мешам с обикновения.Запека ни се оправи.Доволна съм от него.
Цитирай

София-Света Троица

Откакто го ползвам коликите на бебо спряха.Той много го харесва SmileНо не съдържа прОбиотици,ами имунофортис.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.