по колко време прекарвате с бебетата си?

  • 3 118
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 940
Почти непрекъснато съм с него. Винаги спи близо до мен. Докато чистя, чисти и той, по-скоро ми пречи. Не съм първа готвачка, но ако готвя и той е на линия. Вечер излизаме заедно тримата, на почивка ходим заедно в комплект. Като беше съвсем мъничък го разнасях навсякъде с шезлонга, сега е самостоятелно ходещо човече, което най-обича да е близо до мама.
Последните месеци мзе да ми става по-лесно, когато някой е вкъщи да постои за известно време при него, защото той колкото е привързан към мен, почти толкова е и общителен, отворен към други хора.
Заспиването през деня и вечерта при друг човек все още обаче си остава мисия невъзможна.

# 46
  • Мнения: 668
Горе долу същата работа като при останалите майки.Постоянно сме заедно,даже и прозорците ги чистим двамата.Само ако ме ядоса много с някоя беля го слагам в леглото,пускам ледена епоха и край,докато изчистя Joy Joy JoyНямам друга алтернатива,но за сега се справяме

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
Все се си заедно и с големия и с малкия звяр Simple Smile
Оставям ги за по няколко минути в съседната стая когато са се заиграли,но иначе се движим комплект.

# 48
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Винаги е с мен или около мен. Не понася да не ме вижда. Не е от децата, които биха си играли сами. Случва се и това понякога, но е от изключенията. Като малък го разнасях с мен в слинг или кенгуру - така чистех и готвех. Сега където отида и допълзява, и започва да се занимава с нещо. Е, поне не иска да съм до него докато спи, тогава си вземам глътка въздух, макар пак вършейки нещо.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 603
Постоянно сме си заедно.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 808
От бебе си се зайграваше самичка,та и досега така.Просто не плачеше като излизах/не винаги разбира се/ и аз я оставях сама.Това обаче от известно време ме тормози-в смисъл липсва ми това време и се упреквам,че докато тя си се занимаваше самичка аз бях в нета или правех нещо друго.Мъчно ми е  Cry.

# 51
  • Мнения: 164
като по мъничка съм я оставала за по малко сама-лежеше си в креватчето или в столчето с някоя играчка,но сегаааа  Crazy оле-мале неотлъчно до мен или в ръцете или в проходилката или навън на разходка

# 52
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами не знам по колко време го оставям сам, не съм си гледала часовника, но това, общо взето, се случва когато той сам си реши, че му се ходи в неговата стая, примерно, пък аз съм се излегнала в хола и не може да ме замъкне. Седи си там сам, докато му се прииска да дойде. Пълзи от о/о 8 месечен, от тогава е и на този режим.

# 53
Като скачени съдове сме, използвам времето, докато беба спи да си взема душ и да посвърша разни неща из къщи, през останалото време винаги я виждам какво прави, ако не се носим на ръце.

# 54
  • Мнения: 741
И ние сме все заедно като залепени

# 55
  • Мнения: 1 477
През повечето време сме заедно.Оставям го за най-много 5 минути сам в стаята най-често като се заиграе в кошарата за игра.Като цяло е самостоятелен и не търси вниманието ми постоянно.Като беше малък го разкарвах с мен по стаите в шезлонга или кенгуруто.

# 56
  • Мнения: 9 973
нон стоп сме заедно ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 185
Заедно сме по 24 часа 7 дни в седмицата, но той играе сам - в активната гимнастика, шезлонга, проходилката, креватчето си! Така че реално имам по няколко минутки да свърша нещо Simple Smile

# 58
  • Мнения: 991
Детето ми е малко и е изцяло на кърма, а аз не успявам да изцедя достатъчно засега, за да го оставя някой друг да го нахрани, така че нон-стоп заедно. Сигурно още дълго ще сме така. Опитвам се да следвам принципите на привързаното родителство и да сме си заедно, винаги да му откликвам и пр. Засега единственият проблем за мен е, че не иска да стои в количката, когато сме на разходка. Запънала съм се да го науча да стои без да плаче, но ако се налага, може пък и на ръце да го нося и да бутам празна количка, кой знае... Rolling Eyes
Защо не го носиш в слинг или кенгуру? Те застъпниците на привързаното родителство колички не признават изобщо...

# 59
  • Мнения: 199
Май само моята мъничка не ме пуска да се отделя от нея  Rolling Eyes
Като че ли повечето майки, които писаха 24/7 все пак свършват по нещо като пренесат кошарата в кухнята  Hug. Моята бебка почва да се сърди в момента, в които погледът ми не е върху нея. Иска цялото ми внимание и присъствие...Да сме в 1 стая не стига  ooooh! Дали е заради зъбките и аз не знам ... или аз така я научих.... пак незнам  Joy
Чакам момента да се заиграе с куклите, дотогава ще се чисти нощем  hahaha . Тогава май аз ще искам нон стоп внимание, а тя не  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт