по колко време прекарвате с бебетата си?

  • 3 116
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Питам понеже нашата госпожица е па 6 месеца, а аз 24 часа съм с нея. Щом се събуди иска да лежим двете и тя си играе с играчките сама, но станали на 5 мин се почва рев да се върна, Чистене и готвене всичко на куп в неделя или нощем като заспи. Заспиваме люлеейки се за 5 мин не е мъчение,но и навън....,което е малко кофти.Сега се опитва и да става просто в количка не мога да я задържа.
За това въпросът ми е за по колко време ги оставяте сами да седят,а вие да свършите нещо?Сърдят ли се?

# 1
  • София
  • Мнения: 43 833
не съм го оставяла сам.
или върша нещо докато спи или тоя е до мен...или като беше съвсем малък често в мен в кенгуру....

# 2
  • София
  • Мнения: 927
Отговорът е - 24/7, демек 24 часа, седем дни в седмицата Mr. Green
Това с количката е кофти. Ники на вашата възраст въобще не искаше да седи в нея. Обичайната гледка беше с една ръка го нося, а с другата бутам празна количка ooooh! и така докато стана на 10 месеца и установи, че е интересно да го возя и да гледа. В къщи отново трябваше да го разнасям, за да разглежда. Едва като го сложих в проходилката си починах малко.

# 3
  • Мнения: 199
не съм го оставяла сам.
или върша нещо докато спи или тоя е до мен...или като беше съвсем малък често в мен в кенгуру....

Сама да уточя под стоят сами нямам впредвид да ги оставите и да заминете на някъде  Laughing все пак това са бебчета . А да го оставите в леглото само? Или и ти като мен щом се събиди и играете заедно без да го оставяш?

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
От както се е родил сме като сиамски близнаци, винаги заедно.
Слава Богу, беше кротко и спящо бебе. До годинка се будеше да яде, поиграе малко и заспиваше отново.
Като по-голям, седеше на столчето за хранене с играчка, докато аз чистя. Готвех докато спи.
Сега чистя винаги с неговата "помощ", готвя докато спи или си играе около мен.
Оставяла съм го самичък, да заспи - не съм го приспивала. Понякога и в кошарката с играчки. Не е плакъл и не съм се притеснявала.
Резултатът - сега е доста самостоятелен и дори се затваря в стаята си да си играе сам.

# 5
  • Мнения: 199
Отговорът е - 24/7, демек 24 часа, седем дни в седмицата Mr. Green
Това с количката е кофти. Ники на вашата възраст въобще не искаше да седи в нея. Обичайната гледка беше с една ръка го нося, а с другата бутам празна количка ooooh! и така докато стана на 10 месеца и установи, че е интересно да го возя и да гледа. В къщи отново трябваше да го разнасям, за да разглежда. Едва като го сложих в проходилката си починах малко.
Благодаря много  Hug описа точно моята ситуация, но поне ме поуспокои,че е още малко  Laughing
Бях се притеснила,че ще я свикна така за по-дълго.

# 6
  • Мнения: 199
Забравих да спомена,че спането на обед е трудно. Заспива, но ако стана се събужда. Ако лежа при нея ще спи може и 2 часа.Винаги поглежда от време на време дали съм там Rolling Eyes Притесненията ми са като порасне дали ще спи като я пусна на ясла или ще е все така...Дали ще играе сама или все ще ме търси ...Днес я оставих сама да видя дали ще се сърди аз да измия чиниите....Уви рева многооо не заспа... и сега се чудя да си продължавам както до сега да не мъча детето или да се пробвам да я оставям сама ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 43 833
не съм го оставяла сам.
или върша нещо докато спи или тоя е до мен...или като беше съвсем малък често в мен в кенгуру....

Сама да уточя под стоят сами нямам впредвид да ги оставите и да заминете на някъде  Laughing все пак това са бебчета . А да го оставите в леглото само? Или и ти като мен щом се събиди и играете заедно без да го оставяш?

Да, бе...като лепенки сме от първия ден....даже все още нахълтва като пишкам в банята...а скоро ще стане на 3....готвя, простирам, мия чинии - все е на метар най-много от мен.
И като малък така изобщо не играеше сам в леглото...кто се събуди и реееевввв - кърмене, преобуване, забавления докато заспи....ако ходех до ВЦ - той отпред в количката и аз му бърборя нещо...ако нещо друго - той в шезлонга до мен....гладила съм и съм готвила с кенгуру , а той вътре, спящ или ревящ, че вниманието ми не е върху него...при това 6 месеца диви колики...

общо взето като почна да лази и ходи много по-добре станаха нещата....но за това поне на 6 м трябва да стане.....

А за количката и носенето до 10 месечен в количката носех кенгуру...като ходихме на разходкиот борово в южен парк винаги се прибирахме  той в кенгуру, аз бутайки празна количка...Wink

Все още го преспивам лягайки с него и измъквайки се като заспи...ако пак се събуди - пак.....до преди седмица спеше в нашето легло.....абе - дете-ваденка ми е той Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 428
Оставям я седнала на леглото с много играчки около нея за около 30 мин., но трябва да ме вижда.До преди месец въобще не ме търсеше и си играеше в кошарата.Според мен е период,който ще отмине.

# 9
# 10
  • Мнения: 552
Ами зависи.Моя е на периоди-има такива,през които не ми дава да се откъсна от него,и други в които ме оставя малко на мира Whistling
За щастие ми се е налаголо само няколко пъти да го нося и бутам количка Mr. GreenИ то като беше новороден и с колики.

# 11
  • Мнения: 1 674
Имаме контакт 24 часа в денонощието

# 12
  • Мнения: 2 334
24 часа в денонощието 7 дена в седмицата Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 080
Ох моя бандит е малък още, а пък как не ме оставя за секунда да изляза от стаята, но ако го сложа някъде да ме гледа, докъто мия чиниите примерно - няма проблем.
Просто трябва да съм в периметъра!!!
 Joy Joy Joy

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
не съм го оставяла сам.
или върша нещо докато спи или тоя е до мен...или като беше съвсем малък често в мен в кенгуру....
Peace ..и аз така  Wink т.е. не разчитам на баби

Общи условия

Активация на акаунт