кога децата ви спряха да с е будят нощем?

  • 5 877
  • 89
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
зна4и наш мони ве4е стана на годинка,но с е буди по безброй пъти нощем.през 30 мин,понякога през 15-20.хлен4и,мрънка,гушкам го,пие 4ай,друсам го и тъй цяла нощ.понякога и по 2-3 4аса не спи.
ходи по цял ден,не застава и з амиг,мн се уморява,но уви не му действа на съня.и понеже не с е наспива,е ве4ено криви4ък,търка о4ите,мрънка.става сутрин в 5-6 окон4ателно и след 2 4аса пак спи около 4ас навън,но....
и кака му с е будеше,но поне след годинката бяха по 2-3 пъти на нощ.а при брат и нещата май с е влошават,вместо да се подобряват.
споделете вашия опит.
опитали сме вси4ко,4айове от 4ужбина,класи4еска хомеопатия.нищо не действа.ве4е не вярвам,4е някога ще спа като хората.

# 1
  • Мнения: 8 999
Когато спряха да се хранят нощем - около 3тия месец.

# 2
  • Мнения: 2 111
Откакто стана на 7 месеца заспива в 21.30 и става сутрин в 07.30-8.00.Може би е свързано с това,че оттогава започна да си спи в леглото.Преди това спеше в количката само и се будеше почти на всеки час,много се въртеше,явно не й беше удобно,но откакто се научи да си спи в леглото проблем нямаме.

# 3
  • Мнения: 483
зна4и наш мони ве4е стана на годинка,но с е буди по безброй пъти нощем.през 30 мин,понякога през 15-20.хлен4и,мрънка,гушкам го,пие 4ай,друсам го и тъй цяла нощ.понякога и по 2-3 4аса не спи.
ходи по цял ден,не застава и з амиг,мн се уморява,но уви не му действа на съня.и понеже не с е наспива,е ве4ено криви4ък,търка о4ите,мрънка.става сутрин в 5-6 окон4ателно и след 2 4аса пак спи около 4ас навън,но....
и кака му с е будеше,но поне след годинката бяха по 2-3 пъти на нощ.а при брат и нещата май с е влошават,вместо да се подобряват.
споделете вашия опит.
опитали сме вси4ко,4айове от 4ужбина,класи4еска хомеопатия.нищо не действа.ве4е не вярвам,4е някога ще спа като хората.
Леле, не ти завиждам!
Синът ми спря да се буди към четвъртия месец когато отказа нощното ядене!
Дано по-бързо мине този период при вас! Peace

# 4
  • Мнения: 958
Годинка и половина, още се буди. И аз чакам, кога ли ще спре и ще се наспим.
Тя пък ме изненада, и отново върнахме 3-кратно хранене с мляко през ноща. Явно пак зъбите напънаха.  Tired
Най-обичам акто ми се събуди в 3 часа в прекрасно настроение за игра  hahaha

# 5
  • Мнения: 350
Ами до дете си е. Моята кифличка спря да се буди около 11 месечна. Заспива към 21 часа и се буди към 9 сутринта.  Тогава окончателно престанахме с кърменето и започна да си хапва стабилно на вечеря. И до сега си спи по 12-13 часа без да се буди. Освен когато ми е болничка

# 6
  • Мнения: 9 814
На 2 г. и 6 м., тогава спря да се буди.

# 7
  • Мнения: 4 406
може би детето се превъзбужда емоционално и това му пречи на съня. пробвайте с приказки,тихи игри половин час преди сън

# 8
  • Мнения: 1 763
Моето дете беше на месец и нещо, когато спря да се буди нощем. Мина през няколко режима, които сам си определя, напоследък заспива към 23 часа и се буди в 9 сутринта.

# 9
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Беше на 2 години и половина,когато спря да се буди нощем.Дотогава се будеше по 6-7 пъти,много трудно ми е било.Ходех като зашеметена.

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319416.0

Моят (1 г.) последно време се буди по 1-2 пъти и взех да се понаспивам  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 478
И аз чакам този момент.
През първите 6 месеца синът ми спеше непробудно цяла нощ.Но след това край.
Сега се буди по 10-15 пъти през нощта.Пие мляко,върти се,мънка и т.н.
В редките случаи,когато се събуди само 2-3 пъти се чувствам прекрасно,отпочинала и свежа.

# 12
  • Мнения: 750
Мислех си, че отговора ще е "никога", но в същност към 8 месец спря.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Ами все още не е спрял, но успявам да се наспивам, защото се буди най-много 2-3 пъти на нощ. Преди да навърши годинка се будеше на всеки половин, един час  Confused

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
След 2 рата година спря.

Общи условия

Активация на акаунт